[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 23 з 142«122122232425141142»
Модератор форуму: Buss, Shiba 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Новини Українського футболу
ДрогобичДата: Середа, 23.11.2011, 18:23:20 | Повідомлення # 221
Група: Модератори
Нагороди: 1
Репутація: 48
Зауваження: 0%
Статус: Offline
бачу на острові зеленого мису вміють грали у футбол 009

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

ДрогобичДата: Середа, 23.11.2011, 18:27:19 | Повідомлення # 222
Нагороди: 1
Репутація: 48
Кварцяний бере екс-капітана "Таврії"

Антон Монахов продовжить кар'єру у "Волині".

Колишній захисник "Таврії" Антон Монахов, який нещодавно залишив розташування сімферопольської команди, продовжить свою кар'єру у луцькій "Волині".

Як стало відомо нашим колегам, проблем з працевлаштуванням в команді Кварцяного у захисника виникнути не повинно, оскільки компенсацію за нього платити не доведеться. З кримським клубом Монахов розірвав контракт за обопільної згоди сторін.

Уже в найближчі дні Монахов повинен підписати з "Волинню" повноцінний контракт і стати гравцем луцької команди.
Прикріплення: 4026952.jpg(32Kb)

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

пасулькоДата: Середа, 23.11.2011, 21:38:23 | Повідомлення # 223
Група: Користувачі
Нагороди: 0
Репутація: -7
Кто может подтвердить инфу про интерес Вашего клуба к игроку ЧО Сергею Политыло?

ОДЕССА ЦЕНТР МИРА

vvtt09Дата: Середа, 23.11.2011, 21:48:01 | Повідомлення # 224
Група: Редакція сайту
Нагороди: 3
Репутація: 59
наразі не володіємо такою інфою....

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Моя сім"я -дочка й дружина
Найкращі люди на Землі

Любимий клуб з рідного міста
КАРПАТИ ЛЬВІВ !!! КАРПАТИ ЛЬВІВ !!!
З тобою в радощі і горі -
Ти моє сердце полонив

пасулькоДата: Середа, 23.11.2011, 22:49:33 | Повідомлення # 225
Может есть инфа по другим именам?

ОДЕССА ЦЕНТР МИРА

vvtt09Дата: Середа, 23.11.2011, 23:03:44 | Повідомлення # 226
Група: Редакція сайту
Нагороди: 3
достовірна інфа щодо трансферів появиться в зимову паузу....В "Карпатах" можливо будуть зміни....надіємось на більшу к-сть українців в команді

Одна країна - Україна
В моєму сердці назавжди
Моя сім"я -дочка й дружина
Найкращі люди на Землі

Любимий клуб з рідного міста
КАРПАТИ ЛЬВІВ !!! КАРПАТИ ЛЬВІВ !!!
З тобою в радощі і горі -
Ти моє сердце полонив

ShibaДата: Середа, 23.11.2011, 23:14:02 | Повідомлення # 227
Нагороди: 4
Хороше підсилення для Волині !
як не як капітаном Таврії був ...

пасулькоДата: Четвер, 24.11.2011, 20:16:00 | Повідомлення # 228
vvtt09, Я зашел на ваш сайт не для скандала.Поставь Сигала на место...

ОДЕССА ЦЕНТР МИРА

ShibaДата: П`ятниця, 25.11.2011, 15:21:20 | Повідомлення # 229
Кварцяний: Ідахор мені не треба, а Монахова можна

Головний тренер луцької "Волині" Віталій Кварцяний не заперечив той факт, що у його команді може опинитися Антон Монахов, з яким розірвала контракт "Таврія"

"Його можливості мені добре відомі і я не проти бачити його у своїй команді, але квапити події не варто, оскільки все залежатиме від нашого керівництва", - розповів Кварцяний газеті "Команда".

Щодо Лакі Ідахора:

"Це хороший нападник, але він мені був потрібен два-три роки тому. Зараз же у нас в команді є футболісти, які грають в його манері. Це і Павлов, і Шумахер, і в якійсь мірі Бабир. На даний момент ми хочемо посилитися більш реактивними виконавцями".
Прикріплення: 8913207.jpg(30Kb)

ShibaДата: Понеділок, 05.12.2011, 15:18:41 | Повідомлення # 230
Кварцяний: Це інтерв’ю почитає Федерація і скаже, щоб Кварцяного вбили

Після матчу із "Металістом" у Харкові експресивному тренеру "Волині" Віталію Кварцяному увірвався терпець.

"Я хочу сказати суддівському комітету, розумним, симпатичним людям, в дорожезелезних костюмах, сорочках, краватках, щоб ви не поміняли їх на що-небуть, на якусь сорочку-робу", - сказав головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний.

Відверті звинувачення Віталій Володимирирович адресує не лише суддівській бригаді на чолі із Віталієм Романовим. Коуч пригрозив вивести на чисту воду усіх.

"Я сказав, не чіпайте мене, бо я розкажу все і в переддень Чемпіонату Європи буде ганьба в Україні така, що ніхто сюди не приїде. Завтра це інтерв’ю почитає Федерація, забігають там, скажуть, треба щось робити із Кварцяним, чи його вбити. Але запам’ятайте, я вже написав це все в листі, він лежить в мене в сейфі. Якщо мене вб'ють, то всі прочитають, що там написано. А там написано, кому дають, які клуби дають, скільки дають. Так що пізно вбивати", - заявив головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний.

Важко із Кварцяним не погодитись. Корупція у футбольному суддівстві була, є і буде, інша справа, що на гарячому попадаються одиниці.

"І вони все одно, як отримати… Навіщо їм добавляти, колего, давайте добавимо тисячу доларів, 2, 3, 8. Їм 20 дай – це їм тільки на шнурки, жінці шубу купити на наступний рік іншу. Питання про величезні гроші, які клуби платять суддям".

Хто і скільки платить? Звісно такою інформацією володіють лише обрані... але тінь підозри у веденні нечесної гри, тут Кварцяний не відкрив Америку, падає у першу чергу на клуби із так званим топ-статусом.

"Їм вистелюється зелена дорога, в нас ніби й нема клубу, що "Волинь" - там команда, 7 хробаків і туз бубновий. Так, "Шахтар", "Динамо", "Металіст" – всіх інших не підпускають. І нічого ти не можеш зробити. Виходить, це мурло до гри в костюмі, краватці, солідний як прем’єр-міністр, і починає керувати, і виглядаєш приниженим, ображеним, за те, що ти працюєш, вони кажуть: стояти, твій номер 16. Ти винний тільки тим. Що хочеться нам їсти. А ми їсти добре хочемо, бо ми суддді", - додав головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний.

Ще більш відвертих зізнань від Кварцяного чекаємо після матчу із "Іллічівцем". За тиждень "Волинь" попрощається із власною публікою перед виходом на зимові канікули.
Прикріплення: 4450136.jpg(17Kb)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Сторінка 23 з 142«122122232425141142»
Пошук: