15.06.2013 Яка ціна львівського вболівальника?
2454
14
Чи потрібен уболівальник "Карпатам"? Однозначно - ТАК! Чи потрібен уболівальник керівництву "Карпат"? Однозначно - НІ!

1.Інформаційна блокада. Дізнаємося про свіжі новини на будь-яких інших ресурсах, окрім офіційного джерела(тобто офіційного сайту). За те всі інші ресурси вчасно отримують інформацію про всі день народження діючих та екс-карпатівців. Згадується як клуб апелював до ФФУ щодо закритості. Ми їх переплюнули, або знаходимся на тому ж рівні. Отримуємо лише однобоку, вигідну клубу інформацію. Як останній приклад. Подача інформації про виставлення гравців на трансфер і жодного коментаря гравців по цьому питанню на офіційному сайті.Тобто одній стороні дали висказатись, а інша, на думку керівництва непотрібна (або виключно не правдива). Про закритість під час міжсезоння - не варта і говорити.

2.Продаж і ціна квитків. Кам'яний вік. Два магазина в центрі (майже поруч). Квитки в фансектор в Завжди вірних. Чому до сих пір не втілено продаж квитків по нету, з можливістю обрати сектор і місце. Скільки раз вже було нарікань, що люди прийшовши в магазин в перші дні продажу квитків, не могли придбати квиток в сектор, який їм до вподоби. Або чому не збільшити кількість точок продажу. Чому в цей час, коли більшість клубів вже тривалий час реалізовують абонементи на наступний сезон, в нас повний "штіль". Чому не зробити квитки дешевшими, заповнивши таким чином стадіон більшою кількістю людей. Чому промоція клубу настілька жалюгідна. Ювілей клубу. Обіцянки-цяцянки. Окрім паршивої гри команди і запаленням Високого Замку за півроку ювілейного року нема що і згадати.

3. Передача управлінських прав уболівальникам. Фарс. Скажіть хто з вас отримав якесь право на щось вплинути в клубі? Яка з ваших пропозицій знайшла відповідь в кабінетах клубу? Не знаю, що з того мають хлопці з ГО Завжди вірні. Але вони по суті нічого не вирішують, або не можуть вирішити. Дуже багато всяких обіцянок було спочатку на їхньому сайті, але з часом почали зникати цілі розділи, питання-відповіді так і залишились без відповіді. Тобто, Завжди вірні або прийняли правила гри, або зрозуміли, що це все фількіна грамота. Але якщо останнє, то чому мовчать, що не можуть впливати на процеси в клубі?

4. Неналежні умови. Мова йде про стадіон. Не про те, чому "Україна" а не "АренаЛьвів". Там чорт голву зламає у їхніх війнах. Чому досі не створений сімейний сектор? Чому я,ідучи з сином і батьком на футбол, вимушений віддавати газети стюардам, а потім сідати на брудні крісла? Чому на стадіоні продають алкоголь, а потім дивуються, що всякі речі летять на газон? Чому в разі проведення матчів на "Україна" не доведені до належного стану туалети?

5. Рівняємось на Європу. На кого схожого нас тільки ненамагались зробити.І на Барселону, і на Боруссію, і на Аякс. За останніми даними ми маєм бути схожі на Порту. Сміх та й годі. Та в цих клубах дорожать кожним уболівальником і думають як залучити нових. В цих клубах уболівальник знає про левову частку подій в команді, має можливість бувати на відкритих тренуваннях, спілкуватись з футболістами. Там є зв'язок між клубом і уболівальником. А в нас прірва.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 13
Romberg
15.06.2013, 16:49 Спам
0
Все по ділу Відповісти
serggg
15.06.2013, 16:53 Спам
0
Красава!!!! Просто це ще дуже і дуже м"яко написано.
Взагалі пропоную ігнорувати оф. сайт клубу, як фактично вони ігнорують нас. ЗВ - в дупі, вболівальники - в дупі, стадіон - в повній дупі, а що традиції - теж в д... для них так це правда. Для "них" то я маю наувазі Дима, Дедишина і Вацка, ну і ту решту з керівництва. Абоненти??? Про що Ви питаєте, я сраного квитка не куплю, якщо гратимуть на СУ, як і мої друзі та знайомі.
Відповісти
MaRiO
15.06.2013, 17:15 Спам
2
Все правельно написано,цей блог би на оф.сайті написати в якості головної новини.......хоча то напевно нічого не дало б Відповісти
KidUA
15.06.2013, 18:49 Спам
0
Яка ціна львівського вболівальника?

ціни різні, як і вболівальники!
Відповісти
Tipa_Kuzmich
15.06.2013, 19:00 Спам
0
Так все по ділу, я ще б звернув увагу, що підходи до стадіону Україна в жахливому стані, особливо зі сторони в.Снопківської, якийсь прямо скажу дореволюційний період ! Відповісти
KidUA
15.06.2013, 21:07 Спам
0
ОТ ВЗЯТИ Tipa_Kuzmich / ТА ЙОМУ ЦІНИ НЕМА!

ЦЕ ПРО "Яка ціна львівського вболівальника?"
Відповісти
yurets
17.06.2013, 21:36 Спам
3
Скоріше більш підходящою назвою мала б бути - Яка ціна нервів львівського вболівальника... Відповісти
VitoFirst
22.06.2013, 18:58 Спам
0
Згоден з автором по всіх пунктах. Ці проблеми накопичувались багато років і далі тільки поглиблюються. Відповісти
AC
03.07.2013, 15:56 Спам
2
І я згоден...
Сиджу з сином у 21 секторі.
Зробиі зауваження трьом "балелам", а вони мені - іди балей на Донбас-Арену, кузміч... При дитині та ще й з п'яними возитись не будеш... але осад в душі:(((
Відповісти
g_oleksiy
17.07.2013, 18:12 Спам
0
Краще б зробили квитки по 10 грн. і агентуру свою по вузах, установах, підприємствах. Їх би і підтягували. 10 грн. не шкода і викинути. Замість того щоб шукати по навколишніх селах ідіотів доїжджаючих яким не шкода буде тратитись на квитки по теперішніх цінах при теперішній грі клубу. Відповісти
bogdan_fckl
17.07.2013, 18:31 Спам
0
Розповсюджують по ВУЗах квитки. Відповісти
g_oleksiy
17.07.2013, 19:07 Спам
0
По 10 грн. ? :)
Та якби і по 10, то й того мало.
Людей треба організовувати :)
А по теперішніх цінах - то хіба палкою заганяти.
Але якщо є так як каже Криміналіст, що клуб вирішив не чашу стадіону наповнити, а постригти "завжди вірних", тоді питань немає :)
Відповісти
gayduk77
17.07.2013, 21:22 Спам
0
Керівництво клубу у своіх підходах застрягло в глибокому совку. При чому вибиратися звідти не збирається. Про причини можна здогадатись, вони на поверхні.
Говорите про сімейний сектор, а навіщо? Його ж при совку не було! Сервіс, - а це куди? Навіщо електронні квитки? За совка і так ходили, при чому ще й на стоячи вболівали.
Так що, шановні пані та панове, не тратьте нервів, бо вони не відновлюються. Беріть підсрачники і на стад. А зміни на краще для нас з вами прийдуть виключно із зміною власників, які розуміють потреби і знають як їх задовольнити.
Також не надійтесь, що при зміні арени ( фантазую ) щось поміняється. Переконую - абсолютно нічого! Як жили, так і будем жити, тільки на голову не капатиме. Як мріяли про сімейний сектор, ел. квитки і т.д., так і будемо мріяти, аж поки голова не поміняється
Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
ДЗЕНЯ коментує:
в кротовнік він перейшов і там травми його"опоясали"-в основу він не проходить\ свій п
ДЗЕНЯ коментує:
нема бажання в него копати за "Карпати"
ДЗЕНЯ коментує:
краще нехай в европі грає
Mar6197 коментує:
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб заб
ДЗЕНЯ коментує:
запалу хватило десь до 25-27 хвилини. потім чекали перерви-\після "вливань" - в другом
ДЗЕНЯ коментує:
Сьогодні мають уже зіграти з натхненням , потрібно сформувати основу і тактичну гру домашню , визнач
Mar6197 коментує:
Згоден, не хватає когось високого та таранного, такого як Бланко-Лещук))
MaRiO коментує:
Маємо двох різнопланових нападників і це добре
Mar6197 коментує:
Але Ігор гарно тримає м'яч та не боїться йти у корпус
MaRiO коментує:
Видно, що в Крістіана є швидкість, на відміну від Ігора.
Hatsik коментує:
Перший тайм ні про що, переживав щоб не пропустили, а от другий тайм завдяки замінам виграли цей поє
MaRiO коментує:
Цей перехід з ініціативи малого Маркевича з самого початку був якимсь мутним
ДЗЕНЯ коментує:
молдаванин досвідчений - все таки раз підсилюють захист, значить не всі вибрані весною гравці будуть
ДЗЕНЯ коментує:
Всі на стадіон !
Mar6197 коментує:
Це вже гірше рівня пляжників...
Зараз на сайті
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0