31.10.2011 Сірий екватор
1390
15

P.S.Ця стаття написана виключно з точки погляду одного з уболівальників,тому може різнитися з думкою інших людей.Але кожний з нас має право на свою думку.
Цілий ланцюжок помилок , недоопрацювань , халатність , опустили клуб на дно турнірної таблиці після екватору чемпіонату. Минулорічна ейфорія змінилася боязню перспективи наступний чемпіонат провести в першій лізі.
Початки такого стану команди почалися у міжсезоння.
Замість зміцнювання проблемних позицій , "Карпати" втрачають Кожанова (дивна політика щодо ведення переговорів про викуп чи продовження оренди в останні дні перебування гравця у команді - ці питання повинні були вирішуватися ще взимку , і вразі невдалого підсумку на позицію правого вінгера потрібно було шукати якісну заміну , щоб не займатися цим в поспішному порядку напередодні чемпіонату).Така ж сама ситуація з Федецьким , вирішення якої відбулося лише після початку сезону і то компроміс з орендою не дуже радує нас , тому що на наступний рік ця ж сама історія знову чекає (а в світлі теперішніх подій - можливо ,що і взимку).
Чим займалось керівництво клубу у міжсезоння не зрозуміло . Гравці у старому складі + легіонери , які поповнили клуб взимку, тим часом готувалися до перших матчів. Початок сезону вже по традиції розпочали невдало.Але малюнок гри був досить привабливим.Можливо без минулорічного вогника в очах, з шаленим не фартом у перших матчах,але самовіддача гравців була на рівні. І ось тут, таке враження,що люди ,які відповідають за трансферну політику у клубі,нарешті повернулися з довгої відпустки,і "засучивши рукава" взялися до роботи - до неякісної роботи.Замість підписання 2-3 гравців хорошого рівня ,клуб поповнюється пачками гравців, які не мали належної ігрової практики у попередніх своїх клубах,всі гравці знайдені по принципу "на халяву" або за мізерні кошти за мірками футболу.Проблемні позиції залишаються такими ж.
З"являється нова проблема в клубі.
Гравців купа - але більшість баласт.Поділ всередині на українців і легіонерів.Кононов виявляється не спроможним створити спільний колектив (не допустити створення каст всередині).Починається розкол. Деякі гравці, які в поспіхах поповнили клуб, перебуваючи на лаві запасних,мають зарплатню набагато більшу за наших минулорічних лідерів команди.Ще одна причина з цілого ланцюжка проблем.
Остаточно клуб почав котитися на дно після припинення виступів у Лізі Європи.
А клуб і надалі шукає нових гравців.Повним маски-шоу виглядає підписання Муріло і Еріка. Фактурний захисник,який міг стати МУРом нашого захисту,так і не зіграв жодної хвилини за основу.Де зараз перебуває цей гравець не відомо.Офіційну інформацію клуб також не поспішає давати.
Це саме з Еріком.Спочатку ігра в мовчанку щодо підписання бразильця(хоча основна маса вболівальників задовго вже активно обговорювали цей трансфер), а потім після довгоочікуваного підписання, знаходження купи причин, по яких бразилець й досі  не грав за основу.
Щодо українців.
 Всі вище наведені причини призвели до того,що українські футболісти,знизили вимоги щодо своєї роботи(недоопрацювання на тренуваннях,не повна викладка під час матчів,питання зарплатні). Кожен з гравців-українців здав в порівнянні з минулим сезоном.Щодо закиду фанів про патріотизм ,то нажаль в сучасному світі - там де постає питання грошей,зникає питання патріотизму.
Щодо фінансів.
Ні для кого не є секретом, що фінансові тили клубу не є рівнею потужним активам того ж "Шахтаря","Динамо","Металіста" чи "Дніпра". А як середній клуб може залишатися на плаву?Тільки готуючи свої молоді кадри і розвиваючи гравців ,які на даний момент виходять в основі.
Після минулорічного вдалого сезону,ціна на "карпатівців" значно зросла.Не маючи живих коштів на придбання нових якісних і перспективних гравців,можливо потрібно було піти на крок, який і визвав би спочатку негативну реакцію у вболівальників, але потім - знайшов розуміння. Вигідний трансфер Худобяка, Ощипка - чи когось іншого -  міг надати кошти на придбання молодих переспективних гравців - Безуса,Вернидуба чи ще кого.
Щодо нашої "золотої молоді" , то вислів про "багатий край" на хороших футболістів може скоро стати історією.Спочатку у нас переманювали молодих,тепер надаючи більшу зарплату нашим перспективним - клуб стикнувся з відсутністю дисципліни в останніх.Маючи для свого віку шалені гроші ,дорогі машини (на ,які більшість людей за все своє життя не можуть заробити) - 18,19-ти річеі хлопці уявили себе "звьоздами" так і нічого не добившись у спорті. Проколи в дитячих,юнацьких,молодіжних командах, як то кажуть "на лице".Вбивання молодих талантів ,відкати починаючи з дитячого футболу і призводять до такої ситуації,що практично ніким із молоді підсилити команду.За останні роки ,на мою думку,лише Степан Гірський заслуговує грати в основі.
Потрібна модель стимулювання молоді,застосовуючи важелі ,які б втримували переспективеих гравців в команді.
1)У молодіжці повинні грати гравці не старше 19 років.Зарплатня мінімальна ( по мірках молодіжного футболу)
2)Гравець , який прогресує і показує хороший рівень повинен відправлятися в оренду в команди першої ліги або вищої (для набуття ігрової практики у дорослому футболі).Зарплатня йог при цьому суттєво підвищується.
3)Добре проявивши себе в оренді,гравець має змогу спробувати себе в основній команді Львова - із знову ж таки вищою зарплатнею.
Щодо вболівальників.
Клуб ,відкриваючи нові магазини з атрибутикою(за що великий респект) - забув що одними шарфами чи футболками людей на трибуни не заманити. Агітація залучення людей на стадіо виявилась синонімом слова "халява". Зниження цінової квиткової політики + розповсюдження квитків напередодні матчів не лише у касах стадіо - а скажімо створення ларьків у кожному спальному районі (Топольна,Сихів,Рясне,Левандівка) + реклама напередодні матчів.Можна за день - два до матчу,щоб в межах Львова їздила машина з бігбородом і через гучномовець запрошувала людей на стадіо.Можливо ,що серед 2-3 тисяч новоприбулих глядачів через деякий час з!явиться сотня-друга ,яка без "Карпат" не буде уявляти своє життя.Адже всі ми колись вперше попадали на стадіо.
Підсумок.
Команда провела один з найгірших екваторів сезону і наразі мало надій ,що до зими суттєво щось зміниться.Потрібно взимку позбутися баласту,визначитися з тими ,хто готовий витягувати команду з ями.Якісно поповнити кадри в керуючій ланці (трансфери,підготовка молоді).Якісне поповнення в самій команді.Переглянути політику щодо залучення людей на стадіо.
Ми ще абсолютно нічого не втратили...Ми можемо поборотися за Кубок...Значно покращити турнірне становище у чемпіонаті....Просто потрібно переглянути свої дії, і не робити поспішних висновків щодо дійсно відданих людей.
Ми - фани- терпляче чекаємо на позитивні зміни.Ми з командою назавжди.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 15
ДЗЕНЯ
31.10.2011, 18:29 Спам
-1
скільки ми говорили- а Віталя взяв і написав- яб також шось написав-але напевно в дитинстві багато приймав мяч на голову- а потім алкоголь вживав- курив-- ото мозги непрацюють уже на старості років-=- Відповісти
dudik
31.10.2011, 22:42 Спам
0
а почуття гумору залишилось... 004 004 004 Відповісти
karpaty91
31.10.2011, 20:38 Спам
0
молодець! Відповісти
ЗЕЛЕНЬ
01.11.2011, 10:57 Спам
-1
Хотів би шось додати чи обговорити, але за пивом вже все обговорено 024
Добре, шо виклав всі думки у блог.
Однозначно плюсую.
Відповісти
Buss
02.11.2011, 09:34 Спам
-1
Все чітко розписав. Вміють же люди так... Молодець! Відповісти
Батяр
02.11.2011, 12:50 Спам
1
чому таких людей не запросити до керівної посади з маркетингу в клуб?:)))))
реальні кретивні думки викладає....
Відповісти
ЗЕЛЕНЬ
02.11.2011, 14:18 Спам
-3
Quote
реальні кретивні думки викладає....


Тому і не запросять.
Клубу не потрібні мислителі. Клубу потрібні виконавці.
Відповісти
Dmytro
02.11.2011, 15:10 Спам
-1
Вигідний трансфер Худобяка, Ощипка - чи когось іншого - міг надати кошти на придбання молодих переспективних гравців - Безуса,Вернидуба чи ще кого.

Це ми ЗАРАЗ так можемо думати,а не так давно ці гравці були лідерами Карпат і запрошувались до збірної і НІХТО навіть не міг подумати,що вони опустяться так низько... А якби грали на тодішньому рівні і зараз то ми явно б не хотіли їх відпускати за ніякі гроші. Взагалі б не хотіли продавати лідерів. Ми не Порту де шукають талантів за копійки і продають лідерів...продали Лісандро-прийшов Фалькао...продали Фалькао прийшов Клебер (чи ще хто небудь) і так далі і тому подібне... У нас явно немає такого рівня селекціонерів і напрацьовань у цьому напрямку у різних частинах світу чи навіть в Україні.
Відповісти
Сігал
02.11.2011, 15:37 Спам
0
Нажаль дим не продає когось, аби купити кращого. Дим зазвичай продає ,аби мати наживу. Про покупку нового він не думає. Навіщо дертись на дерево по яблуко, якщо рано чи пізно воно впаде саме. Жаль, щоправда, що потовчене і півгниле. Відповісти
5kopiyok
02.11.2011, 22:20 Спам
0
A kogo vin tak prodav sho nazuvuvsia? Kobina obminialu na 3 gravciv pogano? Ishenka poterianogo prodalu, shysta vichno perpektuvnogo toze, nazvu odny liyduny iaky treba bylo prutrumatu? Відповісти
vvtt09
02.11.2011, 22:05 Спам
0
Ці речі лунали від мене набагато швидше...багато хто з сайту може це підтвердити..нажаль інакшого шляху з такими фінансовими активами у клубу немає Відповісти
Dmytro
02.11.2011, 15:13 Спам
-1
До речі по Безусу...він грає класно лише КІЛЬКА місяців... почекайте може це інший Коноплянка про якого заспівли дефирамби і де зараз він на якому рівні бігає? А де Білий...він ж так рвав і мєтав...вже потихенько гасне зірочка? Не все так і просто...сьодні пацан рве і мєтає,а завтра ху... валяє в дисокбарах...
Ярмоленко певно чи не ЄДИНИЙ схаменувся...тьфу-тьфу...
Відповісти
karpaty91
02.11.2011, 18:38 Спам
0
хіба в Білого не травма зараз, взагалі талановитий гравець, у нас точно зайвим не бувби =) Відповісти
MAZAXISTO
02.11.2011, 18:52 Спам
0
Ніяких трансферів і позитиву не буде,побачите навіть поломаний і побитий Кузя піде з тої байди....дим вже занадто старий....а ще більше скупий,для доброго футболу.....так що закриваємо на жаль вікна. Відповісти
Dmytro
02.11.2011, 20:25 Спам
-1
Про "старий" ти загнув :)
Глянь скільки президенту Фрайбурга років, а скільки Диму :)
Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
Mar6197 коментує:
Ну чому зразу навіщо) Хтось замовив гарне словечко або по Кожухарю є пропозиції. Звісгл треба польов
TommyBoy коментує:
Питання навіщо???
Кожухаря продовжили до 2026 у вересні, є Ілющенков, а далі власні вихованці
ДЗЕНЯ коментує:
в кротовнік він перейшов і там травми його"опоясали"-в основу він не проходить\ свій п
ДЗЕНЯ коментує:
нема бажання в него копати за "Карпати"
ДЗЕНЯ коментує:
краще нехай в европі грає
Mar6197 коментує:
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб заб
ДЗЕНЯ коментує:
запалу хватило десь до 25-27 хвилини. потім чекали перерви-\після "вливань" - в другом
ДЗЕНЯ коментує:
Сьогодні мають уже зіграти з натхненням , потрібно сформувати основу і тактичну гру домашню , визнач
Mar6197 коментує:
Згоден, не хватає когось високого та таранного, такого як Бланко-Лещук))
MaRiO коментує:
Маємо двох різнопланових нападників і це добре
Mar6197 коментує:
Але Ігор гарно тримає м'яч та не боїться йти у корпус
MaRiO коментує:
Видно, що в Крістіана є швидкість, на відміну від Ігора.
Hatsik коментує:
Перший тайм ні про що, переживав щоб не пропустили, а от другий тайм завдяки замінам виграли цей поє
MaRiO коментує:
Цей перехід з ініціативи малого Маркевича з самого початку був якимсь мутним
ДЗЕНЯ коментує:
молдаванин досвідчений - все таки раз підсилюють захист, значить не всі вибрані весною гравці будуть
Зараз на сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0