[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 142123141142»
Модератор форуму: Buss, Shiba 
FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Новини Українського футболу
HatsikДата: П`ятниця, 19.09.2008, 14:11:42 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори
Нагороди: 7
Репутація: 237
Статус: Offline
Новини Українського футболу тут

Карпати Львів - моє життя, моя любов! ©

HatsikДата: Середа, 24.09.2008, 21:36:13 | Повідомлення # 2
"Чорноморець" оштрафований на 25 000 доларів за поведінку своїх уболівальників

Під час матчу 8-го туру "Чорноморець" - "Динамо", починаючи з 17-ої хвилини і протягом усього матчу вболівальники одеської команди скандували образливі та нецензурні вислови на адресу арбітра, вболівальників команди "Динамо", принижуючи їхню честь та гідність. Також мало місце знущання над символікою ФК "Динамо" (розірвано, а потім спалено прапор клубу), періодично демонструвалися банери образливого змісту.

У середині 2 тайму вболівальники ФК "Чорноморець" запалили понад 50 піротехнічних засобів. Враховуючи ці та інші прояви недисциплінованої поведінки, члени Дисциплінарного комітету ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ визнали вказані дії як зневажливі і, у відповідності до Дисциплінарних правил ФФУ, зобов'язали ФК "Чорноморець" перерахувати обов'язковий грошовий внесок у сумі 25.000 у.о. у гривневому еквіваленті, повідомляє прес-слуба Прем`єр-Ліги.

За запалення вболівальниками ФК "Динамо" піротехнічних засобів у цьому ж матчі ДК ПЛ зобов'язав клуб перерахувати обов'язковий грошовий внесок у сумі 1.000 у.о. у гривневому еквіваленті.

За порушення громадського порядку під час матчу 8-го туру "Карпати" - "Металіст" ДК ПЛ вирішив:
1. За масове запалення вболівальниками команди піротехнічних засобів зобов'язати ФК "Карпати" перерахувати обов'язковий грошовий внесок у сумі 1.500 у.о. у гривневому еквіваленті.

2. За запалення вболівальниками команди піротехнічного засобу зобов'язати ФК "Металіст" перерахувати обов'язковий грошовий внесок у сумі 200 у.о. у гривневому еквіваленті.

За порушення громадського порядку під час матчу 8-го туру "Ворскла" - "Дніпро" зобов'язати ФК "Дніпро" перерахувати обов'язковий грошовий внесок у сумі 2.000 у.о. у гривневому еквіваленті (за запалення вболівальниками команди піротехнічних засобів та хуліганські прояви після матчу).

N@zIkДата: Субота, 27.09.2008, 14:56:06 | Повідомлення # 3
Група: Перевірені
Нагороди: 0
Репутація: 31
Зауваження: 0%
та я б вапше той чорноморець викінув із премер ліги самі боти іграють і тупо фарт і все angry

Львів Карпати -Вперед

jamesДата: Неділя, 28.09.2008, 11:10:14 | Повідомлення # 4
Група: Перевірені
Репутація: 16
Зауваження: 0%
wacko

HatsikДата: Вівторок, 07.10.2008, 20:02:34 | Повідомлення # 5
У Дніпропетровську відбудеться турнір пам'яті Кучеревського
На згадку про видатного тренера "Дніпра" Євгенія Кучеревського, дніпропетровський футбольний клуб вирішив організувати міні-турнір під час паузи, пов'язаної з матчами національних збірних. У турнірі візьмуть участь чотири клуби української Прем'єр-Ліги основними складами, за винятком "збірників".

У п'ятницю на тренувальній базі "Дніпра" у Придніпровську відбудуться півфінали: "Дніпро" - "Металург" (Запоріжжя) і "Кривбас" - ФК "Харків". В неділю на стадіоні "Метеор" зустрінуться переможці півфіналів.

Нагадаємо, заслужений тренер СРСР і України Євгеній Кучеревський помер 26 серпня 2006 року в Дніпропетровську.

HatsikДата: Четвер, 09.10.2008, 00:12:10 | Повідомлення # 6
Суддю Амбросімова відсторонили від арбітражу в Прем`єр-лізі?
Одеський суддя Євген Амбросімов відсторонений від арбітражу в українській Прем`єр-Лізі. Про це офіційному сайту київського "Арсеналу" повідомив віце-президент клубу Віктор Головко. Останні вирішальні підписи за відсторонення Амбросімова поставили Ігор Суркіс та Ігор Коломойський.

За відсторонення Амбросімова від арбітражу підписалися десять президентів клубів української Прем`єр-Ліги.

1996Дата: Четвер, 30.10.2008, 09:30:14 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Репутація: 1
Зауваження: 20%
Калінінченко у Дніпрі!
Вчора Динамо виграли в Зорі 2-0

Купець

HatsikДата: П`ятниця, 31.10.2008, 15:48:19 | Повідомлення # 8
1996, пиши по темі, не флуди

HatsikДата: Субота, 08.11.2008, 18:39:34 | Повідомлення # 9
Співробітники Державтоінспекції Львівської області сьогодні вранці на під’їзді до Львова затримали автобус, в якому їхали 60 фенів футбольного клубу "Арсенал" (Київ).

Про це повідомив начальник Львівського міського управління міліції Ігор Цикало.

"Зупинивши для огляду автобус марки "Неоплан", співробітники ДАІ виявили у пасажирів автобуса цілий арсенал спецзасобів, які призначалися для створення масових заворушень, бійок та каліцтва. Пасажирами автобусу виявилися фанати "Арсеналу", яких було доставлено у Львівське міське управління міліції, де вони перебувають і зараз", - повідомив І. Цикало.

За його словами, серед вилученого – більше сотні спортивних бинтів, понад 100 спеціальних робочих рукавиць, декілька газових балончиків різних марок і модифікацій, 4 пристрої для відстрілу газовими капсулами, кілька пар кікбоксерських рукавиць, кілька кастетів, а також спеціальні захисні боксерські капи на зуби.

Як зазначив керівник міліції Львова, правоохоронці проводять слідчі дії й беруть пояснення у затриманих фенів, серед яких 21 громадянин Росії, мешканці Київської, Волинської та Чернігівської областей. Міліція намагається з’ясувати, хто відрядив їх до Львова на сьогоднішній футбольний матч між місцевим футбольним клубом "Карпати" і ФК "Арсенал".

"Очевидно, що планувалася масова провокація під час футбольного матчу, щоб проілюструвати, що Львів є потенційно небезпечним і не підготовленим до проведення Євро-2012. Однак правоохоронці докладають всіх зусиль, щоб виявляти і не допускати ці замовні акції", - сказав І. Цикало.

1996Дата: Субота, 08.11.2008, 19:24:46 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Репутація: 1
Зауваження: 20%
Ого. А чого ДАІ нікого не пропускало?

Купець

FCKarpaty.Com.Ua | Форум фанів і вболівальників ФК Карпати » Україна » Український футбол » Новини Українського футболу
Сторінка 1 з 142123141142»
Пошук: