27.01.2012 Україна не росія. Галичина не Донбас. Димінський не ахметов. Ми не бидло
1983
14
Дивний ми народ – галичани… Ми гордимося тим що ми не зрадили Українській Мові але коли до нас заговорять «північноазіатською» ми в більшості переходимо на неї (пояснюючи це тим що пробуємо її не забути, хоча по ТВ вже давно 80% не україномовного етеру), ми люто ненавидимо кацапів і пшеків але частина наших їздить туди на нелегальні заробітки, ми гордимося тим що у нас в порівнянні з Донбасом ідеально-тепличні умови життя, що у нас найменшкримінальне велике місто в Україні, тим що у Львові не має жорсткого розподілу на бидло/хазаї але заздримо Донецьку бо у них президентом їхнього ФК є мільярдер, який дістався йому після того як попереднього власника підірвали на стадіоні під час офіційного матчу (!!!) і люто ненавидимо свого президента який в свій час врятував Карпати від загибелі і, на відміну від команд з сусідніх областей (Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ), тримає її на рівні претендента на євро кубкову зону…
Нещодавно прочитав ТОП-100 найбагатших людей України. Нашому ППД там місця не знайшлося.. А очолив рейтинг – самий відомий рудий татарин світу.. В першій 50-тці багатіїв фактично всі власники клубів УПЛ. Нашого – не має і в сотні. Проте Карпати практично постійно попадають в десятку сильніших клубів України а іноді – в зону єврокубків. То що ж нас не влаштовує?
Давайте спробуємо розібратись що не подобається «крикунам - говноливам» і чи є інший шлях..
СКАНДАЛИ. Тут як не крути, але Карпати – основний ньюзмейкер УПЛ. Скандали з договорняком, з киданням 101ї пляшки на поле, з легіонерами МКГ, з не переносом МКГ матчу коли 2/3 гравців захворіли, з кузнєцовим, Еріком, Кожановим, Федецьким.. Дійсно, забагато.. Але двайте глянемо на них з другої сторони і ми побачимо чітких 2 вектори – Харків і ахметов… Не дивно? Не дивно вам, що ці два напрями мають величних покровителів (стороженко і колесніков), при відсутності таких в Карпат? Донецький напрям імені татарина медійно ми програємо в одні ворота – ЗіК за аудиторією і поруч не стояв з ТРК «Україна», а про друковані ЗМІ я просто мовчу.. Давайте самі глянемо на ті скандали: Не вихід Карпат на поле з МКГ. Юридично – в заявці вистачало гравців на матч. Знову Карпати винні? Юридично – так. Але ж перед цим Дніпро переніс матч, а МКГ з маркевичем(якого я після того перестав поважати) – добилися технічної поразки.. Хто тоді «кришував» МКГ? Віце-президент ФФУ. І одразу – маєш -3 і винен - Дим.. Не маркевич(який поступив як шакал), а ППД..
Купівля матчу – а хто б з президентів клубів не підняв бучу якби його гравці самовільно здали матч??? І фігуранти-то знайомі МКГ і маркевич(після того для мене – «напівлюдина, напівгандон – це маркевич мирон»). Але винним знову зробили ППД.. А що, крикуни і серуни раді що є про що написати..
Натуралізати МКГ. Знову ті ж самі дійові особи. Абсолютно логічне посилання юрвідділу Карпат на пункт регламенту УЄФА що спрямований на боротьбу з натуралізацією. І що? МКГ через стороженка «затирає» це питаня разом з таким пунктом. Дорога на натуралізацію відкрита, а тих хто посмів стати їй на шляху - крикуни і і-нет говноливи втоптують в землю.. Їм, бачте, соромно за такого президента Карпат.. А за натуралізатів не соромно? Я горжусь тим, що КАРПАТИ – ЄДИНИЙ КЛУБ ЯКИЙ СПРОБУВАВ ЗУПИНИТИ НАТУРАЛІЗАЦІЮ! Нехай і з того нічого не вийшло.. Але – інші або натуралізують, або мовчать..
101 пляшку кинули на поле в кубковому матчі Карпати - шахтар? Кинули. Тоді Карпати винні? Юридично – так. Але давайте згадаємо, що тоді в кубку чудив арбітр – не зарахував чистий гол + дозволив зіграти Шуткову в центрі поля рукою (саме дозволив а не «не помітив», бо опісля вказав на кутовий а не на «удар від воріт»).. Кротам і арбітру – нічогісінько, Карпатам – штраф + умовна дискваліфікація! Чесно? Ні? Але ж крикуни і серуни про це мовчали. А про своїх гадостей багато і сказали і написали..
Кузнєцов. Так, зарплату не платили, бо він банально не ходив на роботу. Вам заплатять зарплату за прогул? Так він сам лікувався, скажете ви! Але ж і Годвіна лікували, і Батісту, і Голодюка, і Зеньова.. Але їм чомусь зарплату платили, бо лікування у футболіста – це теж робота. Ви скажете, що не платили бо хотіли дотиснути на новий контракт з гіршими/не кращими умовами? Але ж ВСІ контракти зараз підписують зі значним покращенням… Можливо, танцюристу Сергію не оркестр ім.. Димінського заважав добре танцювати а … підписаний попередній контракт з сєвастопалєм, чиї лікарі І СПРЯМУВАЛИ КУЗЮ НА ЛІКУВАННЯ ТУДИ ДЕ ВВАЖАЛИ ЗА ПОТРІБНЕ А НЕ ТУДИ ДЕ ЙОГО НАПРАВЛЯЛИ КАРПАТІВСЬКІ ЛІКАРІ.. Скажіть будь-ласка, які шанси у протистоянні з клубом де колись «почесним» був сам «проФФесор» були у ППД??? Попри перше абсолютно логічне рішення КДК випливає дивне друге, і ППД МОВЧКИ ВИКОНУЄ БЕЗ АПЕЛЯЦІЙ – і тільки крикуни і серуни не помічають що ми живемо не в Великобританії чи США де всі рівні і можна в випадково виконуючого обов’язки президента виграти суд, а продовжують кричати «Дим – дурень». Та не такий він вже і дурень, але проти проФФесорського клубу не попреш… Про Кузю мовчу – людина зібралася попасти на Євро-2012 з першої ліги.. Ну-ну, історія якраз для таких обділених розумом крикунів гасла «Дим – дурень» і серунів, сенс життя яких на..рати на Карпати побільше лайна на просторах і-нету замісь того щоб захистити свій клуб чи хоча б промовчати..
Кожанов. Денис прийшов в Карпати «затурканим» дублером, виріс в гравця збУ (!!!) і ріс би і далі, якби не настало літо 2011. 40% прав належать Карпатам, ведуться переговори по продовженні оренди.. Але кроти Денису пропонують 40.000 у.о./міс та місце в «шахті»! Далі, грубо порушивши умови контракту він самовільно(з напутніми словами палкіна) їде в оренду в іллічівець (попутно за тиждень наговоривши про свої бажання грати тільки в КЛ/ШД/ІМ) а Карпатам постфактум переводять кошти за 40% прав.. Винен Дим що не перебив тих 40.000 у.о. (0,5 млн доларів рік)? Теоретично – винен. Але давайте подумаємо, чи були реальні шанси перебити пропозицію чвертьфіналіста Ліги Чемпіонів де президент ФК – найбагатша людина України? Мабуть – ні. Далеко не факт, що рудий олігарх не запропонував би 60 чи 80 тис в місяць – втерти носа Львову для спитого, обриганого і обіцяного регіону – справа честі їхнього космополітського єства. В результаті – Денис в ж… іллічівці, основи шахти йому не бачити як своїх вух, збУ втратила хорошого гравця, Карпати – одного з лідерів команди. Нажаль не може ППД тягатися на рівних з татарином, не може ні в фінансах ні в закулісному впливі ні недійній сфері. Тому Карпати попри абсолютну правоту знову залишися ізгоєм. А крикуни і серуни тішились. Тепер історія повторюється – за маршрутом Львів – Донецьк – Маріуполь татарин хоче відправити ще одного збірника Федецького. Знову ті самі слова про зарплату, Шахтар, купу крику від Д(П)енісова про те на скільки неправі Карпати.. І сотнями голосів вторять йому крикуни і серуни «Дим – козел!». А чи козел? Кобіна кроти получили? Так. Карпатам положений за нього Федецький, так? Так. Дим пропонує гравцю стільки ж скільки він отримує в шахті з невеликим але плюсиком ? Так. Чи розуміє ППД що якщо він зараз не вирішить питання з Федецьким то не вирішить його ніколи? Так! Тому й пресує, бо залишаться ні з чим НАСАМПЕРЕД КАРПАТИ! Та й збУ втратить ще одного гравця так само як і півроку тому Кожанова. Чи може хтось скаже що АФ-44 буде в основі кротів бігати??? Ау, серуни і крикуни!!!

Замісь епілогу. Іноді потрібно прибрати емоції і просто проаналізувати що є що і хто є who.. Однозначно, Димінський поступається Ахметову у всьому – у фінансах, впливі, медіа просторі. У всьому. Крім.. професіоналізму команди менеджерів.. Яскравий приклад – скандал з Еріком. Кращий футболіст Румунії, єдиноосібний лідер Газ-Метану, лідер за системою гол+пас та кращий ассистент їхнього чемпіонату.. Скажіть мені півтори роки назад, що футболіст щойно отримавши всі ці регалії перейде в Карпати – не повірив би. Крикуни і серуни – сміялись би і кричали «Дим жлоб» а серуни робили б свою улюблену справу.. Але З СКАНДАЛАМИ, З СУДАМИ, З ДИСКВАЛІФІКАЦІЯМИ цей гравець стає карпатівцем! Ну не було в Карпат грошей на звичайну купівлю.. А гравець був потрібен..

Для кого нажаль, а для кого на щастя (для мене в тому ж числі) Димінський не Ахметов, а Карпати не Шахтар. Так, не має в нас в клубі гравців куплених за десятки мільйонів кровавих доларів, але є багато своїх вихованців, у нас не має Ліги Чемпіонів, але нас як бидло не звозять на матчі Карпат (ми ходимо самі коли хочемо), наш стадіон не вміщає 56 тис і не є одним з найкращих у світі але в фансекторах збирається до 4-5 тисяч (про що, як зізнався палкін в інтерв’ю, в шахті тільки мріють дивлячись на 200 своїх реальних фанів), ми не продаємо своїх гравців в Челсі чи в Барсу а найдорожчих наших гравців ми взяли вільними агентами, я все одно буду підтримувати Карпати і на стадіоні і в і-неті, я ніколи не стану крикуном «Дим - дурень» (при наймі доти доки не перекуплю у нього клуб) і не буду виливати тонни поносу в день на Карпати. І ніколи не буду шкодувати що Карпати не Шахтар, що Димінський не Ахметов, Шаран не Луческу а Худоб’як не Фернандінйьо.. Всі вони разом з рештою гравців та тренерів та персоналу, з нами вболівальниками і є ті КАРПАТИ за які ми вболіваємо.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 14
PrimeLviv
28.01.2012, 20:34 Спам
0
до чого тут прапор Молдови? Відповісти
Сігал
28.01.2012, 21:33 Спам
0
PrimeLviv, у автора блогу проблеми із осями координат :).
Горизонтальна розмітка таких самих кольорів, але в іншому порядку і без "пташки" - це прапор Галичини.
Відповісти
PrimeLviv
28.01.2012, 21:38 Спам
0
Сігал, мені здавалось, що це (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0d/Flag_of_Galicia_%28Central_Europe%29.svg/450px-Flag_of_Galicia_%28Central_Europe%29.svg.png) прапор Галичини. Відповісти
Сігал
28.01.2012, 21:43 Спам
0
Прайм, а я що кажу? горизонтальна розмітка в іншому порядку. Відповісти
Hatsik
29.01.2012, 22:38 Спам
0
PrimeLviv, по-перше автор блогу сам вирішує що в нього є основною картинкою в блозі.
по-друге, я мав поміняти, на та що вже нарешті поставив, але ніяк не мав часу і іноді руки не доходили
по-третє, краще б написали про статтю, що автор написав, а не критикували зовсім інше
Відповісти
Васява
30.01.2012, 02:40 Спам
0
"Ми гордимося тим що ми не зрадили Українській Мові але коли до нас заговорять «північноазіатською» ми в більшості переходимо на неї " - це факт.
Але, яким би не був Маркевич,на кацапський "язик" він не переходить.І за це йому великий Respect
Про блог,було цікаво прочитати
Відповісти
lyaton
30.01.2012, 13:44 Спам
0
А чо, хлоп по ділу пише Відповісти
Bortak
30.01.2012, 14:25 Спам
0
Цілком згоден КАРПАТИ понад усе.Карпати наші, значить і Дим наш.Вибору немає. Відповісти
Xmaro4os
30.01.2012, 22:34 Спам
0
Bortak, "при наймі доти доки не перекуплю у нього клуб" Відповісти
Цікава стаття - частково прояснює ситуацію і дозволяє влізти в шкуру Дима...
Но все ж таки ППД багато в чому не правий:
1. "Кращий футболіст Румунії, єдиноосібний лідер Газ-Метану, лідер за системою гол+пас та кращий ассистент їхнього чемпіонату" - тримати такого футболіста пів року в запасі і не платити зарплату полюдськи?
2. Поясніть ситуацією із трансферною політикою: не один більш менш нормальний, а купа шлаку (гроші ті ж).
3. Випливаючи із ситуації з Еріком і складною фінансовою ситуацією ППД Федецький в складні ситуації...
P.S. Я наприклад ніколи не перешоджу на москальську не лише у Львові, а й по цілій Україні. Ті хто переходять можуть демонструвати повагу, людяність, толерантність...
Слава Україні, Галичині, Карпатам!
Відповісти
Amik17
31.01.2012, 00:16 Спам
0
Так то воно так, але трохи і не так. Не погоджуюсь по трьом пунктам:
- зарплату Кузі мали платити, ваш приклад про не вихід на роботу є недоречним;
- змушувати Фєдю підписувати контракт, відправляючи фактично в дубль, є,як мінімум, аморально(враховуючи заслуги перед клубом) і негативно відібється на результатах команди( як-не-ґк а один з лідерів)
- яким чином взяли Еріка мені байдуже(головне що взяли), але не виплачувати зарплату пів-року це не правильно.
Так що, правда, як завжди, десь посередині.
Відповісти
Halychanyn
31.01.2012, 23:15 Спам
0
ще одне підтвердженя моїх слів.. Серунам і крикунам не дивитись - їм буде важко пережити те, що Дим не кондом

http://www.youtube.com/watch?v=AEKuaUnI3OI&feature=related
Відповісти
східняк
03.02.2012, 15:10 Спам
0
Петро Петрович?Ваша позиція зрозуміла,іншого й не чекав.Єдине зауваження - неетично й несолідно називати одного з суперників по Прем"єрлізі виключно з використанням лайливих слів Відповісти
OM
03.02.2012, 15:52 Спам
0
1. цікаво, чому автор вважає, що саме він справжній галичанин?
2. що на фотографії робить відомий журналіст, при чому єврей за національністю?
3. самооцінка автора зашкалює судячи з безапеляційності та зверхньості стилю написання та п.1.
4. тепер по суті написаного:
невихід на матч - Дніпро ж домовилося з суперником (наскільки я пам’ятаю). МХ мав повне право не погодитися на перенесення матчу, що вони і зробили. З моральної точки зору можна це засуджувати, але звинувачувати в тому, що вони скористалися своїм правом - абсурд.
натуралізація - погоджуюся
кидання пляшок на поле - провокатори завжди отримують менше покарання, ніж ті, хто ведеться на провокацію. більше того, за провокацію чи некомпетентне виконання своєї роботи дати пляшкою по голові - трохи занадто, чи не так?
по Кузнєцову - питання дуже спірне. лікування - це не робота. є така річ, як лікарняний. те, що він хотів лікуватися в німецькій клініці - нормальне явище, але йому оплачувати цього не були зобов’язані. про попередній контракт з Севастополем - взагалі, параноя. З людської точки зору за усі заслуги перед Карпатами, можна було і оплатити його лікування в хорошій клініці і підписати новий контракт на кращих умовах. в юудь-якому випадку я не бачив його контракту, тому щось категорично стверджувати з юридичної точки зору є нерозумним.
Кожанов - хто що самовільно зробив і чи це самовільно не знаю. Дима тут не звинувачую і не звинувачував.
по Еріку - взагалі якась невнятна маячня.

загалом текст виглядає майже як ода Димінському. Хоча можна було це все написати інакше: якщо не Дим, то хто?
Відповісти

спортивные онлайн трансляции
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн
Онлайн чат
Останні коментарі
HibsFox коментує:
Так в нас немає таких)))Їх прямо з початку Школи суддів (перших уроків в школі арбітражу в першому з...
HibsFox коментує:
Головне ,щоб не вийшло як з Прикарпаттям....Бу буде знову дуже обідно і боляче відходити від такого ...
TommyBoy коментує:
бідна наша українська земля, не можуть знайти рефері, які не підозрюються у договорняках...
RA11 коментує:
Головне їх не недроцінити і ставити основнй склад...Тільки перемога!!! Кубок Львову!
Hatsik коментує:
Буде важко, але мусимо пройти!!! Іншого варіанту не бачу
Hatsik коментує:
нічия справедливий рахунок
жаль що не виграли, така ейфорія була після голу, ех
ще при...
kryminalist коментує:
що не кажіть гри саме в центрі в нас нема, ми важко його проходимо, а довгі закидування вперед ні до...
Fan3367 коментує:
Всі на стадіон! Наші сектори 25 B і 26, гравці повинні розуміти всю важливість матчу!
RA11 коментує:
Прийди в сектор і вболівай разом зі всіма!!! Ніхто тебе виганяти ж не буде....Чим більше нас , тим к...
Sharp коментує:
У звітах про матч ФК Львів - Динамо, відзначалось, що з трибун більше лунало: "Карпати! Карпати...
MichaelFair коментує:
Сподіваюсь Арена Львів завтра буде біло-зеленим. А на матч фк Львів з Динамо ходили взагалі ті для к...
Sharp коментує:
Турнірні таблиці U-19 та U-21 на цю хвилину більше радують око. Треба і основній команді врешті підт...
vitlay коментує:
Дійсно, а чому на їх полі не грали? Чи в Раві поле для всіх?
Fan3367 коментує:
Фекали й*бані, в суботу розірвем вас!
Петро1986 коментує:
Ну тут тепер не тільки наші повинні дати правову оцінку і свій коментар, але і КДК і решта відповідн...
Зараз на сайті
Онлайн всього: 43
Гостей: 36
Користувачів: 7
Відвідувачі:Pers, TommyBoy, RA11, MAZAXISTO, MaRiO, Igor_94, rolcom