[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 114 з 142«12112113114115116141142»
Модератор форуму: Buss, Shiba 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Новини Українського футболу
HatsikДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:41 | Повідомлення # 1131
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
Статус: Offline
Quote (Незнакомка)
Скончался полузащитник «Днепра» Максим Пашаев

Класний був гравець. Я думав що з ним все буде добре. Співчуваю близьким його.

Классный был игрок. Я думал что с ним все будет хорошо. Сочувствую близким его.

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

РостиславДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:41 | Повідомлення # 1132
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 28
Зауваження: 0%
МЕТАЛІСТ НАЙКРАЩІ!

HatsikДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:41 | Повідомлення # 1133
Донецький "Металург" підписав бразильця Зе Соареса

Донецький "Металург" підписав бразильського атакувального півзахисника Зе Соареса з болгарського "Левскі" за 400 000 євро.

Про це повідомляє terrikon.dn.ua з посиланням на болгарське видання "Дневнік".

Зе Соарес погодився на особисті умови, які надасть український клуб.

Попередня угода була узгоджена ще наприкнці 2009 року, коли власник "Левскі" Тодор Батков заявив, що продає бразильського футболіста в Донецьк за 400 000 євро. Однак в грудні трансфер не відбувся, тому що Зе Соарес не пройшов медичне обстеження.

Після цього "Левскі" відправив бразильця до Німеччини, де незалежна експертиза визначила, що із здоров'ям у нього все в порядку. Пізніше лікарі "Металурга" це підтвердили і угода була завершена.

Тим часом, болгарський сайт sportal.bg повідомив, що трансфер склав 350 000 євро, Зе Соарес підписав контракт за схемою "1 +1".

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:41 | Повідомлення # 1134
Група: Модератори
Нагороди: 1
Репутація: 48
Осипенко покинув "Ворсклу"

Екс-нападник полтавської "Ворскли" Дмитро Осипенко шукатиме нову роботу.

Незважаючи на те, що у білоруса Дмитра Осипенка був діючий дворічний контракт, за "Ворсклу" він, швидше за все, вже не зіграє.

29-річний гравець атаки покинув розташування команди і підшукує собі новий клуб. Про причини не повідомляється. Прес-служба коментувати ситуацію відмовляється.
Прикріплення: 6188764.jpg(37Kb)

МІЛЬЙОН СЕРДЕЦЬ,ОДНЕ БИТТЯ КАРПАТИ ЛЬВІВ-НА ВСЕ ЖИТТЯ

Повідомлення відреагував Дрогобич - Вівторок, 15.11.2011, 12:36:35

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:41 | Повідомлення # 1135
"Таврія" підписала двох новачків

Захисник Аніс Буссаіді (на фото) та півзахисник Марко Не, відомі в Росії виступами за "Ростов і "Кубань" відповідно, стали гравцями "Таврії".

Сімферопольський клуб підписав контракти з обома футболістами.

Варто зазначити, що Буссаіді вже виступав в Україні за донецький "Металург".
Прикріплення: 1185931.jpg(48Kb)

НезнакомкаДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:51 | Повідомлення # 1136
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 72
Соболезную...

Скорей бы этот поганый год закончился... Столько смертей...

Все бабы как бабы, а я - Богиня!

Повідомлення відреагував Незнакомка - П`ятниця, 12.12.2008, 15:04:23

HatsikДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:51 | Повідомлення # 1137
Quote (Ростислав)
МЕТАЛІСТ НАЙКРАЩІ!

щас))) Може є трохи в них плюсів але не для мене

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:51 | Повідомлення # 1138
Нагороди: 4
Репутація: 59
Металург Д визначився із суперниками

Стало відомо, з якими командами донецькі футболісти зустрінуться на навчально-тренувальному зборі в Австрії.
У вівторок, 14-го червня, підопічні Володимира П'ятенко поміряються силами з представником регіональної ліги Австрії Неосідлом. Початок матчу о 19:30 за Києвом.

Наступні два матчі Металург зіграє з угорцями. У суботу, 18-го червня, донецька команда битиметься з срібним призером чемпіонату Пакш, а через три дні - у вівторок, 21-го червня, суперником українського колективу стане Уйпешт.

ShibaДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:51 | Повідомлення # 1139
Нагороди: 4
Репутація: 59
Ворскла справилась с Зарей

Команда Николая Павлова обыграла парней Анатолия Чанцева.
Подходит к концу краткосрочный учебно-тренировочный сбор ворсклян в Ялте. Сегодня, как и было запланировано ранее, на местном стадионе Авангард полтавчане сошлись с луганской Зарей. С коллективом Анатолия Чанцева совсем недавно бело-зеленые встречались в Алчевске в рамках национального чемпионата, и тогда победитель не был определен, игра закончилась нулевой ничьей. Итоговый результат сегодняшней встречи был предрешен благодаря единственному точному удару Алексея Чичикова, откликнувшегося на прострел Андрея Бацулы на дальней штанге.

В первой половине игры преимущество полтавской дружины не вызывало ни малейших сомнений. Хорошие возможности для того, чтобы забить имели, в частности, Кривошеенко и Сачко, но опытнейший вратарь Игорь Шуховцев как всегда был на высоте. Во втором тайме игра выровнялась, но полтавчанам удалось забить победный гол.

Ворскла – Заря 1:0
Гол: Чичиков, 64

Ворскла (1т): Долганский (Величко, 23), Пердута (Радченко, 31), Курилов, Чеснаков, Вовкодав, Красноперов, Кривошеенко, Ребенок, Маркоски, Закарлюка, Сачко

Ворскла (2т): Лавренюк (Казаков, 68), Матвеев, Песков, Лешко, Курелех (Ильчиш, 75), Оберемко, Есин (Филь, 70), Марусич (Демьяненко, 75), Чичиков, Бацула, Баранник

Заря: Шуховцев (Мартыщук, 46), Олейник, Лозинский, Аддо (Коротецкий, 46), Мягков (Тесак, 60), Милько, Батищев (Липартия, 60), Каменюка, Петряк, М.Ив. Белый (Силюк, 46), Лазарович
Прикріплення: 6323476.jpg(29Kb)

ДрогобичДата: П`ятниця, 10.02.2012, 19:23:51 | Повідомлення # 1140
"Таврія" відпустить Марковіча та Ґіґіадзе

Кримчани продовжують шлях очищення команди від ветеранів.

Гравці сімферопольської "Таврії" Слободан Марковіч і Васіл Ґіґіадзе покинуть клуб, - про це заявив ведучий "Футбольного вік-енду" Олександр Денисов в рамках чергового випуску передачі, посилаючись на слова віце-президента клубу Дмитра Селюка. Контракти з виконавцями, які розраховані до кінця року, продовжуватися не будуть.

І півзахисник Марковіч, та нападник Ґіґіадзе стануть вільними агентами і продовжать вже і без того довгий список гравців, розлучившись з клубом в останній місяць. Нагадаємо, що раніше "Таврію" покинули Саша Джурічіч, Іван Граф, Ілля Галюза, Лакі Ідахор, Олександр Пищур, Антон Монахов ...

Між іншим, і грузин Ґіґіадзе, і серб Марковіч є одними з головних гвардійців-легіонерів кримчан у чемпіонатах України. На рахунку Васіла 176 матчів і 41 забитий м'яч за "Таврію" (всього в чемпіонатах - 245 і 61 відповідно), а Слободан провів 106 ігор і відзначився в них чотирма м'ячами
Прикріплення: 9769349.jpg(47Kb)

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Сторінка 114 з 142«12112113114115116141142»
Пошук: