31.08.2011 Причини невдалого старту Карпат й досі актуальні проблеми львівського клубу.
2189
12
Прочитавши багато думок з приводу невдалого старту львівських Карпат в чемпіонаті, більшість вболівальників сходиться на думці, що велику роль відіграє недостатній рівень виконавців, адже всім відомо, що команду покинули, або залишають зі скандалом такі колись ключові гравці,як Кожанов, Кочіш і Кузнєцов плюс травмованим був Батіста, а гравці, котрі повинні були їх замінити, ще не повністю окліматизувались, і не змогли гідно їх замінити, але мені здається, що проблема не лише в цьому, так можу погодитись, що з нами вже не має таких класних гравців, як Кожанов і Кочіш, але ж першого дуже вдало замінив Лукас, а другий на мою думку був гравець вищого рівня, ніж гравці Карпат зразка минулого сезону, і тим більше цього, так подекуди не хватало в нападі стовпа типу Кузнєца, чи Батисти, але подивіться як в Барсі габаритного Ібру замінив зовсім протилежного типу нападник(не високого зрості, і з хорошою швидкістю), а в нас Кузнєца непогано підміняв Лукас.
Але з габаритними нападниками якось виходило краще і куди привичніше, проте Кочіш теж не вирізнявся своїми антропометричними даними, але його виручав досить високий рівень майстерності, і холоднокровність в заключній стадії.
Проте це лише одна з декількох причин невдач, але як на мене головною причиною є експеременти Кононова з підготовкою команди до сезону, згадайте скільки товариських матчів ми провели на останніх зборах, і порівняйте з аналогічними зборами минулого літа, прочитайте інтерв»ю Кононова під час міжсезоння, де він говорив про нові методи підготовки, які він випробовує, і на кінець згадайте як команда іграла після міжсезоння в останні 2 сезони, та ми тоді в перших 5-ти матчах могли винести любу команду, з Динамо і кротами включно!!!
А зараз що? В 1-му таймі низька реалізація, що свідчить про низький рівень наших гравців, і тут не можна не згадати про високий рівень Кочіша, який такі моменти реалізовував в минулому сезоні, в 2-му таймі ми просто "здихаєм", і навіть попри звичні заміни 3-ох нападників нам не хватає активності і свіжості впереді, та і реалізація в тих виконавців ще гірша. Але я не можу сказати, що після міжсезоння ми програли в класі, принаймні Крістобаль і Кравченко, не нижчі рівнем за Кожанова і Кузнєцова, крім того є забивний Варанков, який в нашій команді нагадує просто "дерево",яке не вміє бігати, зараз очевидно, що він не вписується в наш стиль гри, хоча й підходить по антипометричних даних.
Але потрібно врахувати, що наші "стовпи,які грали минулого сезону: Батіста і Кузнєцов мають ривок, і яку не яку швидкість, а в Воронкова вона відсутня.
Непогано дивиться Пачеко, але при нічогенькому дриблінзі і швидкості, в нього абсолютно ніякий прийом мяча.
І навіть після детального аналізу я продовжую стверджувати, що ми після зборів майже не втратили в підборі виконавців, а що стосується фізухи - то на цьому ж наголошував Олександр Іщенко в "Про футболі", причому побувавши на грі Карпат, він говорив що є проблеми в плані фізичної підготовки, і про це знає як тренерський склад,так і керівництво, знаючи що в Іщенка працюючи з Карпатами саме фізична підготовка і дисципліна виходили на перший план, можливо керівництво вирішило порадитись з ним як виходити з даної ситуації.
Проте мене зараз хвилює зовсім інше, а це проблеми в захисті, з якими після втрати Тубіча, Кононов ніяк собі не може дати ради, от тут можливо саме проблеми в класі, хоча Борха видається індивідуально сильним гравцем, але в його діях не можливо не помітити якоїсь розгубленості, і частих втрат концентрації, можливо навіть якийсь мандраж. Балажіц натомість недосвідчений, і пока явно не дотягує до рівня Карпат, що стосується Мілошевіча - то він і до цього не відзначався надійністю, але в парі з Тубічем він почував себе набагато впевненіше. А захист це ж саме та ланка, з якої потрібно вистроювати свою гру, адже не пропустивши, ми як мінімум не програємо!

Ну а щонайбільше мене дратує - це стандарти, причому ця проблема в нас існує вже дуже давно, напевне ще з часів приходу Кононова в команду, а можливо й раніше, і найголовніше - це те що тренер, чи можливо самі гравці не роблять з цього ніяких висновків, скажу навіть більше, в матчі з ПАОКом перед злощасним стандартом я сказав: що ми зараз ми пропустимо гол, хоча в душі і вірив, що обійдеться, але і на цей раз не обійшлось, а як же могло обійтись??? Якщо це вже більше похоже на якийсь синдром, адже я так само спрогнозував пропущений гол в далекому матчі з Ворсклою, не пам"ятаю в якому це сезоні було, але тоді ми програли їм 2:1 вдома, також я спрогнозував взяття воріт в виїздному матчі з Дніпром , теж точно не пригадаю коли це було,але грали ми в Дніпропетровську, і здається зі стандартів тоді пропустили двічі! І в цьому мені допомогли далеко не екстрасенсорні здібності.

Скажу навіть більше - це куди більша проблема , ніж поразки на старті чемпіонату, провівши цей аналіз, боюсь, що справжні Карпати нам вдасться побачити лише після зимових зборів команди. Ну і зігранність в своєму блозі вже не будуу зачіпати, так само як і всім знайому неадактивну ігру Федецького в атаці, захоплюючись якою, він забуває, що його амплуа на полі - правий захисник, а то ітак дуже багато негативу зібралось, який я вирішив вилити в цьому блозі.

Всім дякую за увагу, завжди Ваш Ігор!)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 12
Quzya
31.08.2011, 15:32 Спам
3
Я старався прочитати все. але це було неймовырно тяжко.
Попробуй викладати текст з абзацами, бо читати нереально.
Відповісти
Xmaro4os
31.08.2011, 16:03 Спам
-1
Все читається нормально, треба тільки сконцетруватись на читанні. Відповісти
B@NDER@
31.08.2011, 15:56 Спам
-1
Абзаци в тексті були, я думав що воно буде як в оригіналі без <BR>, адже наскыльки мены выдомо БР це горизонтальна полоска,яка розділяє текст, але напевне саме ця функція зробила би абзаци...
Всіх блогерщиків вітаю з Днем блогера!)
Відповісти
Quzya
31.08.2011, 16:35 Спам
0
<br> - це тег, який робить розрив, тобто наступний символ йде з нового рядка.
використовуэться у програмуванны мовою HTML. туту я сунываюсь, що вын э актуальним) треба просто жати ентер)
Відповісти
B@NDER@
31.08.2011, 23:02 Спам
-1
Я знаю що таке <ВR>, адже доволі часто ним користуюсь, та й створював свій сайт в НТМЛ, і ця команда тут була дуже доречна, хоча можна було й ентером 024 Відповісти
Halychanyn
31.08.2011, 17:55 Спам
3
реально важко читати, бо
1. Ну дуууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууже величезні речення, часто БЕЗ розділових знаків.
Прочитавши багато думок з приводу невдалого старту львівських Карпат в чемпіонаті, більшість вболівальників сходиться на думці, що веику роль відіграє недостатній рівень виконавців, адже всім відомо, що команду покинули, або заишають зі скандалом такі колись ключові гравці,як Кожанов, Кочіш і Кузнєцов плюс травмованим був Батіста, а гравці , котрі повинні були їх замінити, ще не повністю окліматизувались, і не змогли гідно їх замінити, але мені здається, що проблема не лише в цьому, так можу погодитись, що з нами вже не має таких класних гравців, як Кожанов і Кочіш, але ж першого дуже вдало замінив Лукас, а другий на мою думку був гравець вищого рівня, ніж гравці Карпат зразка минулого сезону, і тим більше цього, так подекуди не хватало в нападі стовпа типу Кузнєца, чи Батисти, але подивіться як в Барсі габаритного Ібру замінив зовсім протилежного типу нападник(не високого зрості, і з хорошою швидкістю), а в нас Кузнєца непогано підміняв Лукас, але з габаритними нападниками якось виходило краще і куди привичніше, проте Кочіш теж не вирізнявся своїми антропометричними даними, але його виручав досить високий рівень майстерності, і холоднокровність в заключній стадії, хоча це лише одна з декількох причин невдач, але як на мене головною причиною э експеременти Кононова з підготовкою команди до сезону, згадайте скільки товариських матчів ми провели на останніх зборах, і порівняйте з аналогічними зборами минулого літа, прочитайте інтерв»ю Кононова під час міжсезоння, де він говорив про нові методи підготовки, які він випробовує, і на кінець згадайте як команда іграла після міжсезоння в останні 2 сезони, та ми тоді в перших 5-ти матчах могли винести любу команду, з Динамо і кротами включно, а зараз що?, все це одне речення!!!
2. мабуть варто обрати головну думку а потім якось спробувати доводити її якось по пунктам доводити - у тебе вийшло все "скопом"
Відповісти
B@NDER@
31.08.2011, 18:48 Спам
-1
хотілось би більше коментарів по суті, а не зуважень по тексту, які я ячсне діло прийму до уваги. Відповісти
Dmytro
31.08.2011, 18:55 Спам
1
Ти відредагуй...бачиш біля назви блогу є типу кнопки...натисни на редагувати і все виправ так,щоб було читабельним :) Відповісти
Сігал
31.08.2011, 19:25 Спам
-1
А що означає "коментарів по суті" ? Що коментувати? Твою думку, яку ти виклав у вигляді "многабукав" ? Молодець, звісно, але не бачу ,що коментувати. "Вау, круто!" чи "Молодець! Все правильно написав! Твоя думка єдиноправильна!" і т.д. ?
"Ну і що найбільше мене хвилює"...
"І це мене зараз хвилює навіть більше"...

Знаєш чому твій блог зараз має середню оцінку 3 ? Тому , що це черговий аналіз гри команди, який власне не веде ні до чого, а просто чистої води твій власний аналіз гри Карпат. Таких аналітиків на одному лише оф.сайті після кожного матчу ,як слимаків після дощу вилазить. Загальна сіра маса не зацікавлена у перечитуванні того, як кожен із своїм "до*уя автарітетним мнєнієм" (без образ) переливає із пустого у порожнє. От і все. З якою метою пишуть такі блоги мені ,мабуть, ніколи не зрозуміти. Інше діло блоги ,що змушують задуматись над своїм місцем на стадіоні, до прикладу, чи щось, що взагалі може стати у пригоді. А для аналізу , висновків, результату в клубі туєва хуча людей, і , не повіриш, їй за платять бабки більші за твій сімейний бюджет...кожному!
п.с. поставив від себе також 3. blahblah
Відповісти
B@NDER@
31.08.2011, 22:58 Спам
-1
Зробив читабельним, і трішки підправив текст.
Сігалу:
"По суті" - це в коментарях до таких блогів потрібно висловлювати свою думку, з чим погоджуєтесь, а на рахунок чого наші думки категорично різняться.
В моєму тексті, крім аналізу є декілька цікавих фактів, які іншим могли бути до цього невідомими, чи непоміченими.
Та й мушу визнати, що не подобаються мені такі дописувачі, які нічо не вміють більше робити, як обсирати інших в хамському вигляді, причому таких на оф. сайті як на мене куди більше, ніж тих,які хочуть донести якусь свою зрозумілу думку,і допомогти зробити аналіз даної ситуації іншим. І розібратись, що іменно до цього призвело, тому за твій коммент ставлю "-" .
Відповісти
Сігал
01.09.2011, 09:18 Спам
-1
Quote ("B@NDER@")
потрібно висловлювати свою думку, з чим погоджуєтесь, а на рахунок чого наші думки категорично різняться.

Quote ("Сігал")
переливає із пустого у порожнє


ти щось зовсім неуважно прочитав мій коментар. Інакше б зрозумів про що я.
Останнє запитання: як твій блог та йому подібні дописувачі змінять ситуацію , вирішать ту чи іншу проблематику в клубі? Кому від того тепліше? Таким самим "аналітикам"?
Відповісти
B@NDER@
02.09.2011, 16:02 Спам
-1
та вже нема що змынювати, на думку керівництва у всьому винен тренерський штаб, тобто винні покарані blahblah Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
ДЗЕНЯ коментує:
в кротовнік він перейшов і там травми його"опоясали"-в основу він не проходить\ свій п
ДЗЕНЯ коментує:
нема бажання в него копати за "Карпати"
ДЗЕНЯ коментує:
краще нехай в европі грає
Mar6197 коментує:
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб заб
ДЗЕНЯ коментує:
запалу хватило десь до 25-27 хвилини. потім чекали перерви-\після "вливань" - в другом
ДЗЕНЯ коментує:
Сьогодні мають уже зіграти з натхненням , потрібно сформувати основу і тактичну гру домашню , визнач
Mar6197 коментує:
Згоден, не хватає когось високого та таранного, такого як Бланко-Лещук))
MaRiO коментує:
Маємо двох різнопланових нападників і це добре
Mar6197 коментує:
Але Ігор гарно тримає м'яч та не боїться йти у корпус
MaRiO коментує:
Видно, що в Крістіана є швидкість, на відміну від Ігора.
Hatsik коментує:
Перший тайм ні про що, переживав щоб не пропустили, а от другий тайм завдяки замінам виграли цей поє
MaRiO коментує:
Цей перехід з ініціативи малого Маркевича з самого початку був якимсь мутним
ДЗЕНЯ коментує:
молдаванин досвідчений - все таки раз підсилюють захист, значить не всі вибрані весною гравці будуть
ДЗЕНЯ коментує:
Всі на стадіон !
Mar6197 коментує:
Це вже гірше рівня пляжників...
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0