03.04.2016 Цей сон, цей сон… Сни та мрії про «Карпати» в ЛЄ
7177
3
ДНО. Саме таким одним словом, використовуючи м’який вислів, можна охарактеризувати це місце у якому опинились львівські «Карпати».

Хоча, у цьому стані зараз перебуває увесь український футбол, нас, насамперед , цікавить порядок у власному господарстві. Тому, наскільки це можливо, викладу свої думки, чому «Карпати» там опинились, і як з цієї ями викарабкуватись. Зараз для цього сприятливий час, дивлячись на загальну картинку в українському футболі.

Головна і основна причина, що ми у столиці Галичини так і не отримали команду не те, щоб європейського рівня а й конкурентоспроможний колектив серед українських клубів, лежить на поверхні – це керівництво клубу. Саме на керівництві лежить відповідальність і обов’язок організації функціонування клубу, підбір кадрів, які здатні професійно виконувати свою роботу і втілювати в життя поставлені задачі та цілі.

Попри велику кількість дискусій навколо персони президента клубу Петра Петровича Димінського, критичних оцінок та похвальних відгуків, все ж таки головний інвестор приймає ключові рішення, насамперед про призначення на ключові посади тих чи інших людей та контроль над їхньою роботою, а також винесенням висновків з прийнятих помилок та оцінки оточуючих ( в даному випадку вболівальників та футбольних експертів).

То ж як прийняття ключових рішень так і допущення помилок лежить абсолютно на плечах ППД. А зміст перечислювати десятками скандали і непопулярні рішення головного інвестора команди за останні роки немає резону. Навряд чи в українському футболі ми ще знайдемо, на жаль для вболівальників львівських «Карпат», клуб, який так часто фігурує в ЗМІ не завдяки своїм спортивним здобуткам, а навколофутбольними неприємними новинами.

То ж, на мою думку, ключові рішення і помилки, головного інвестора клубу, та похідні причини та наслідки таких кроків:

1) Посада головного менеджера клубу ( в обов’язки якого мали б входити створення якісного скаутського відділу, відділу по роботі з вболівальниками та фанатами, інформаційного центру, відділу по роботі покращення та просування іміджу клубу ( реклама, клубна продукція, акції і т.д.)

Що Ігор Дедишин, тим паче ЮДС, так і не змогли стати цією якісною та ключовою фігурою на цій посаді. Обоє жили у клубі не футбольним життям, а своїм особистим – ціна якої гроші і симпатії головного роботодавця. Схоже, що один, що другий – майстри з розказування казок.

Окремо пару слів хочеться звернути на створення скаутського відділу у функції якого б входили: пошук нових якісних гравців для команди, пошук матеріально вигідно обґрунтованих пропозицій за діючих гравців команди. Це по суті один з ключових відділів з надходження прибутку в клубі. Адже в сьогоднішніх реаліях якісна трансферна політика може принести в казну команди чималі кошти. Для хороших скаутів, знайти якісних футболістів за невеликі кошти, або вільних агентів, яких за декілька років можна вигідно продати, немає великих проблем. Ми ж не на вундеркіндів аля Мессі чи Роналдо претендуємо.

Відділ по роботі з вболівальниками має бути створений як з представників клубу так і з представників фанатського руху та простих(але шанованих у вболівальницьких колах) людей. Таких речей, як постійні штрафи за поведінку на трибунах, не повинно бути апріорі. Можливо є 2-3 матчі в сезоні, які можуть бути винятком в плані фаєр-шоу чи т.д. Адже ці кошти можна скерувати або на дитячий футбол, або ж на покращення іміджу клубу, або ж на покращення умов для самих вболівальників та фанатів (як для прикладу організація автобусів на виїзні матчі, спільні акції клубу та вболівальників)

Всі ключові новини вболівальники клубу повинні отримувати оперативно з офіційних джерел клубу, а не з інших (різної репутації) засобів ЗМІ. Ну і звичайно постійно мусить бути присутній зворотній зв’язок з вболівальниками.

Над рекламою клубу, покращенням іміджу, збільшенням відвідуваності на стадіоні клуб і вболівальники мають працювати згуртовано.

2) Призначення головного тренера команди та забезпечення не втручання у його роботу будь-яких по сторонніх осіб. Головний тренер вправі набрати собі штаб помічників, тих, кого вважає за потрібних. За допомогою скаутського відділу, головний тренер формує команду.

3) Реформування дитячої школи та академію футболу при клубі. Пробачте, але попри всі заслуги наших ветеранів футболу, нам потрібно рухатися вперед і залучати в підготовку майбутніх гравців основної команди молодих, перспективних амбітних тренерів, психологів. Спеціалістів, які будуть вчити дітей не тільки футболу «бий-біжи», але й техніки та думки на полі. Ну і звичайно «ВИКОРІНИТИ КОРУПЦІЮ» на всіх ланках в клубі. Ніяких племінників, мазаних і так далі..

Зараз є безліч можливостей ознайомитися з роботою дитячих шкіл у провідних клубах Європи.

Лише при виконанні, на мою думку, цих трьох ключових моментів, ми вправі будемо сподіватися на європейського рівня команду в нашому місті. Усі остальні проблеми – це похідне з невиконання основного.

Мене, як і більшість вболівальників, не влаштовує насамперед гра команди, відношення більшості гравців до своїх обов’язків в клубі. Але, на чому ці гравці виросли? На прикладі нечистих на руки тренерів чи гендиректорів? На прикладі недотримання спортивного режиму своїх старших колег по команді? Більшість футболістів у сьогоднішніх «Карпатах» не живуть футболом, як і так звані заслужені «підлабузники» і «рішали», а фінансовою вигодою і мажорством.

Петро Петрович вже неодноразово «рубав з плеча» приймаючи неординарні рішення. Схоже, що зараз саме час «рубанити» ще раз. Бо ДНО перетвориться у прірву. А якщо ні, то може достатньо мучити львів’ян і продати клуб?

І хоч навколо нас багато бидла та рагулів (так званих українців), Львів – європейське місто і його жителі заслуговують мати європейську команду, на матчі якої буде збиратись повний стадіон і перемогами якої, усі ми будемо пишатися.

Цей сон, цей сон…
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 3
Tancor
03.04.2016, 18:50 Спам
-3
Останнім часом здається, що банкрутство це наш останній шанс :( Відповісти
Tipa_Kuzmich
03.04.2016, 19:22 Спам
0
1) "простих(але шанованих у вболівальницьких колах) людей" - це як розшифрувати ?
2)не можуть оф . джерела всю інфу виносити на гора ! Це ж еелментарно !
3) збільшування відвідуваності... Сімейний сектор вже від коли мусолиться ?
3.1) і по темі , і не зовсім... Чому після ганебної поведінки фанів ДК ( активно розмахували фаєрами на краю сектору і горящі фрагменти полетіли на нижній сектор) , львіські фани промовчали, ніби води в рот набрали ?.. Не хочеться з "друзями" сваритись , а рідні кузьмічі ( це і жінки , діти , старші люди , що були внизу) то "таке" ? До речі тіж фани ДК зробили заяву перекрутивши факти, ще плюс такий писака як Вербицький, їх брався відбілювати на сайті футбол.уа.
Відповісти
MAZAXISTO
03.04.2016, 23:07 Спам
0
Про сон не знаю..знаю що футбол то великі гроші,і якщо керівництво пропонувати хоче Європу,то і розцінки на команду мають бути відповідними,все решта пусте,і говорити що б тільки трусити повітря...кому воно треба. Відповісти

Онлайн чат
Останні коментарі
MaRiO коментує:
Найкраща гра в сезоні!!! Молодці!
kryminalist коментує:
були часи, була команда, навіть вже при богатінові турнірне становище було жахливе, але була якась н
Hatsik коментує:
Зробив доступ
Scotty182 коментує:
Адмін, чому у мене заборонений доступ до чату на сайті?
MAZAXISTO коментує:
Вічна память! Світлому дуже доброму чоловіку
Litvin коментує:
документів немає, але мені все повинні
да за ту гру, що ти показував - ти клубу ще повинен, п
kirilgal коментує:
Дякую за позицію!
sklyarik коментує:
Адміни розблокуйте доступ до чату дякою
sklyarik коментує:
Ніхто на повищення непішов
sklyarik коментує:
НАЖАЛЬ ШАХТАР НЕТОЙ
Litvin коментує:
Згоден на 100 %
mrkopiy коментує:
А зараз де буде? Останнє місце в УПЛ :)
oleh75 коментує:
Молодець.Втік .З Болотніковим був би в болоті
Goland коментує:
Панчишин лише великий знавець російського репу, іншого йому не дано в цьому житті. Він середньостати
Goland коментує:
"Звєзда" футболу...треба було ставити питання про російський реп, він у ньому більше розум
Зараз на сайті
Онлайн всього: 11
Гостей: 8
Користувачів: 3
Відвідувачі:Litvin, Onealex, Tara