[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 72 з 142«127071727374141142»
Модератор форуму: Buss, Shiba 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Новини Українського футболу
goal6Дата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:07 | Повідомлення # 711
Група: Фанати
Нагороди: 0
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Алесандро Діаманті - нова ціль київського "Динамо,його киянам не треба

bnv nc

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:07 | Повідомлення # 712
Група: Модератори
Нагороди: 4
Репутація: 59
Чигринський без футболу на місяць

Захисник збірної України Дмитро Чигринський точно не встигне відновитися до товариського матчу зі збірною Німеччини, який пройде в Києві 11 листопада.

"У Дмитра надрив задньої поверхні стегна. Прогнози невтішні: попереднє обстеження показало, що Чигринському на лікування знадобиться близько трьох-чотирьох тижнів. 28 жовтня буде проведено ще одне обстеження, після якого стане відомо, коли можна очікувати повернення гравця на поле", - сказав прес-секретар гравця Федір Фефелов.
Прикріплення: 4013803.jpg(26Kb)

-FcKarpatyFan-Дата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:17 | Повідомлення # 713
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 105
Quote (goal6)
Алесандро Діаманті - нова ціль київського "Динамо,його киянам не треба

Ну незнаю, незнаю... Позиряв в Вікіпедії: один матч за збірну Італії. ?? Але в крутих клубах він не грав!

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:17 | Повідомлення # 714
"Шахтар" цікавиться 17-річним форвардом "Партизана"

Молода зірка сербського футболу, 17-річний форвард бєлградського "Партизана" Лазар Марковіч звернув на себе увагу з боку провідних європейських клубів.

Представники "Шахтаря", "Фіорентини" і "Челсі" вже побували в Белграді, намагаючись укласти угоду з футболістом, але в "Партизані" поки і чути не хочуть про трансфер Марковіча - адже у гравця контракт з клубом аж до 2016 року, повідомляє Mundo Deportivo.

Зацікавленість італійського і українського клубу в послугах талановитого форварда підтвердив і спортивний директор "Партизана" Младен Крстаїч. "Я підтверджую інтерес "Фіорентини" і "Шахтаря", але зараз Марковіч просто не має ціни. Я хочу, щоб він ще довго залишався з нами, а взимку про продаж Лазара і мови не може бути", - цитує Крстаїча fiorentinanews.com.

Додамо, що Марковіч тільки влітку підписав професійний контракт з "Партизаном" терміном на п'ять років, але вже в дебютному сезоні став кращим бомбардиром команди в чемпіонаті - 5 голів в 11 матчах. Незважаючи на свій вік, активно залучається до молодіжної збірної країни.
Прикріплення: 7824705.jpg(23Kb)

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:27 | Повідомлення # 715
Нагороди: 1
Репутація: 48
Статус: Online
"Динамо" не буде "сіяним" у плей-офф кваліфікації ЛЧ-2011/12
Київське "Динамо" у разі успішного подолання третьої кваліфікації турніру, на цій стадії буде в числі "несіяних" команд.

Останній шанс біло-блакитних перебратися у привілейовану групу був пов'язаний із заключним туром французької першості, проте ПСЖ так і не зміг потіснити "Ліон" з третього місця, а коефіцієнт УЄФА останнього достатній для того, щоб увійти до групи "несіяних". Ліонці обіграли "Монако" з рахунком 2:0, причому переможний гол на рахунку екс-динамівця Папа Діакате.

Варто відзначити, що одна можливість, при якій "Динамо" виявиться "сіяним" на етапі плей-офф, все ж таки існує: для цього необхідно, щоб португальська "Бенфіка" не зуміла подолати третю кваліфікацію.

Поки ж передбачувані склади кошиків при жеребкуваннях третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів і раунду плей-офф за право виходу в груповий етап турніру мають нижченаведений вигляд.

Третій кваліфікаційний раунд Ліги Чемпіонів

"Бенфіка" (Португалія) - 81.239
"Динамо" (Київ, Україна) - 60.776
"Панатінаїкос" (Греція) - 57.833
"Твенте" (Нідерланди) - 41.025
"Стандард" (Бельгія) - 32.400

Група "несіяних":

"Рубін" (Росія) - 31.941
"Цюріх" (Швейцарія) - 18.980
"Оденсе" (Данія) - 18.610
"Трабзонспор" (Туреччина) - 12.510
"Тімішоара" (Румунія) - 10.664

Жеребкування третього кваліфікаційного раунду відбудеться 15-го липня, а самі матчі цього етапу відбудуться 26/27 липня і 2/3 серпня.

Четвертий кваліфікаційний раунд (плей-офф раунд) Ліги Чемпіонів

Група "сіяних" (навпроти - клубний коефіцієнт УЄФА):

"Баварія" (Німеччина) - 118.887
"Арсенал" (Англія) - 108.157
"Ліон" (Франція) - 92.735
"Бенфіка" (Португалія) - 81.239
"Вільярреал" (Іспанія) - 75.408

Група "несіяних":

"Динамо" (Київ, Україна) - 60.776
"Панатінаїкос" (Греція) - 57.833
"Твенте" (Голландія) - 41.025
"Стандард" (Бельгія) - 32.400
"Удінезе" (Італія) - 27.110

Жеребкування плей-офф раунду відбудеться 5-го серпня, а самі матчі цього етапу відбудуться 16/17 і 23/24 серпня.

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:27 | Повідомлення # 716
Тимощук повернеться в "Шахтар"

Півзахисник мюнхенської "Баварії" і збірної України Анатолій Тимощук повернеться в донецький "Шахтар" вже наступного літа.

Про це повідомляє портал bettor.com, який інформує, що на Тимощука, у якого влітку 2012 року закінчується контракт з мюнхенцями, також претендують німецька "Герта" і туринський "Ювентус".

Нагадаємо, що Тимощук проводить свій третій рік в "Баварії", зігравши за цей період 82 матчі і забивши 5 голів.

Керівництво мюнхенського клубу поки не запропонувало українцю новий контракт.
Прикріплення: 5297181.jpg(18Kb)

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:37 | Повідомлення # 717
Корреа готовий повернутися у "Динамо"
Футболіст київського "​​Динамо" Карлос Корреа розповів про свої найближчі плани.

"Через 15 днів я повертаюся в Україну. Звичайно, що мені б хотілося залишитися в бразильському футболі - адже тут я розкриваю свій талант як ніде більше. Але якщо цьому не судилося збутися, маю намір відпрацьовувати контракт з київським "Динамо", мені там ще рік залишився", - зізнався півзахисник.

Також Корреа висловив упевненість, що недавні розбіжності "Фламенго" і "Динамо" щодо його переходу в дубль не вплинуть на переговори, що стосуються форварда Андре Феліпе.
http://football24.ua/home....d=74966

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:37 | Повідомлення # 718
Ахметов: "Арсенал" не робив пропозиції щодо трансферу Жадсона

Влітку 2011 року в пресі була переконлива інформація про те, що бразильський півзахисник "Шахтаря" Жадсон може продовжити свою кар'єру в лондонському "Арсеналі".

Факт інтересу з боку лондонців не приховував наставник "гірників" Мірча Луческу і сам Жадсон. Однак далі розмов ця тема не пішла.

Кореспондент HotSport.com.ua поцікавився у президента "Шахтаря" Ріната Ахметова, чим все-таки закінчилася історія про ймовірний трансфер Жадсона в "Арсенал".

"До клубу не надходило такої пропозиції. У будь-якому випадку Жадсон дуже важливий для нас гравець. І якби надійшла пропозиція від таких великих клубів, як "Арсенал", ми б вислухали точку зору футболіста і пішли йому назустріч. Цей гравець дуже багато зробив для нашого клубу, і ми повинні бути йому вдячні", - розповів президент донецького клубу.
Прикріплення: 8806070.jpg(28Kb)

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:47 | Повідомлення # 719
Діакате: Влітку може повернутись в "Динамо"
Орендований київським "Динамо" в "Ліон" захисник Папе Діакате хоче залишитись у Франції.

Папе Діакате радий, що його гол допоміг нинішній команді зайняти третє місце в чемпіонаті і вийти до кваліфікації Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що цей гол у ворота "Монако" відправив команду Юрія Сьоміна в групу не сіяних команд при жеребкуванні четвертого відбіркового раунду найпрестижнішого європейського турніру.

"Я дуже радий за команду, - каже Діакате. - Можна сказати, що цей гол став для мене знаковим, адже я можу залишити команду цього літа. У "Ліоні" я зіткнувся з деякими труднощами, але переборов їх, тому хотів би залишитися в цій команді і на наступний сезон",- заявив гравець.
http://football24.ua/home....d=74954

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 17:04:47 | Повідомлення # 720
"Ліверпуль" має намір придбати Жадсона

"Ліверпуль" має намір підсилити свою середню лінію півзахисником "Шахтаря" Жадсоном, повідомляє "Террикон" з посиланням на FootyBunker. Літня ціна на бразильця становила 12 мільйонів фунтів, і вона не лякає мерсисайдський клуб, так що перехід 28-річного "гірника" може відбутися вже в січні.

Нагадаємо, що раніше Жадсона пов'язували з трансферними планами іншого англійського клубу - "Арсеналу".
Прикріплення: 6274417.jpg(16Kb)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Сторінка 72 з 142«127071727374141142»
Пошук: