20.05.2013 Про футбол двома м'ячами.
5527
2
Почитав сьогодні діалог гендиректора Карпат І.Дедишина із програмою "Великий футбол". В принципі, нічого нового, крім чергового позивача до Карпат - Крістобаля, не взнав.

На всі +/- однакові запитання у керівника клубу були +/- однакові відповіді: є контракт, є закон, є судочинство і це єдині критерії, якими керується клуб у своїй діяльності. Все решта - від лукавого.

Здавалось би, чого ше хотіти? Все ж по-чесному... Шось не подобається - вперед до суду, суд в нас чесний - доводь, перемагай. Це у випадку, коли чимось невдоволений футболіст: Кузнєцов, Федецький, Ерік, Тосік, Крістобаль тощо...

Напевно, в кожному спорі кожна сторона по-свому права, бо "пунктів дрібним шрифтом", пунктів з неоднозначним трактуванням чи пунктів зі зносками у сучасній юриспруденції все більше і більше. І, напевно, суто юридично в клуба "руки чисті" і договори треба читати до кінця. Як то кажуть: таке життя, такі правила гри, за ними треба грати і романтиці тут не місце.

Але, коли питання починає торкатись інтересів клубу, починається зовсім інша риторика: про великий клуб, про славну історію, про піклування дитячим футболом, про безсовісних чиновників, депутатів і т.д. і т.п.

Наприклад, коли в 2005-му році Садовий і Ко запросили від клубу солідну суму грошей за оренду ст. "Україна", на що мали повне ЮРИДИЧНЕ і, переконаний, жодного МОРАЛЬНОГО права, клуб сипав наліво-направо емоційними виступами, статтями, в яких взивав до совісті чиновників, давив на жалість фанатів, організовував "Зелено-білу революцію", погрожував переїздом у "дешевший" Івано-Франківськ тощо. Здавалось би, чому клуб, який так жорстко стоїть на стороні букви закону вдається до інших, неюридичних заходів впливу..?

Або, наприклад, "верхні" поля стадіону "Україна". Керівництво клубу навіть не приховувало, що через бюрократичну паперову волокиту, вчинило по суті самовільне захоплення землі. Так, збудували на ній три красені-поля для дітей, і це чудово, і чисто по-людськи особисто я вітаю такий крок. Але куда ж поділась принципова законослухняність клубу..? Чи може, якщо завтра прийде якийсь прокурор чи виконавча служба з рішенням суду, клуб принципово виконає його рішення і зруйнує самовільну забудову, навіть, всупереч здоровому глузду? Та навряд...

Всупереч здоровому глузду сліпо виконувати закон чи умови контракту можна, наприклад, стосовно футболістів, маринуючи їх в дублі, навіть, не зважаючи на те, що команда вигрібає від всіх підряд. На кілька матчів, коли провал був неминучим, здоровий глузд взяв верх і Федецький з Кузнєцовим почали разом з командою рятувати ситуацію, але коли "буря вщухла" у клубного менеджменту вкотре прокинулось "буквоїдство". І байдуже, як від цього страждає команда, її результати, і, відповідно і її вболівальники. Клубові ж головне витримати процедуру. А зміст - другорядне.

Клуб, безперечно, сам вирішує, як йому працювати. Це їх повне моральне і юридичне право. Лишень для ясності і передбачуваності хочеться, аби клуб у всіх випадках керувався однаковою логікою дій. Бо набридло вже читати про "професіоналізм, яким повинні керуватись футболісти" і "святу недорканість Карпат, на яку слід зважати всякому, хто посягне на інтерес клубу".

А в результаті другий рік поспіль ґонорові, принципові і самобутні карпатівські зади рятують запеклі вороги: минулого року Чорноморець, цього року - Волинь. Нам рятувати ситуацію ніколи. У нас - процедура über alles.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 2
Yizhak
20.05.2013, 15:00 Спам
3
Думаю, що тут треба ще й згадати про імідж клубу. Адже в інших клубах над ним працює ціла група фахівців, а в нас це покладено на "ЗВ" (моя думка) - то в притулок на скутері зїздити, то задиміти весь стадіон. А справжній імідж вже давно підмочений безскінечними судовими розглядами починаючи від "царя" Леаніда. До речі теж, як я вважаю програним, адже ніякою компенсації такклуб і не отримав (чи може я щось пропустив). От потім гіпотетичний Роберт Лєвандовскі думає - "Поїду туди - обдурять, ще й тягатися по судам, і не вважливий буде вклад мій результат команди, яким би позитивним він не був. Е-ех давай краще в другий Бундес" Відповісти
Yohhan
28.05.2013, 15:55 Спам
0
Все правильно.Від себе добавив би ще таке.На душі зависла поржнеча від неможливості отримати сатисфакцію як простого вболівальника на дії керівництва клубу.На осуд та критику воно не реагує, законом не "вдариш".З досвіду знаю,що подібна ситуація присутня усюди в приватних підпр.-ах, закладах, організаціях тощо, там і панує визиск, окозамилювання, лицемірство, а то і повна відсутність здорового глузду, як в нас пишуть на сайті-що хочу, те і роблю.Важко знайти зараз чесного та порядного підприємця.І тому прикро,що залишається чекати коли ж зміниться ситація або зійдуться планети- але то внас буває раз на 5 років Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
Mar6197 коментує:
Ну чому зразу навіщо) Хтось замовив гарне словечко або по Кожухарю є пропозиції. Звісгл треба польов
TommyBoy коментує:
Питання навіщо???
Кожухаря продовжили до 2026 у вересні, є Ілющенков, а далі власні вихованці
ДЗЕНЯ коментує:
в кротовнік він перейшов і там травми його"опоясали"-в основу він не проходить\ свій п
ДЗЕНЯ коментує:
нема бажання в него копати за "Карпати"
ДЗЕНЯ коментує:
краще нехай в европі грає
Mar6197 коментує:
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб заб
ДЗЕНЯ коментує:
запалу хватило десь до 25-27 хвилини. потім чекали перерви-\після "вливань" - в другом
ДЗЕНЯ коментує:
Сьогодні мають уже зіграти з натхненням , потрібно сформувати основу і тактичну гру домашню , визнач
Mar6197 коментує:
Згоден, не хватає когось високого та таранного, такого як Бланко-Лещук))
MaRiO коментує:
Маємо двох різнопланових нападників і це добре
Mar6197 коментує:
Але Ігор гарно тримає м'яч та не боїться йти у корпус
MaRiO коментує:
Видно, що в Крістіана є швидкість, на відміну від Ігора.
Hatsik коментує:
Перший тайм ні про що, переживав щоб не пропустили, а от другий тайм завдяки замінам виграли цей поє
MaRiO коментує:
Цей перехід з ініціативи малого Маркевича з самого початку був якимсь мутним
ДЗЕНЯ коментує:
молдаванин досвідчений - все таки раз підсилюють захист, значить не всі вибрані весною гравці будуть
Зараз на сайті
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0