[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 45 з 142«124344454647141142»
Модератор форуму: Buss, Shiba 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Новини Українського футболу
RobinhoДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:37 | Повідомлення # 441
Група: Фанати
Нагороди: 0
Репутація: 29
Зауваження: 0%
Статус: Offline
більше такого не буде а можеш мені дати сайт де є результати всіх матчів

jamesДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:37 | Повідомлення # 442
Група: Перевірені
Репутація: 16
шось не віриться

-FcKarpatyFan-Дата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:37 | Повідомлення # 443
Репутація: 105
Quote (Buss)
Юрій_Мартищук, Взагалі-то це був сарказм

Я зрозумів.

BussДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:37 | Повідомлення # 444
Нагороди: 1
Репутація: 79
Офіційно: Ференчак - гравець Зорі

Луганський клуб оформив трансфер капітана Севастополя.

Офіційний сайт Зорі повідомляє про підписання трирічного контракту з Сергієм Ференчаком. Сьогодні він приступить до тренувань зі своєю новою командою.

27-річний вихованець кримського футболу останні два сезони провів у Севастополі, який вилетів у першу лігу. До цього Ференчак виступав за Таврію, Хімік і Титан.

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:37 | Повідомлення # 445
Група: Модератори
Нагороди: 4
Репутація: 59
Тренер "Іллічівця" заперечив інформацію про перехід Таргамадзе і Кузнєцова

Наставник маріупольського "Іллічівця" Ігор Леонов заперечив інформацію про можливий перехід в його команду Давіда Таргамадзе та Сергія Кузнєцова.

-Нещодавно в багатьох виданнях з'явилася інформація про посилення вашої команди, яке нібито вам забезпечив "Шахтар". Йдеться про перехід до лав "Іллічівця" Давіда Таргамадзе ...

- Я нічого не знаю про подібний варіант. Зараз, в зимове міжсезоння, ходить багато чуток. Іноді дуже сильно дивуєшся, коли майже всерйоз хтось повідомляє про перехід того чи іншого футболіста в нашу команду.

У своїх коментарях ніколи не приховував, що нам потрібен форвард. Проте, як відомо, Таргамадзе до числа нападників не відноситься ...

-Це правда, що до вас на переговори приїжджав екс-форвард "Карпат" Сергій Кузнецов?

- Ні, Кузнєцова ніхто в нашому розташуванні не бачив. Потенційні новачки можуть з'явитися у нас тільки 11 січня, коли наш колектив збереться після відпустки. Зараз же все в клубі відпочивають, і займатися настільки серйозною справою, як переговори з можливими новобранцями, просто нікому.

-Однак ви, як наставник клубу Прем'єр-ліги, напевно не проти отримати в своє розпорядження класного нападника?

- Від подібного не відмовиться жоден тренер. Але поки що, як ви знаєте, мені дають карт-бланш лише на півроку. Для якісного формування складу потрібно більше часу і впевненість, що через шість місяців продовжиш працювати із запрошеними тобою виконавцями. Тому на даний момент можу лише сказати: в "Іллічівець" ніхто не прийшов, і жоден футболіст нас не покинув.
Прикріплення: 0364830.jpeg(146Kb)

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:37 | Повідомлення # 446
Черноморец: на просмотре пять легионеров

Одесский клуб продолжает поиск новичков.

Черноморец сейчас находится на своем первом межсезоньем сборе в Турции. Тренировки команды проходят в двухразовом режиме. В Турцию уже прибыл Андрей Слинкин, который остался в Одессе для дополнительного медицинского обследования.

Вместе с остальными работают и пять возможных кандидатов на усиление одесситов. Все потенциальные новички - легионеры.

Завтра состоится первый тренировочный матч Черноморца: против албанского чемпиона 2011-го года клуба Скендербеу из Корчи.
Прикріплення: 8379993.jpg(36Kb)

HatsikДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:47 | Повідомлення # 447
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
Quote (Robinho)
а можеш мені дати сайт де є результати всіх матчів

яких матчів?

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

RobinhoДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:47 | Повідомлення # 448
Група: Фанати
Репутація: 29
я тоже невіру

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:47 | Повідомлення # 449
Арсенал: два новичка из Кривбасса?

Киевские Канониры начинают комплектацию состава в преддверии нового сезона.
Состав команды Леонида Кучука, скорее всего, пополнят два футболиста, которые в прошлом сезоне выступали за Кривбасс - вратарь Евгений Боровик и полузащитник Александр Максимов. Об этом сообщил вице-президент клуба Виктор Головко.

Оба уже тренируются с Арсеналом, как и Ика Мепория - нападающий вернулся из аренды в Нефтянике. Также стоит отметить, что на просмотре в клубе находится 19-летний бразильский защитник Карлос Эдуардо.

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:47:47 | Повідомлення # 450
Нагороди: 1
Репутація: 48
Білий взимку може стати гравцем ПСВ

Півзахисник "Зорі" Максим Білий найближчої зими може залишити луганську команду.

За інформацією "Чемпіонат.com", гравець потрапив в сферу інтересів голландського клубу ПСВ на чемпіонаті Європи в Данії, де футболіст виступав у складі молодіжної збірної Україні.

Крім нідерландців, до півзахисника проявляють інтерес провідні клуби України і дві команди з російської прем'єр-ліги.
Прикріплення: 1526483.jpg(37Kb)

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Сторінка 45 з 142«124344454647141142»
Пошук: