Форум

Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Новини Українського футболу
ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 1326
Помічник тренера
Група: Перевірені
Нагороди: 4
Репутація: 59
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Днепру интересен защитник Браги

Наставник днепропетровцев Хуанде Рамос продолжает поиск усиления в центр обороны.

Очередной целью днепрян стал 22-летний бразильский защитник Браги Эвертон, контракт которого принадлежит скромному бразильскому клубу Коринтианс Алагоано. Несмотря на то, что договор аренды футболиста в Браге истекает только летом 2012 года, уже в январе Днепр готов вступить в переговоры.

Брага также не прочь полностью выкупить контракт футболиста, вот только соперничать в финансовом плане с Днепром ей будет не по силам. Сообщается, что Коринтианс хочет выручить за Эвертона не менее восьми миллионов евро.

Ранее бразилец выступал только за малоизвестные клубы на родине, а в нынешнем сезоне стал основным футболистом Браги. На счету Эвертона 20 матчей во всех турнирах и два забитых гола.
Прикріплення: 9210369.jpg(27.5 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 1327
Помічник тренера
Едмар: У Марлоса талант видно неозброєним оком

Хавбек "Металіста" Едмар в інтерв'ю виданню Український футбол розповів про тренувальні збори харківської команди, а також поділився першим враженням про новачка Марлоса.

-Перший збір вашої команди завершився, то що залишилося в пам’яті?

- О, він пройшов на найвищому рівні, давно не повертався додому в такому хорошому настрої. І це попри те, що в Об’єднаних Арабських Еміратах увага акцентувалася на фізичні навантаження. Мирону Богдановичу вдалося зробити роботу не нудною, насиченою, ще й різноманітною.

-А як вам контраст температур між Харковом та ОАЕ?

- Це, мабуть, найскладніше, і, певно, не тільки для латиноамериканців, а й для українців також. Під час зборів завжди була комфортна температура (близько позначки плюс 15-20 градусів за Цельсієм), а вдома - мінус 10! Та що вдієш, треба звикати, адже вже невдовзі гратимемо проти "Зальцбурга" і що в нас, що в Австрії, погода буде зовсім не літньою.

-А чи комфортно почувалися в такій країні, як Об’єднані Арабські Емірати?

- Варто відштовхуватися від наступного: чи комфортно в ній готуватися. Для футболіста що головне? Готель, футбольні поля та спаринг-партнери. Щодо названих параметрів скаржитися точно не буду. А що стосується власне країни, то в ній головною запорукою комфортного перебування є наступне — в ОАЕ нічого не відволікає від тренувального процесу, та й погода стабільна, опади в цьому регіоні трапляються дуже рідко.

-Що незвичне можна згадати під час робочих моментів?

- Поза конкуренцією — гол Крістіана Вільягри, забитий зі своєї половини поля у ворота московського "Динамо". І нехай говорять, що взяття воріт не "чисте", однак у кожного своя думка. Дуже рідко можна побачити такі шедеври.

-Чи залишилося задоволення від рівня спаринг-партнерів?

- Так, де б іще знайшли кращих! Спочатку зіграли з двома узбецькими клубами, потім з двома російськими - "Спартаком" і "Динамо". Московські команди - дуже високого рівня, нехай і на зборах були у гіршій від нашої функціональній готовності, адже їхні офіційні зустрічі почнуться значно пізніше за наші. Також дуже приємно, що нам у всіх чотирьох поєдинках вдалося здобути впевнені перемоги. Та думаю, що такий результат не затуманить нам мізки, все ж контрольні ігри - це одне, офіційні - зовсім інше.

-Втім, Мирон Маркевич в одному зі своїх інтерв’ю висловив незадоволення діями захисту. Чому поки присутня така асинхронізація за ланками?

- Вважаю, що всі лінії наразі далекі від того рівня взаєморозуміння, яке було, до прикладу, в кінці осені. Над покращенням і працюватимемо.

-Едмаре, які ваші враження від новачка Марлоса, який вперше проходив збори із "Металістом"?

- У хлопця талант видно неозброєним оком, він уже непоганий майстер, але потенціал для зростання дуже великий. Вважаю, що в разі правильного підходу до своєї справи вже найближчим часом Марлос зможе претендувати на потрапляння в основний склад. Я ж, у свою чергу, обіцяю йому допомогти правильними порадами.

-Вже у суботу ви вилітаєте на другий збір до Туреччини…

- Так, на цьому етапі "Металіст" конкретніше націлиться на лігоєвропейські матчі із "Зальцбургом". Хоча поки нічого особливого про цього суперника сказати не можу, адже ми його ще не вивчали. Саме цим у Туреччині і займатимемося.
Прикріплення: 7195400.jpg(21.2 Kb)

MaRiOДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 1328
Капітан
Група: Адміністратори
Нагороди: 3
Репутація: 49
"Греміо" хоче придбати Джуліано

Хавбек "Дніпра" Джуліано може перейти в "Греміо".

Таку інформацію повідомив колумніст видання Correio do Povo Хільтор Момбах, грунтуючись на свою розмову з одним з менеджерів бразильського клубу:

"Карлос Едуардо з "Рубіна" вже наш. І Джуліано скоро теж буде наш. Обидва! Так і напишіть. Але тільки не питайте, звідки у нас такі гроші", - передає слова менеджера журналіст. Правда, уточнюється, що Джуліано перейде в "Греміо" тільки в тому випадку, якщо бразильцям не вдасться продовжити стікаючий через рік контракт з 29-річним Дугласом".
Прикріплення: 2864242.jpg(36.9 Kb)

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 1329
Помічник тренера
"Металіст" по пенальті програє "Пахтакору"

30 січня 2012
Туреччина
Кубок пам'яті Ахмата Кадирова

Харківський клуб протягом всього матчу проти ташкентського "​​Пахтакора" володів ініціативою, однак врятуватися від поразки в основний час зумів лише за кілька хвилин до фінального свистка. У серії післяматчевих пенальті "Пахтакор" виявився сильнішим завдяки впевненій грі свого голкіпера.

"Металіст" - "Пахтакор" - 1:1 (3-4 по пен)
Голи: 0:1 - Таджиєв, 1:1 - Девіч.
В Металісті пенальті не забили Девіч, Торсігльєрі, Папа Гуйє - усі парирував воротар.

"Металліст": Дішленковіч, Вільягра, Папа Гуйє, Торсігльєрі, Фініньо (Пшеничних 46), Едмар, Соса, Марлос (Девіч 63), Шавьєр, Бланко, Крістальдо.

Коротка довідка про суперника

"Пахтакор" - узбецький футбольний клуб з міста Ташкент, один з найвідоміших клубів Узбекистану. Заснований 8 квітня 1956 року. Протягом 36 сезонів (1956-1991) виступав у різних лігах першості СРСР. Починаючи з 1992 року - неодмінний учасник вищої ліги чемпіонату Узбекистану.
Прикріплення: 1497809.jpg(15.6 Kb)

BussДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 1330
Помічник тренера
Нагороди: 1
Репутація: 79
Дніпро: 2,5 млн євро за захисника Порту

Дніпропетровський клуб близький до придбання сенегальця, повідомляє A Bola.
Сьогодні 21-річний захисник Академіки Абдулайе Ба може зіграти свій останній матч у складі студентів. Контракт футболіста належить Порту, а чемпіон Португалії отримав привабливу пропозицію продати молодого футболіста клубу з Україною.

Дніпро дає за сенегальця 2,5 мільйона євро, а керівництво Порту не може відмовитися від такої можливості поповнити клубний бюджет. Очікується, що про трансфер рослого захисника (зріст - 1,97) може бути оголошено вже на наступному тижні.

Додамо, що Абдулайе жодного разу не виходив на поле у футболці Порту. Сезон 2010/2011 футболіст провів на правах оренди в Спортінгу Ковілья (другий дивізіон), де зіграв 24 матчі і забив 9 голів. Нинішній сезон вже розпочав у складі Академіки, а статистично показники Ба в клубі з Коїмбри такі - 13 матчів, 2 голи. Викликався у молодіжну збірну Сенегалу.

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 1331
Помічник тренера
"Металіст" розбив поляків

Харківський "Металіст" в рамках Кубку Кадирова, який проходить в Туреччині, розгромив польську "Полонію" з рахунком 4:0.

Кубок пам'яті Ахмата Кадирова.

"Металіст" - "Полонія" 4:0

"Металіст": Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Торсіглєрі, Фініньо (Пшеничних 46), Едмар, Соса (Девіч 46), Марлос (Шелаєв 73), Хав'єр (Торрес 68), Бланко (Радченко 76), Тайсон (Крістальдо 46, Бордіян 74)

Голи: Тайсон 29, Хав'єр 34, Девіч 65, 77
Прикріплення: 0057939.png(92.9 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 1332
Помічник тренера
Мазух в Днепропетровске

Сегодня рейсом из Вены в Днепропетровск прибыл 22-летний центральный защитник бельгийского Андерлехта Ондржей Мазух.

Компанию игроку составили его агент, а также полузащитник Кривбасса Иржи Еслинек. Потенциального новичка Днепра встречал представитель селекционной службы клуба Игорь Емец. Завтра Мазух должен пройти тщательное медобследование, после чего с ним и будет подписан контракт. По прибытии защитник, на счету которого два матча за национальную сборную Чехии, дал журналистам комментарий по своему переходу.

-Общались ли вы с чешскими футболистами, которые выступают или выступали в Днепре?

- Да, несколько дней назад я в Праге говорил с Марио Холеком, который теперь играет за Спарту. Он рассказал много интересного и хорошего о команде и о городе. Я рад, что попал сюда.

-Не будет ли для вас переход в Днепр шагом назад? Ведь Андерлехт на виду не только у себя в чемпионате, но и в еврокубках.

- Я надеюсь, что и с Днепром мне удастся достичь хороших результатов и в чемпионате Украины, и в Европе.

-В последнее время вы были травмированы. Как сейчас себя чувствуете?

- Все это уже позади. В последнее время я регулярно тренировался по два раза в день, а перед новым годом сыграл матч за Андерлехт. Сейчас я очень соскучился по игре и с нетерпением жду возможности проявить себя на поле.

-Выступая за молодежную сборную Чехии вам довелось противостоять двум нынешним атакующим игрокам Днепра — Зозуле и Коноплянке. Что скажете о них?

- Я прекрасно помню ту игру. По ходу матча мне постоянно приходилось соперничать с Зозулей. Было непросто. И Зозуля, и Коноплянка отличные игроки. Я рад, что теперь буду с ними в одной команде.

К этому остается добавить, что по данным бельгийской прессы сумма трансфера составит 3 миллиона евро, а новый контракт Мазуха будет расчитан на три с половиной года.
Прикріплення: 8150670.jpg(25.5 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 1333
Помічник тренера
Гремио задумался о покупке Жулиано

Поскольку договориться об аренде игрока бразильскому клубу с Днепром не удается, трехцветные задумались о полноценном трансфере плеймейкера.

Globo утверждает, что Гремио сделал Днепру уже два предложения по Жулиано. На первое - 400 тысяч евро за годичную аренду - трехцветные получили отказ. Тогда бразильцы увеличили предложение до 700 тысяч евро, но ответа от Днепра пока не последовало.

В ожидании ответа руководство Гремио задумалось о полноценном трансфере полузащитника, если на повторное предложение об аренде будет получен отказ.

"У нас две возможности - аренда или выкуп. Мы определяемся", - сообщил исполнительный директор Гремио Пауло Пелаипе.

Днепр купил Жулиано у Интернасьонала за 10 миллионов евро, потому вряд ли Гремио удастся вернуть хавбека на родину задешево.

"Полноценный трансфер? Это интересно. Мы не знаем, каковы финансовые возможности Гремио. Будем разговаривать", - прокомментировал данную информацию агент Жулиано Пауло Тоньетто.

Если в ближайшее время Гремио не удастся договориться с Днепром, 14 января Жулиано придется вернуться в Украину, а через два дня команда Хуанде Рамоса отправляется на сборы в Испанию.
Прикріплення: 0164384.jpg(21.9 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:37 | Повідомлення # 1334
Помічник тренера
"Дніпро" намагався купити капітана "Ренна"

Як стверджує 20 minutes, "Ренн" отримав дуже спокусливу пропозицію від "Дніпра" щодо переходу центрального захисника Кадера Мангане, пише 20 minutes, але французи не захотіли розлучатися зі своїм капітаном. Його вартість оцінюється в 6,75 млн євро. 28-річний футболіст грає у збірній Сенегалу і поїде на Кубку Африки.
Прикріплення: 4677764.jpg(52.0 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:38 | Повідомлення # 1335
Помічник тренера
Новачком "Дніпра" стане захисник "Динамо"

Новачком "Дніпра" може стати хорват Шимі Врсалько із "Динамо" Загреб.

-Шимі, вчора генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко розповів, що його команда зацікавлена у твоєму придбанні. Як ви прокоментуєте цю новину?
- Для мене велика честь, що такий великий клуб цікавиться моєю персоною. Не буду приховувати, я хотів би грати в "Дніпрі".

-Ви - один з найбільш затребуваних футболістів Хорватії. Чи не буде переїзд в Україна кроком назад у вашій кар'єрі?
- Ви вважаєте український чемпіонат слабким? Особисто для мене він дуже сильний, і як футболіст можу сказати - мені цікаво грати в Україні. Це країна, де футбол дуже швидко розвивається, де будують стадіони, щороку приїжджають відомі футболісти, і не тільки догравати свою кар'єру. Я бачу, що можу прогресувати в Україні і граючи тут можу потрапити на Євро 2012 в складі збірної Хорватії.

-Ви вже радилися з хорватами, які грають в українській Прем'єр-лізі?
- Звичайно. Практично всі хорватські гравці говорять тільки хороші слова про український футбол. Я говорив з Калінічем і Стрінічем. Вони говорили тільки прекрасні слова.

-У вас була розмова на цю тему з президентом "Динамо" Загреб Здравко Мамічем?
- Ні. Поки що ми з ним не розмовляли.

-Крім інтересу від "Дніпра", у вас ще є якісь пропозиції?
- Наскільки я знаю, в Україні мій контракт хоче викупити тільки "Дніпро". Якщо брати інші країни, то є пропозиції з Англії та Німеччини, але я б хотів в "Дніпро". Сподіваюся, скоро цей перехід відбудеться.
Прикріплення: 1417681.jpg(10.6 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:38 | Повідомлення # 1336
Помічник тренера
Офіційно. Мазух - гравець "Дніпра"

Першим новачком "Дніпра" у 2012-му році став чеський захисник Ондржей Мазух.

Гравець, чиїм останнім клубом був "Андрелехт", підписав з дніпрянами контракт терміном на три з половиною роки і виступатиме в дніпропетровській команді під третім номером.

"Я дуже щасливий підписати контракт з клубом "Дніпро". Це одна з кращих команд України, з видатною історією. Словом, великий клуб з великими амбіціями. Для мене це — крок вперед", — сказав футболіст.
Прикріплення: 7359349.jpg(51.5 Kb)

Повідомлення відредагував Shiba - Вівторок, 17.01.2012, 18:46

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:38 | Повідомлення # 1337
Помічник тренера
"Дніпру" потрібен хавбек "Глазго Рейнджерс"

Дніпропетровське "Дніпро" має намір підсилити свою середню лінію хавбеком шотландського "Глазго Рейнджерс" Хуанмою Ортісом, повідомляє The Daily Record.

Зазначається, що український клуб хоче взяти Ортіса в оренду до кінця сезону з правом викупу влітку 2012 року. Сам футболіст поки не горить бажанням переїжджати в Україну. Іспанець має намір поборотися за місце в основі "Рейнджерс".
Прикріплення: 7285064.jpg(18.2 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:38 | Повідомлення # 1338
Помічник тренера
Хачеріді може перейти в "Дніпро"

В таборі "Дніпра" на тренувальному зборі в Іспанії був помічений захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді.

Мета його появи поки що залишається невідомою.

Нагадаємо, раніше агент захисника заявив, що Хачеріді "Динамо" не покине.
Прикріплення: 3355121.jpg(68.2 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:38 | Повідомлення # 1339
Помічник тренера
"Дніпро" зацікавилось гравцем "Клужа"

Атакуючий півзахисник "Клужа" Адріан Крістя потрапив у сферу інтересів "Дніпра".

Вартість 28-річного гравця оцінюється в мільйон євро.

Нагадаємо, півтора роки тому Крістя називали однією з трансферних цілей київського "Динамо".
Прикріплення: 4878987.jpeg(26.9 Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:38 | Повідомлення # 1340
Помічник тренера
"Дніпро" підсилиться Врсалько і Окоре

Футбольний агент Івіца Піріч заявив, що 19-річний центральний захисник "Нордшелланда" і збірної Данії Жорес Окоре і хорватський захисник Шиме Врсалько можуть перейти в "Дніпро".

"Я веду переговори з "Дніпром" про перехід Врсалько і Окоре. Якщо клуби домовляться, вони перейдуть", заявив Піріч.

Нагадаємо, що Окоре і Врсалько також зацікавили київське "Динамо".
Прикріплення: 6703631.jpg(6.6 Kb)

ShibaДата: Субота, 11.02.2012, 13:54 | Повідомлення # 1341
Помічник тренера
"Динамо" знову віддає Бойка в оренду "Кривбасу"

Наставник воротарів "Динамо" Михайло Михайлов повідомив спеціальному кореспондентові СЕ в Україні, що після другого іспанського збору, який завершиться в неділю контрольним матчем з московським "Спартаком", Денис Бойко, який виступав на правах оренди в першій частині сезону за "Кривбас", повернеться в розташування криворізької команди. Оренда буде продовжена до кінця нинішнього чемпіонату України.
Прикріплення: 2984713.jpg(18.7 Kb)

ShibaДата: Субота, 11.02.2012, 13:57 | Повідомлення # 1342
Помічник тренера
"Дніпро" підписує хорвата, і відразу віддає його в оренду

19-річний нападаючий молодіжної збірної Хорватії Антоніо Яколіш продовжить кар'єру в Україні.

Я підписав контракт з "Дніпром" по схемі 1 +1, але, швидше за все, я відразу піду в "Кривбас" в оренду.

Був варіант з "Хайдуком", кликали до Бельгії, але в Україні мені запропонували найкращі фінансові умови", - цитує Яколіша хорватська преса.
Прикріплення: 0159231.jpg(39.3 Kb)

ShibaДата: Неділя, 12.02.2012, 14:48 | Повідомлення # 1343
Помічник тренера
"Олександрія" може підсилитись гравцем "Металіста"

Півзахисник "Сталі", права на якого належать "Металісту" може поповнити ряди команди Леоніда Буряка.

Як нам стало відомо, що знаходився в алчевській "Сталі" в оренду півзахисник "Металіста" Антон Поступаленко покинув розташування команди Анатолія Волобуєва і відправився на перегляд в "Олександрію".

Екс-гравець молодіжної збірної України провів у складі "Сталі" весь 2011 рік , зігравши 31 матч і забив 2 гола . Крім "Металіста" 23-річний хавбек в 2009 році захищав кольори "Закарпаття", також перебуваючи в оренді.
Прикріплення: 0761812.jpg(47.4 Kb)

ShibaДата: Неділя, 12.02.2012, 14:51 | Повідомлення # 1344
Помічник тренера
Лоло перейде у "Таврію"

Після закінчення Кубка Африки івуарієць "Кубані" Ігор Лоло приєднається до сімферопольської "Таврії", кольори якої і буде захищати у чемпіонаті України. Такої домовленості досягли керівники російського і українського клубів.

Зазначимо, що 29-річний Лоло добре знайомий з українським чемпіонатом: у 2004-2005 рр.. він виступав за донецький "Металург", а три роки потому пограв в складі "Дніпра".
Прикріплення: 5451176.jpg(56.8 Kb)

ShibaДата: Неділя, 12.02.2012, 16:00 | Повідомлення # 1345
Помічник тренера
"Зоря" затвердила графік спарингів в Туреччині

Луганчани проведуть чотири спаринги в Туреччині.

14-го лютого "Зоря" зіграє з середняком вищої болгарської ліги - ФК "Мінером".

17-го проведуть спаринг з молдавським "Мілс-Урсідос".

20-го опонентом "Зорі" буде російська "Луч-Енергія".

А 24-го пройде фінальний останній поєдинок проти сербського ОФК "Белград".
Прикріплення: 7189351.jpg(193.1 Kb)

ShibaДата: Неділя, 12.02.2012, 16:19 | Повідомлення # 1346
Помічник тренера
"Динамо" перемагає "Спартак"

Товариська зустріч

"Спартак" - Динамо" 0:2 (0:1,0:1)
Голи: 0:1 - Пареха (27, автогол), 0:2 - Корреа (90)

"Спартак:" Заболотний, Паршивлюк (к), Пареха, Сухі, Макєєв, Арі, Зотов, Д. Комбаров, де Зеув, Білялетдінов, Веллітон.
"Динамо" Коваль ( Шовковський, 46), Бетао, Хачеріді, Леандро Алмейда, Юссуф, Нінкович (Дуду,59), Аруна ( Корреа, 65), Ярмоленко ( Алієв, 81), Мілевський (к), Ідейє, Мехмеді (Гармаш, 46).
Прикріплення: 9669516.jpg(42.0 Kb)

ShibaДата: Неділя, 12.02.2012, 17:42 | Повідомлення # 1347
Помічник тренера
Захисник "Металіста" перейде у "Волинь"

Захисник "Металіста" Олександр Романчук прибув у розташування "Волині", повідомляє Football News.

Нагадаємо, луцька команда перебуває в Туреччині на тренувальному зборі. Очікується, що кандидат у національну збірну України та команда Анатолія Дем'яненка офіційно оформлять угоду про співпрацю вже у найближчі дні. Буде це оренда, чи повноцінний трансфер - поки невідомо.
Прикріплення: 8096503.jpg(12.2 Kb)

ShibaДата: Понеділок, 13.02.2012, 11:14 | Повідомлення # 1348
Помічник тренера
Форвард "Боруссії" продовжить кар'єру в Україні?

Форвард дортмундської "Боруссії" Лукас Барріос може продовжити кар'єру в чемпіонаті України. Про це в ефірі телеканалу Футбол повідомив коментатор Віктор Вацко.

За два попередні роки парагваєць забив 44 голи. Але в цьому сезоні нападник не витримав конкуренції з боку Роберта Левандовські, і дуже рідко появлявся з перших хвилин. Цього сезону Барріос відзначився лише одного разу.

За словами Вацка на Барріоса вже виходили київське "Динамо" та дніпропетровський "Дніпро" минулого року. Невдачею завершились спроби продати гравця в "Манчестер Сіті", "Фулхем" та "Малагу".
Прикріплення: 5211966.jpg(87.5 Kb)

ShibaДата: Понеділок, 13.02.2012, 14:33 | Повідомлення # 1349
Помічник тренера
Сьомін: Замінив Мехемеді через те, що він травмувався

Головний тренер "Динамо" Юрій Сьомін після перемоги над "Спартаком" оцінив іспанські збори своєї команди.

-Це була остання гра на зборі. Наскільки Ви задоволені нинішньою формою своїх підопічних?

- Можу сказати, що попередню гру, проти казанського Рубіна, ми провели значно краще, ніж цю, хоча результату добилися саме сьогодні. На мій погляд, причин декілька. Перш за все, грали в полудень, при досить високій температурі повітря. Також необхідно врахувати, що це був для нас останній день на зборах, всі хлопці напевно вже подумки були вдома. В нас були хороші моменти, Спартак також міг пару раз забити. Проте, можу похвалити їх. На мій погляд, ми заслужено перемогли сьогодні.

-Протистояння зі "Спартаком" особливе для футболістів "Динамо"?

- Звичайно, дух протистояння був присутній, оскільки хлопці пам'ятають і шанують традиції. Нове покоління також принципово ставиться до ігор з червоно-білими.

-У першому таймі двічі надавали медичну допомогу Адміру Мехмеді. Його заміна в перерві була плановою чи пов'язана з пошкодженням?

- У швейцарця досить серйозний забій, через що ми прийняли рішення замінити його. Сьогодні, в принципі, планували дати гравцям якомога більше ігрового часу, настільки, наскільки дозволяла б ситуація.

-Сьогодні в розташуванні команди панувала сімейна атмосфера: до вас в гості приїхала внучка, до Андрія Шевченка - діти ...

- Це добре. У нас попереду вихідні, на які Андрій вирішив залишитися в Іспанії - травма ноги не дозволяє йому поки займатися повноцінно. Для нього буде краще попрацювати тут, ніж повертатися в морозний Київ. Що стосується моєї внучки, то вона приїхала до Марбельї на канікули. Ми їдемо, а вона залишається тут.

-Можете оцінити другий збір для команди.

- Він пройшов в позитивно. Працювали в досить щільному графіку, грали контрольні матчі через два дні. Добре те, що всі хлопці отримали ігрову практику, і на даний момент у нас мінімум травмованих футболістів. Тішить, що близький до повернення Тарас Михалик, який, думаю, вже в Ізраїлі зіграє мінімум в одному контрольному матчі. Загалом, я задоволений роботою, яку виконали гравці.
Прикріплення: 4403515.jpg(11.1 Kb)

ShibaДата: Понеділок, 13.02.2012, 16:08 | Повідомлення # 1350
Помічник тренера
ТК "Футбол" покаже матчі "Шахтаря" з "Рапідом" і ЦСКА

Телеканал "Футбол" у вівторок, 14 лютого, покаже товариський матч між "Шахтарем" і бухарестським "Рапідом".

"Починаючи з 16:55 стартує пряма трансляція. Гра розпочнеться о 17:00, – зауважив шеф-продюсер каналу "Футбол" Іван Гресько. – Буде сугубо трансляція матчу "Рапід" – "Шахтар". Студій чи включень не заплановано.

Крім того поєдинок "Шахтаря" й московського ЦСКА також буде показано в прямому ефірі. Початок прямої трансляції з Антальї у четвер, 16 лютого, заплановано на 17:25.
Прикріплення: 1766171.jpg(5.6 Kb)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Пошук: