07.07.2013 Обличчя міжсезоння. Все по-новому і нічого нового. Продовження
7139
0
Продовжуючи щоденно спостерігати за перебігом подій з виставленими на трансфер гравцями та відсутністю тренера, з’явилась інформація, що команда вирушить на передсезонну підготовку до Словенії. Це підняло настрій. Значить не все так і погано. Тим паче новини з інших клубів вказували, що ще декілька колективів мають труднощі і деяким доводилось проводити збори в Україні. В багатьох командах також пішли на зниження витрат по зарплатах гравцям, хоча робили це в досить спокійній манері, а не виставляючи це на загальний розсуд.

Нам залишилось чекати виходу футболістів з відпустки та оголошення нового тренера команди. Не буду лукавити, але очікував іншого тренера в нашій команді. Схоже, що і в клубі розглядали декілька варіантів, тому і призначили Севідова тренером лише перед самим практично виїздом до Словенії. Севідов так Севідов. Не хочеться зараз кидатись в крайнощі з критикою такого рішення чи авансами в сторону нового тренера. Як показували минулорічні призначення, перші враження не завжди себе оправдовують. Ми не довіряли Кононову, а потім готові були носити його на руках. Ми видавали аванси Костову, а з того нічого путнього не вийшло. Єдине, що зараз хочеться - це стабільності. Щоб знову не було шарахань в сторону. Щоб не робили висновки по декільком стартовим турам, а дали людині спокійно працювати протягом тривалого часу. Тим паче, в зв'язку з кардинальною ротацією в самій команді роботи в Севідова буде досить багато і явно не просто йому буде на початках.

В загальному по зборах залишилось хороше враження. Футболісти не зазнали травм, провели низку товариських матчів. До завершення зборів в обоймі Севідова булла вже достатня кількість виконавців. Паша Ксьонз та Озрків зайняли більш звичні для себе позиції в побудові ігрових схем команди. Поповнення , поруч з задіяними гравцями молодіжного складу, також не погані. Федочук, Бартуловіч, Пашаєв – досить хороші виконавці. Судячи по відписам. Можуть в нас бути і молоді перспективні молоді українці Мірошниченко та Бохашвілі. Повернення Гладкого сприймається двояко. Судячи по минулому сезоні, Гладкий не той форвард, що може потягнути команду. Але якщо в команді ще буде з 2 форварда, то з таким багажем можна на щось розраховувати. То ж маємо по суті нову команду. Як показали товариські матчі. На даний момент кращі справи в нас в нападі, у захисті і надалі є проблеми. Та все ж треба буде дивитись на команду в офіційних матчах і тоді складати перші враження.

Новим сюрпризом для уболівальників стало підняття цін на абонементи та квитки. Та з іншої сторонни нічого нового. Ми за останні час вже звикли що хороших рішеннь та дій з боку керівництва до уболівальників не варта чекати. З однієї сторонни вже й не таке суттєве підвищення, але явно в не такій ситуації як зараз. Підвищувати ціни необхідно тоді, коли команда декілька сезонів на ходу, коли покращуються умови для уболівальників. Зараз навпаки, коли в сторону команди полетіло чимало «критичних стріл», необхідно було думати як втримати прихильників і закликати нових. Навряд чи прибутки клубу збільшаться суттєво(якщо збільшаться взагалі), а ось втратити частину вболівальників таки можуть. Особисто в мене батько вже невпевнений, що буде відвідувати всі матчі «Карпат». Та й доводиться читати на форумах, що більшість готові відмовитись від придбання абонементів. На мою думку неоюхідго було навіть зменшити дещо цінову політику, щоб уболівальник мав змогу йти на матчі і приводити з собою друзів, дітей. Зменшення цін дало б змогу уболівальникам окрім квитків можливість придбати паралелтно нову атрибутику, программки та інше. Зробити лояльні рішення для школярів, студентів, пенсіонерів. В київському «Динамо» існує безліч абоненементів для різних категорій в суспільстві. Доводилось чути думку, що завжди вірні відмовились реалізовувати абонементи в зв'язку з підняттям цін і в зв'язку з тим, що перед прийняттям такого рішення ніхто з ними не радився. Також доводилось чути, що їхня діяльність заблокована і вони практично не мають ніякого впливу на ситуацію. Хоча це мабуть більшість з нас і так вже давно зрозуміла. То ж на стадіон підуть ті, які вже протягом тривалого часу підтримують команду і пережили з нею різні часи, і важкі і хороші. Нових людей буде важко заманити на стадіон. Та без підтримки команда не залишиться. В буденних матчах буде кістяк на трибунах, на топ-матчі підтянуться глори.

Приємних вражень від нового сезону, терпіння і ніколи не зраджуйте своїй команді. «Карпати» існують вже 50 років, є обличчям нашого міста . Попри те, що різні були часи і керівники, і футболісти.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Онлайн чат
Останні коментарі
Mar6197 коментує:
Ну чому зразу навіщо) Хтось замовив гарне словечко або по Кожухарю є пропозиції. Звісгл треба польов
TommyBoy коментує:
Питання навіщо???
Кожухаря продовжили до 2026 у вересні, є Ілющенков, а далі власні вихованці
ДЗЕНЯ коментує:
в кротовнік він перейшов і там травми його"опоясали"-в основу він не проходить\ свій п
ДЗЕНЯ коментує:
нема бажання в него копати за "Карпати"
ДЗЕНЯ коментує:
краще нехай в европі грає
Mar6197 коментує:
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб заб
ДЗЕНЯ коментує:
запалу хватило десь до 25-27 хвилини. потім чекали перерви-\після "вливань" - в другом
ДЗЕНЯ коментує:
Сьогодні мають уже зіграти з натхненням , потрібно сформувати основу і тактичну гру домашню , визнач
Mar6197 коментує:
Згоден, не хватає когось високого та таранного, такого як Бланко-Лещук))
MaRiO коментує:
Маємо двох різнопланових нападників і це добре
Mar6197 коментує:
Але Ігор гарно тримає м'яч та не боїться йти у корпус
MaRiO коментує:
Видно, що в Крістіана є швидкість, на відміну від Ігора.
Hatsik коментує:
Перший тайм ні про що, переживав щоб не пропустили, а от другий тайм завдяки замінам виграли цей поє
MaRiO коментує:
Цей перехід з ініціативи малого Маркевича з самого початку був якимсь мутним
ДЗЕНЯ коментує:
молдаванин досвідчений - все таки раз підсилюють захист, значить не всі вибрані весною гравці будуть
Зараз на сайті
Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0