[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 136 з 142«12134135136137138141142»
Модератор форуму: Buss, Shiba 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Новини Українського футболу
ShibaДата: Понеділок, 13.02.2012, 16:38:47 | Повідомлення # 1351
Група: Модератори
Нагороди: 4
Репутація: 59
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Офіційно. Даніло - гравець "Металурга"

Сьогодні відбулося підписання контракту донецького "Металургу" з 22-річним півзахисником Масьелом Соуза Кампосом Річардом Даніло.

Плеймейкер, який народився в Бразилії, підписав трирічний контракт з клубом, - повідомив спортивний директор ФК "Металург" (Донецьк) Вардан Ісраелян.

"Данило вихованець школи амстердамського "Аякса", куди він вступив в 9-річному віці. Після "Аякса", де він грав у командах різних віків, Даніло, з початку сезону 2010-2011 перейшов в клуб "Стандарт" з Льєжа. Даніло перебував з нами на зборах в Туреччині, і ми вважаємо, що талановитий півзахисник зможе підсилити гру команди і скласти гідну конкуренцію нашим гравцям. Кваліфікація Даніло, його ставлення до тренувань та ігор привели до рішення про підписання контракту з 22-річним хавбеком ", - повідомив Вардан Михайлович.

Додамо, що Даніло перейшов в "Металург" на правах вільного агента, його контракт з "Стандартом" завершився.
Прикріплення: 7586685.jpg(20Kb)

ShibaДата: Понеділок, 13.02.2012, 16:51:01 | Повідомлення # 1352
Купи сосиску і подивись на "Металіст"

"Купи Українця - і приходь на матч "Ред Булл Зальцбург" - "Металіст", - таку акцію перед першою грою 1/16 ЛЄ запустив суперник харків'ян.

Увечері 16-го в Зальцбурзі очікується -7 зі снігом, тому бажаючих мерзнути - мало. І щоб не залишитися без підтримки, "бики" зробили кулінарний хід на українську тему: замість традиційної сосиски з сиром Kase-Krainer запустили в продаж U-подібну сосиску із соусом U-Krainer. Купуєш, і квиток на гру ЛЕ - в подарунок! У п'ятницю ці ласощі на ринку продавали гравці команди Алан і Секагья.
Прикріплення: 2565173.jpg(53Kb)

ShibaДата: Понеділок, 13.02.2012, 17:11:45 | Повідомлення # 1353
"Реал" і "Челсі" зацікавились форвардом "Шахтаря"

Лондонський "​​Челсі" і мадридський "​​Реала" проявляють інтерес до нападника донецького "​​Шахтаря" Дентіньо.

Наставник лондонців Андре Віллаш-Боаш вже посилав скаутів в Бразилію спостерігати за Дентіньо, коли той грав за "Корінтіанс". Головний тренер "Челсі" повернувся до ідеї посилити свою команду цим футболістом після того, як не вдалося домовитися про трансфер іншого "гірника" - Вілліана.

Наставник "Реала" Жозе Моурінью також розглядає форварда "Шахтаря" як потенційне посилення своєї команди.
Прикріплення: 4598653.jpg(63Kb)

ShibaДата: Вівторок, 14.02.2012, 12:23:01 | Повідомлення # 1354
"Динамо" потрібен півзахисник збірної Польщі

Лівий півзахисник національної збірної Польщі та варшавської "Легії" Мацей Рибус зацікавив київське "Динамо".

Як повідомляє Przegląd Sportowy, гравець відправився до тренувального табору грозненського "Терека", який готовий заплатити за 22-річного гравця 3 мільйони євро.

В той же час, футболістом цікавлять "Динамо" та краснодарська "Кубань".

Нагадаємо, інтерес до Рибуса також проявляв "Дніпро".
Прикріплення: 7396973.jpg(41Kb)

ShibaДата: Вівторок, 14.02.2012, 13:18:21 | Повідомлення # 1355
Маркевич: Ми не "Барселона" - від перемог не нудить

Перед матчами 1/16 ЛЄ коуч "Металіста" Мирон Маркевич порівняв "Зальцбург" з "Аустрією" і сказав, що ще не вирішив, чи Девіч або Крістальдо вийде на вістрі.

Мирон Богданович, підготовка "Металіста" до відновлення сезону тривала півтора місяця. Як оціните її результати?

Я не можу сказати, що ми підготовку форсували. Нам просто раніше всіх в країні доведеться почати сезон, тому робота велася з прицілом на те, що ми повинні раніше набрати відповідну форму. Провели досить спарингів - більше десяти, при цьому ігри часто проводили різними складами, щоб практику отримували всі футболісти. Не можу сказати, що фізична форма команди оптимальна, але стан її, в цілому, зараз непоганий. Правда, найбільш точно нашу форму визначать поєдинки в Лізі Європи з "Зальцбургом" 16 і 23 лютого.

Чи були якісь сюрпризи під час зборів?

В принципі, все йшло за графіком, без збоїв. Єдине - особисто я не чекав, що у нас, в Україні, в цей час будуть настільки сильні морози. Ми свідомо трохи раніше повернулися додому з Туреччини - планували акліматизуватися до холодів, адже і у нас, і в Австрії в цей час варто по-справжньому зимова погода. Однак ми навіть не уявляли собі, що морози будуть настільки міцними.

У "Металісті" достатньо теплолюбних аргентинців і бразильців. Як їм, особливо Торсільері, Сосі і Марлосу, які зовсім недавно поповнили команду, холодно?

Соса має досвід виступу в клубах Німеччини та Італії, а значить, з холодами вже знайомий. Торсільері - хлопець з характером, йому, по-моєму, все одно, що навколо відбувається, аби грати. А ось Марлосу дійсно з морозами довелося зіткнутися вперше. Але нічого, звикнути можна до всього. Я думав, буде гірше. Вони хочуть грати в Європі і вигравати трофеї, а раз так - то і з холодами повинні справлятися стійко.

Запрошений в команду в січні бразилець Марлос вже своя людина в "Металісті"?

Хлопець він комунікабельний, а як гравець, впевнений, сподобається всім. Будь-якому потрібен час на адаптацію, через це пройшли всі наші легіонери. Розумію: хочеться все і відразу, але таке буває рідко. Думаю, Марлос в перспективі стане гравцем основного складу "Металіста" і вболівальникам команди дуже сподобається.

Аргентинців Крістальдо і Бланко купили рік назад. Перший зараз регулярно забиває. А ось Бланко тримається якось в тіні. Чому?

Давайте не будемо забувати, що він переніс досить-таки непросту травму. В даний момент, можна сказати, він все ще знаходиться на шляху відновлення. Однак нині він вже зовсім інший, ніж був, наприклад, на початку зимової підготовки або в ході осінньої частини сезону. Ігровою практикою він не обділений, і видно, що додає від гри до гри. Що до Крістальдо, то він за час перебування у нас став діяти на порядок різноманітніше - і на заміну може здорово вийти, і в "старті" здатний добре почати гру.

До речі, на останньому зборі в Туреччині "Металіст" провів досить спарингів і без Крістальдо, і без Девіча в стартовому складі. Це ви робили спеціально під "Зальцбург"?

Ми пробували різні варіанти. В певних матчах шукали місце Марлосу в командній грі, а подекуди, дійсно, експериментували, тримаючи в розумі майбутні ігри з "Зальцбургом". Втім, зізнаюся чесно, зі стартовим складом на перший матч 1/16 Ліги Європи ми до сих пір на всі 100% ще не визначилися. Ще є кілька днів: будемо дивитися і думати.

Після збору в Еміратах ви зізналися, що в команді немає недоторканного форварда, тобто ні Девічу, ні Крістальдо місце в "старті" ніхто не гарантує. У суботу в спарингу з "Кременем" голами відзначилися обидва. Ви свій вибір вже зробили?

На сьогоднішній день вибір форварда, напевно, наше єдине болюче питання. Нам ще належить знайти відповідь на нього. Непогано виглядають обидва: по ходу матчів влитися в гру добре можуть як Девіч, так і Крістальдо, та й Марлос - теж. І це дуже важливо, так як часто доля зустрічей вирішується не футболістами, які грають з першої хвилини, а виконавцями, що виходять на заміну. Прикладів цьому можна знайти безліч.

Гра в Зальцбурзі в четвер, а ви везете підопічних туди вже у вівторок ...

Ми заздалегідь планували це, а зараз просто змушені дотримуватися цього графіка. Тим більше що холоду буквально скували всі поля у нас. Нормально тренуватися ми можемо тільки на основному полі свого домашнього стадіону. Є у нас поле з підігрівом на заміській базі клубу, але там підігрів не справляється зі своїм завданням. Тому домовилися з австрійцями, що вони дадуть нам провести на одне тренування більше на своєму полі, а ми відповімо їм тим же через тиждень.

Зальцбург буквально напханий пам'ятниками старовини. До того ж це батьківщина Моцарта. А ви, як відомо, любитель класичної музики, самі грали на фортепіано. Культурну програму для своїх підопічних ви не придумали?

Бувати в Зальцбурзі мені ще не доводилося, думаю, і не багато хто з гравців раніше бували там. Тому щось подивитися і десь побувати, звичайно ж, постараємося. Але це буде залежати виключно від бажання футболістів. Я ж обов'язково кудись поїду.

На ваш погляд, "Зальцбург" сильніше або слабкіше віденської "Аустрії", яку "Металіст" двічі обіграв на груповій стадії ЛЄ?

У мене склалася думка, що "Зальцбург" буде сильніше "Аустрії". Команда виглядає дуже мобільно і справляє гарне враження. Мені вона сподобалася.

Напевно і в "Зальцбурзі", і в інших командах Європи успішну гру "Металіста" в груповому турнірі Ліги Європи вже розклали по поличках. Щось протиставляти цьому ви плануєте, адже приклад нинішньої "Барселони", гру якої ви вважаєте чи не еталоном сучасного футболу, наводить на не дуже райдужні думки?

Нинішні проблеми "Барселони" - питання виключно мотивації. За останні роки каталонці виграли буквально все, що можна. Мені здається, від перемог їх вже просто нудить. Однак це цілком природний процес для будь-якої команди. Подивіться, Гвардіола зараз вводить нових молодих футболістів, а значить, він дивиться вже вперед. Напевно, в чемпіонаті "Барселона" вже все втратила, але за перемогу в Лізі чемпіонів і національному кубку вона, не сумніваюся, буде боротися до останнього. У нас же проблем з мотивацією немає ніяких, а в команді зібрані молоді виконавці. Якщо ми хочемо чогось добиватися, то просто зобов'язані поліпшити свою гру. Іншого шляху у нас немає.
Прикріплення: 0679780.jpg(12Kb)

ShibaДата: Вівторок, 14.02.2012, 13:51:24 | Повідомлення # 1356
Сьомін про Мілевського, Лухатанова і Мехмеді

Головний тренер київського "Динамо" Юрій Сьомін розповів про Артема Мілевського, Адміра Мехмеді і В'ячеслава Лухтанова.

-Що сталося з Адміром Мехмеді, якого ви замінили в перерві гри зі "Спартаком"?

- Він отримав серйозний удар, але до останнього зимового збору напевно буде в строю.

-В Іспанії ви активно задіяли швейцарського новачка в контрольних матчах, даючи йому можливість проявити себе на різних позиціях - на фланзі, під нападниками, на вістрі. Чи задоволені ним і яке місце на полі збираєтеся відвести йому в подальшому?

- Адміру близька будь атакуюча позиція. Гідне враження він справив у всіх іграх на піренейських зборах - як, втім, і всі інші наші футболісти.

-Включаючи Артема Мілевського, який віддавав усі сили на тренуваннях і в іграх?

- Не думаю, що слід переходити на особистості, але по Мілевському можу вам сказати, що працював він справді добре, прекрасно виглядав у тренувальному процесі та в матчах. В атаці у нього з'явилася серйозна конкуренція, і витримує він її на сьогодні цілком гідно.

-Без подробиць не обійтися, якщо говорити про В'ячеслава Лухтанове, відсвяткувавши в неділю 17-річчя ...

- Для хлопця ці збори вийшли корисними: він обростає досвідом, набуває відмінні фізичні кондиції. Лухтанов став мислити швидше, ніж раніше, адже в першій команді швидкість технічних дій побільше, ніж у молодіжному складі. Єдиний мінус - не так багато ігрового часу він отримав в контрольних матчах. Але для молодих в такій ситуації немає нічого незвичайного.
Прикріплення: 9912100.jpg(15Kb)

ДрогобичДата: Вівторок, 14.02.2012, 20:38:58 | Повідомлення # 1357
Нагороди: 1
Репутація: 48
Статус: Online
"Олександрія" сильніша за болгар

Перший матч на третьому тренувальному зборі "Олександрія" провела з болгарським "Бероє".

Гра закінчилась мінімальною перемогою підопічних Леоніда Буряка - 2:1.

"Бероє" - ПФК "Олександрія" - 1:2(1:1)

Голи: Лівраменто, 14, - Макрієв, 43, Гітченко,67.

"Бероє": І.Іванов (Т.Скочрєв,46), В.Ямуков (З.Ілієв,46) , М.Єнчєв (В.Пенєв,46), Д.Везалов, Д.Овона (М.Єнчєв,65), С.Велєв (Е.Алвеш да Сілва,46), С.Жеков (М.Танєв,46), І.Писаров (А.Чепілов,46), А.Лівраменто (Р.Абушев,46), Д.Кьядо (І.Горанов, 46), Г.Андонов (С.Велєв, 71).

ПФК "Олександрія" ( 1-й тайм): Паньків, Сахневич, Сидоренко, Генєв, Протіч, Діего Мартінс, Мікеле Таварес, Гавриш, Салхі, Старенький, Макрієв.

ПФК "Олександрія" (2-й тайм): Деонас, Допілка, Чередніченко, Генєв (Полярус, 59), Запорожан, Гітченко, Поступаленко, Ковба, Кралік, Гулардава, Шевченко.
Прикріплення: 6538946.jpg(40Kb)

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

ShibaДата: Вівторок, 14.02.2012, 21:53:13 | Повідомлення # 1358
Алієв: Коли дізнаюсь хто це робить - переламаю голову, ноги і все підряд

Олександр Алієв прокоментував газеті Сегодня аудіозапис, на якому нібито він у розмові з гравцем "Спартака" критикує Юрія Сьоміна і легіонерів "Динамо".

- Де ви це взагалі взяли, ви що? - перша реакція Олександра.

-Це з'явилося в інтернеті, вже на багатьох сайтах. Аудіозапис ...

- Аудіозапис?

-Так, нібито у вас була така розмова в перерві матчу зі "Спартаком" з гравцем московської команди ...

- Та ні, ви що ... Повна маячня якась. Хто це взагалі придумує? Звідки це взагалі вийшло? Це провокація. Просто мені цікаво, хто це ... Звідки все це писалося ...

-Що ви скажете про тренування Юрія Павловича і відносинах з легіонерами?

- Йде підготовка до чемпіонату. Як ми зазвичай готувалися, так і готуємося. Все нормально. А говорити про іноземців мені взагалі нема чого. Ми всі одна команда. Мені цікаво, хто це все робить ...

-У вас є припущення?

- Знаєте, я не звертаю уваги. "Доброзичливців" дуже багато. Просто одне можу сказати - якщо я дізнаюся, хто це, я просто переламаю голову, ноги і все підряд.

-Спробуєте дізнатися, звідки коріння ростуть?

- Звичайно, я спробую. І я це дуже легко зроблю.

-Яким чином?

- У мене є, до кого звернутися. Я дізнаюся, хто це зробив.

-Можна буде запитати у вас пізніше, знайшли ви цих людей чи ні?

- Знаєте, я не якийсь поліцейський. Але мені цікаво, хто на мене весь цей компромат спеціально робить.

-У цій скандальній аудіозаписи звучать слова, що, мовляв, раніше був колектив, а зараз - балаган. Як ви оцінюєте мікроклімат у команді?

- Як був в команді хороший мікроклімат, так він і залишився. Ми виконуємо одну задачу, ми хочемо стати чемпіонами. Для нас це на даний момент найголовніше.

-Такі моменти, як це аудіо, можуть позначитися на ваших стосунках з головним тренером?

- Я не знаю. Як тренер вирішить. Я ж не можу вирішувати за когось (після паузи). У мене до вас прохання, вишліть мені, будь ласка, посилання, по якому я можу прослухати це аудіо
Прикріплення: 6333858.jpg(14Kb)

ShibaДата: Вівторок, 14.02.2012, 21:55:49 | Повідомлення # 1359
"Шахтар" зіграв у нічию з румунським "Рапідом"

У товариському матчі в турецькій Антальї донецький "Шахтар" розійшовся миром із румунським "Рапідом".

Контрольний матч

Рапід (Бухарест, Румунія) – Шахтар – 1:1 (1:1, 0:0)
Голи: 1:0 - Грігоріе (8), 1:1 - Едуардо (35)

"Рапід": Коман, Дуарте, Маркос (Сурду, 46), Алекса (А. Іоніце, 46; Сбурля, 75), Дяк, Панку (Даеску, 46), Роман (Езекияс, 46), Орош (Бурке, 46), Божовіч (Н. Грігоре, 46), Грігоріе, Ф. Тейшейра (Глаубер, 46)

"Шахтар" (1-й тайм): Шуст, Срна, Кучер, Чижов, Рац, Фернандіньо, Гай, Ілсіньо, Едуардо, А. Тейшейра, Селезньов

"Шахтар" (2-й тайм): П'ятов, Кобін, Кривцов, Ракицький, Шевчук, Мхітарян, Хюбшман, Коста, Патрік, Дентіньо, Адріано

Попередження: Божовіч (26), Фернандіньо (40), Хюбшман (79), Ракицький (81)
Прикріплення: 0422668.jpg(190Kb)

ShibaДата: Вівторок, 14.02.2012, 22:38:49 | Повідомлення # 1360
Сьомін: Я не буду слухати цей аудіозапис

Головний тренер "Динамо" Юрій Сьомін не хоче слухати аудіозапис, у якому Олександр Алієв критикує російського фахівця і називає ситуацію в команді балаганом.

"Я вперше про це чую. Я не хочу про це говорити. І не хочу це коментувати. Мене це питання абсолютно не хвилює.

Навіть не буду прослуховувати аудіозапис. Є футбол. Футбол визначає все. Можна що завгодно говорити. А визначає все футбольне поле - коли людина виходить, як вона грає. Будемо дивитися на футбольне поле. А хто що говорить, мене не цікавить", - сказав Юрій Павлович у коментарі газеті Сегодня.

Нагадаємо, Олександр Алієв заявив, що жорстоко розправиться з тими, хто виклав цей аудіозапис в інтернет.
Прикріплення: 1626084.jpg(31Kb)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Сторінка 136 з 142«12134135136137138141142»
Пошук: