20.06.2013 Хто всрався, якшо невістка - давно розлучена?
3782
9
Черговий тиждень приніс нам чергові новини. Як вже завелось в "Карпатах" - чим далі в новини, тим ну його нафіґ. Інфомомбу про "список 19-ти" ми поступово пережили, пережували, поступово дійшовши логічного висновку, шо весь цей літній розпродаж - елементарний фарс, який не має на меті кінцевого результату.

Наступна інфа, яка активувала інтернет і в т.ч. наш сайт - переведення в дубль Ігоря Худоб"яка, Олега Голодюка та Ігоря Ощипка (далі - буде..?).

В цій ситуації маємо дві конкретні сторони (за певних обставин - три): клуб і футболісти. Третя сторона - вболівальники, тобто ми з вами.

Почнемо з футболістів. Футболістів, які вважаються ПРОФЕСІЙНИМИ спортсменами, давно пора перевести на відрядну оплату праці. Для тих, хто не в темі: як плиточник бере гроші за квадратний метр плитки, так і футболіст най бере гроші за кількість очок в таблиці. Зробив - отримав. Як каже старе українське прислів"я "Дід грав - поле мав, я граю - ніц не маю". Показники в оплаті праці, звісно - відносні, але зміст - зрозумілий. Грузити футболістів іншими нематеріальними благами в 21-му столітті - це несерйозно. Галицький дух, патріотизм, бла-бла-бла - нажаль, в наш час, для футболіста ці пафосні слова мало значать. Особливо, беручи до уваги, шо СВОЇХ вихованців у нас грає 1 на 5 років. Решта грає тут ЗА ГРОШІ. Крапка. Свіжий приклад цьому - рідний вихованець Юра з мало не канонічним прізвищем Габовда, якого викинули з клубу через його непомірнй (на думку клубу) фінансовий апетит.
Отже, останні два сезони наші професіонали незалежно від громадянства, прописки, виховання чи зарплати, провалили. Провалили настільки ганебно, шо отримали максимальні за історію українських чемпіонатів домашні поразки та кількість пропущених м"ячів. Про якісь там серії без перемог вже й казати годі - не встигаємо рахувати. Догрались до того, шо два роки поспіль клуби-вороги (за фанатськими критеріями) "жиди" та "волиняки" рятували наші ґонорові галицькі задниці з лев"ячими серцями від Пердиву, бо у левів на той момент яєць не було (ЮДС (с)). У підсумку - ганебні результати, які не стали катастрофічними НЕ ЗАВДЯКИ НАМ.
Ігровий крах переплівся з фінансовим. Два клубні інвестори конкретно зашнурували кишені зі словами "у самого нема", шо призвело до подальших переглядів контрактів з футболістами. Про право клубу на такий крок - далі. Зараз про футболістів. Отже, футболістам виставили умову на зменшення зарплати. Особисто для мене - цілком прогнозовано, бо саме для цього, переконаний, був створений цей "список 19-ти" - мовляв, он попиту на вас нема - врізаємо зарплату, або тягніть ногу в дублі. Шо можуть поставити футболісти "проти" крім контракту? Нічого. Результат - нижче нульового. Ігрова чи спортивна дисципліна - жахлива: не раз ловили наших зірочок по нічних клубах - від синього нарваного Касяна, до "переговорів імені Костова" під Львовом. Рафінади etc. навіть не згадуються. І це все - на фоні все біль і більш провальних результатів.
Як веде себе професіонал, який валить роботу при цьому голим оком видно, шо старань для покращення роботи - не надто багато? Думаємо...
А тим часом в тому ж "Чорноморці", який тишком-нишком протягом 2-х років з Першої Ліги вийшов у Лігу Європи, піднімається те ж питання під тим же соусом - перегляд контрактів в сторону зменшення на підставі зменшення фінансування. Я не цікавився досконало цією темою, але не чув про переведення когось в дубль через відмову футболістів проти цього. Виглядає на те, шо клуб і гравці досягають компромісів і, не зважаючи на фінансову скруту, в Одесі все буде, може й не дуже добре, але й не крах - точно.
Але наші гравці відмовились, не зважючи на реальну і правдиву скруту грошей в клубі. Праві? Кожен вирішує по свому. Хтось каже, шо в наш час отримувати 10 тис. доларів - більш, ніж достатньо. Але скажи комусь, хто отримує умовних 500 доларів, "давай, отримуй 300, ане 500, бо дехто і 200 не отримує", думаю, ґвалт піднявся б не на жарт... І піднявся б по ділу!
Бо саме для цього клуб укладає КОНТРАКТИ - строкові трудові угоди з прописаними сумами НАПЕРЕД, ане заднім числом. І на основі цих контрактів футболісти планують особисте (так, у них і таке є - не для одних лиш вболівальників!) життя : хтось бере машину в кредит, хтось хату, хтось - одне і друге. У кожного - свої плани, які раптом повинні ламатись через небажання керівників виконувати умови договору, під яким свого часу було поставлено підпис.

І ось тут ми маємо вічне протистояння, пардон за цитування "букви і духу конституції".
І кожен, як заведено, керується вигідною йому категорією: клуб - духом, гравці - буквою, тобто одні оперують формальними аргументами, інші - фактичними. І кожен по-своєму правий. І кожного є за шо підтримати, і є за шо критикувати.

Але і надалі:
- невідомо, хто винен...
- невідомо, шо робити...

Відомо лише одне: хто потерпає від цього? Ми з вами. Вони чубляться за свої гроші, а страждаємо від цього ім"я клубу і ми з вами.

П.С. Поки писав, з"явилась новина про ВІСІМ гавців у дублі... Відчуваю, шо далі буде...
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 8
SLRM
20.06.2013, 16:28 Спам
2
А далі буде як у ситуації з Кузнецовим.Ти не граєш в основі отже і отримуєш помінімуму.Потім КДК,Апеляція, Суд в Лозанні.Шлях проторений і нічого нового. Відповісти
Tipa_Kuzmich
20.06.2013, 16:34 Спам
3
Все по ділу . Дозволю србі прокометувати " отримуй 300, ане 500, бо дехто і 200 не отримує, думаю, ґвалт піднявся б ... " Гвалт ? Яккщо це й ж плиточник почне її (плитку)гірше, менше класти ( бо скажімо почав пиячити, знизив вимоги до себе і т.п. ) , то на кого йому ображатись ? А що кожен футболіст думає , що от він грав добре , а винуваті його товариші і головних три тренера , у такому "стабільному" результаті другий рік поспіль ? Відповісти
ЗЕЛЕНЬ
20.06.2013, 16:40 Спам
1
Tipa_Kuzmich, мова була про то, шо получай 300 ане 500 не тому шо гірше кладеш, а тому шо хтось кладе за 200 - ну умовно.
Просто несерйозно говорити "футболіст А отримує забагато, бо я отримую в 10 разів менше", якшо ти не футболіст.
Інша справа, якшо казати "футболіст А отримує забагато, бо футболіст Б не гіршого рівня отримує в рази менше".
Тому умовні поляки і чехи грають по всій Європі, а наші - хіба в Росію вибираються - на аналогічні олігархічні зарпалти...
Відповісти
vlotsk
20.06.2013, 16:49 Спам
0
А що таке "переговори імені Костова" під Львовом? Я якось пропустив ту тему. Відповісти
ЗЕЛЕНЬ
20.06.2013, 16:54 Спам
1
Коли гравців (чоловік шість-сім) запалили під Львовом (забув нас. пункт) в ресторані за поляною з бухлом, куривом і т.д. (п'яних не було) - мол Костов як прийшов, відправив їх вияснити стосунки в неформальній обстановці. Чи так було насправді - ніхто не каже. Відповісти
Hatsik
22.06.2013, 00:26 Спам
1
Сильно написано Тарас
++++++
Відповісти
Yizhak
22.06.2013, 09:31 Спам
3
П.С. Поки писав, з"явилась новина про ВІСІМ гавців у дублі... Відчуваю, шо далі буде...

Вже є ...

Цілком поділяю думку. Як граєш так маєш. Тай ті 10 тис $ зарплати - хто з нас получає такі гроші, на фоні "пакращення" в нашій державі - але то тема іншої розмови.
Це як у рекламі - "навіщо платити більше" - за 14 місце в чемпіонаті? Якщо клуб і надалі виплачує "законтрактовану" зарплату "відступникам", то він юридично нічого не порушує. І якщо зараз не було б ліміту на легіонерів, то за 2-3 роки ці футболісти пішли б школу на 2 тис грн. фізруками працювати.
І ще одне - мені набагато приємніше буде коли "жовта" молодь опиниться в кінцевому результаті на 14 місці, пройшовши бойове хрещення, ніж знову дивитися на цю ганьбу втретє.
Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
Mar6197 коментує:
Ну чому зразу навіщо) Хтось замовив гарне словечко або по Кожухарю є пропозиції. Звісгл треба польов
TommyBoy коментує:
Питання навіщо???
Кожухаря продовжили до 2026 у вересні, є Ілющенков, а далі власні вихованці
ДЗЕНЯ коментує:
в кротовнік він перейшов і там травми його"опоясали"-в основу він не проходить\ свій п
ДЗЕНЯ коментує:
нема бажання в него копати за "Карпати"
ДЗЕНЯ коментує:
краще нехай в европі грає
Mar6197 коментує:
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб заб
ДЗЕНЯ коментує:
запалу хватило десь до 25-27 хвилини. потім чекали перерви-\після "вливань" - в другом
ДЗЕНЯ коментує:
Сьогодні мають уже зіграти з натхненням , потрібно сформувати основу і тактичну гру домашню , визнач
Mar6197 коментує:
Згоден, не хватає когось високого та таранного, такого як Бланко-Лещук))
MaRiO коментує:
Маємо двох різнопланових нападників і це добре
Mar6197 коментує:
Але Ігор гарно тримає м'яч та не боїться йти у корпус
MaRiO коментує:
Видно, що в Крістіана є швидкість, на відміну від Ігора.
Hatsik коментує:
Перший тайм ні про що, переживав щоб не пропустили, а от другий тайм завдяки замінам виграли цей поє
MaRiO коментує:
Цей перехід з ініціативи малого Маркевича з самого початку був якимсь мутним
ДЗЕНЯ коментує:
молдаванин досвідчений - все таки раз підсилюють захист, значить не всі вибрані весною гравці будуть
Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0