12.01.2012 Contra spem spero або чи дійсно все так погано в датському королівстві?
1646
19
Що ж, ось і почалась підготовка Карпат до 2012го року. Оскільки сподіватись на мега придбання навряд чи доводиться, давайте проаналізуємо те, що все ще є у нас.
1. Воротарі. Тут як на диво – перебір. Тлумак, Богатінов, Мисак.. Як на мене - кажемо Мартіну «дякуємо за єдиний хороший матч – матч проти шахти» і виписуємо квиток зі Львова в один кінець. І награємо Мисака. Хлопцю потрібен шанс.
2. Центр оборони. З чутками про можливу оренду з правом викупу в Гранаду Борхи Карпати залишаються по-суті з двома центрбеками Мілошевічем і Балажицем. На крайню біду – можна Ощіпка або Петрівського в центрбеки перевести (вони на початках в Карпатах грали на цій позиції). І ВСЕ. Реально мало. Потрібен ще мінімум 1 достойний гравець. Але великої біди немає – І Іван і Грегор 2 хороші захисники. Та й Авелара можна спробувати центр беком…
3. Фланги захисту. АФ-44, Ощипко, Авелар, Гірський, Петрівський –тут все гаразд, більше того, якщо відновить ігрові кондиції Ігор то Карпати закриють фланги збУ на домашньому Євро.. Мрії, що рік тому були реальністю.. Ех.
4. Центральна зона. Ткачук, Худік, Голодюк, Авелар, Мартинюк,Озарків, Ерік дозволяють м’яко кажучи не панікувати на рахунок відходу Гурулі і Самсона з клубу. Коли вказані гравці в формі – одна з найсильніших центральних осей УПЛ. По ідеї ще є Крістобаль – теж може вистрілити (якщо захоче грати в Карпатах). А ще новенького грузина докупили..
5. Вінгери. Зеньов, Худік (частково), АФ-44 (частково), Ерік (частково), МішА Кополовець, Пачеко, Гудима, Косевич та ін. Хочеться написати Лукас, але.. По інформації з джерел БіБіСі Динамо реально нам цікавиться, навіть факс присилало, тому поки не пишу його до решти.. Але й без нього – є кому захищати честь Карпат – гравці(кандидати) до збірної України Федецький та Худоб’як, естонський збірник Зеньов, кращий гравець циганського чемпу Ерік.. Як на мене – достатньо для боротьби за єврозону!
6. Центрфорвард. Батіста, Зеньов (частково) АФ-44(часково).. І все.. (Всяких лазаровичів, і коломойців як підсилення не сприймаю). Реально, необхідно посилювати позицію враховуючи «кришталевість» перших двох гравців.
Підбивши підсумки ми маємо: недостачу по 1му СИЛЬНОМУ гравцю в центр захисту і і центр нападу. В півзахисті – перебор (можемо 1-го сміливо продавати). І це при умові продажу Борхи, Лукаса, Гурулі та Годвіна!!! Якщо ж Лукас і Борха залишаються, Карпатам можна буде посилити тільки напад. Більше для здобуття місця в єрокубках – не потрібно!!! То що ж тоді потрібно? ТРЕНЕР. Нажаль Кучєров за статистикою зіграні матчі/виграні матчі – напевне ГІРШИЙ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ КАРПАТ. При тому, що склад – один з найсильніших. Так, ми можемо говорити про те що він прийшов в важкий момент, але 1 перемога в УПЛ – надто мало.
Резюмуючи вище написане можу сказати одне – дякуючи Кононову і Йовічевічу в Карпат є запас міцності по гравцях. Якщо Пачеко, Крістобаль, Ерік пройдуть повноцінні збори з Карпатами а не звяляться на голови тренерів під час сезону, то я впевнений, що вони ще про себе ой як заявлять! А якщо підуть Лукас і Борха – в цьому є теж плюси – перехід за рік в Прімеру і в найтитулованіший клуб східної Європи з Сегуди змусять не тільки легіонерів максимально викладатися на тренуваннях а й наших молодих гравців, що в свою чергу має дати такий бажаний нами РЕЗУЛЬТАТ.
Мисак (Тлумак) – Федецький(Гірський, Петрівський), Мілошевіч, Балажиц, Ощіпко (Авелар) – Ткачук (Авелар), Голодюк(Худоб’як), Ерік (Крістобаль) – Худоб’як(Федецький, Пачеко), Зеньов(Кополовець, Гудима), Батіста (Зеньов).
Невже цей склад наводить когось на думку кричати «ВСЬО ПРАПАЛО!» ???????
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 19
Dmytro
12.01.2012, 16:03 Спам
0
Хороший блог, висловив свою думку по складу. але тут і не тільки тут тільки те і чути,що буде масовий розпродаж, Худік пів року з/п не получає, таке становище думаю у більшсті гравців якщо не у всіх.
Ти ще забув про БІДЛОВСЬКОГО...пацан рвав і мєтав в дублі, коли виходив за основу також мягко кажучи гру не псував,але ШАНС заграти йому так і не дають. Не команда,а цирк на дроті у нас.
Відповісти
Halychanyn
12.01.2012, 16:08 Спам
0
Суть блогу наступна: Грати є кому, головне - щоб тренер об'єднав гравців в КОМАНДУ, і можна навіть на5-те місце замахнутись Відповісти
Dmytro
12.01.2012, 16:09 Спам
0
Halychanyn, ти виправ...на 5 місце знизу... :) Відповісти
igOr[K]o
12.01.2012, 16:11 Спам
0
1.Воротар явно потрібен хороший, так як Тлумак дуже багато лажає, Мисак ще не досвідчений. (Каніболоцький, Богуш, Паньків, Худжамов)
2.Якщо піде Борха, то в центр захисту потрібно як мінімум 1 гравця, а для підстраховки взяти 2-х.(Петров, Cапай)
3. Центр поля в нас хорошими гравцями, тому можна спокійно продавати Гурулі, Годвіна.
4. Якщо піде Лукас і Кополовець, то потрібно купити ще одного гравця на фланг і центрального нападника. (Гладкий, Гоменюк, Кравець, Кожанов)
Відповісти
Tipa_Kuzmich
12.01.2012, 16:13 Спам
0
Стільки ... в хаті , а живемо , як бідняки ... Відповісти
PrimeLviv
12.01.2012, 16:13 Спам
0
1. Тлумак, Богатінов, Мисак, а де загубив Ільщенкова? з Богатіновим потрібно прощатися.
2.3. Авелар, швидше за все покине Карпати. "1 достойний гравець"- це величезна проблема для Карпат. Вільним агентом є Монахов, а на оглядинах - Кузьменок (Гомель,Білорусь).
4.Еріка в центральну зону ставити, якось... не так. Крістобаля я б таки залишив, можливо себе він покаже, ще буде видно хто такий Даушвілі.
5.на сьогодні я вже сумніваюсь, що Лукас перейде в Динамо.
6. Центрфорвард- це головна біда, тут однозначно потрібно когось купувати, бажано габаритного, і не в передпенсійному віці, щоб за м'ячі міг боротися.
Склад: Тлумак- Федецький, Мілошевіч, Балажіц, Ощіпко- Ткачук, Худоб'як, Голодюк- Лукас (як ні, то Кополовець), Ерік, Батіста.
купити потрібно: 1 ЦЗ, бажано 1 флангового захисника (якщо Авелар таки піде), 1 ЦФ. Усе.
Відповісти
OlegGeorg
12.01.2012, 16:13 Спам
0
коли бачу: "...Петрівський - тут все гаразд", то починаю СУМНІВАТИСЯ у відвертості блогера, і стаю тим галичанином, котрий "АЛЕ"! Відповісти
ToVoRo
12.01.2012, 16:16 Спам
0
В принципі з всім можна погодитись.Гравців яких 100% треба відпускати - це Богатінов,Гурулі і Зеньов.Ці троє вже відіграли своє в нашому клубі і не тягнуть навіть на ті Карпати які є зараз(знаю зараз полетять в мене критичні стріли мовляв Зеник такий класний вінгер,бігати вміє і тд.Але він не футболіст а легкоатлет,а Карпати футбольний клуб а не школа олімпійського резерву).Ну і звичайно тренер.По статистиці він виграв лише одного разу,але чи могло бути інакше?Він в більшості матчів і не грав на перемогу,яскравий приклад матч в Полтаві,досі згадую,як світився Кучеров від щастя що ми з САМОЮ ВОРСКЛОЮ в нічию зіграли. Відповісти
Halychanyn
12.01.2012, 16:17 Спам
0
OlegGeorg, Петрівський ніякий в підключеннях до атаки, в захисті він непогано дивиться. Та й є Гірський, тому проблеми правого бека в Карпатах немає. Відповісти
Halychanyn
12.01.2012, 16:21 Спам
0
PrimeLviv, Ерік - атакуючий центральний півзахисник Відповісти
Halychanyn
12.01.2012, 16:36 Спам
0
ToVoRo, повністю підтримую на рахунок тренера - треба грати на перемогу ЗАВЖДИ! В цьому мені подобається Максимов - ризикнув зіграти в ТРИ(!!!) захисники з шахтою на виїзді! І що з того що програв 4-0, але він прививає психологію переможців гравцям, і якщо не сьогодні то завтра криві дрюкнуть кротів Відповісти
MAZAXISTO
12.01.2012, 16:42 Спам
0
вибач,але мушу з тобою не погодитися,з тим складом за єврозону.....ну просто смішно,ти ж бачив що навіть у матчах з відлупками вони виглядають як дитячий садочок,потрібно і потрібно,сильних дорогих гравців але.....на них не має жодної копійки,та і ти за рано ще робиш висновки по складу,давай зачекаємо ще місяць і побачимо хто залишиться від того складу,тому що як не сумно то писати,ситуація в команді ДУЖЕ не проста....таке враження,що ми на даний момент маємо любляче футбол але збанкротіле керівництво.....а якщо так то велика біда,можемо навіть мати повторення долі фекалійців....а ти розумієш що ЗВІДТИ повернення не буває....я намагався писати півтора місяця назад і достукатися до кожного вболівальника....до ЗАВЖДИ ВІРНИХ,ні нічого ні слуху ні духу....все...може то через ту квартирку що вони отримали в центрі від клубу,а може через щось іще....? не знаю тиша,і то болото все більше топить наш футбол....я ще раз кажу ВІДРОДИТИ БУДЕ ВАЖКО!!!!!!!! Відповісти
scooter
12.01.2012, 16:45 Спам
0
з 3-х кандидатур на воротаря: Данкович, Мисак, Ільющенков, мені найближчим до основи вигдядає останій. Думаю якщо давати шанс - хлопець себе проявить. Як мініум буде не гірше Тлумака/Богатінова. Ось один з моментів коли він грав ще на Тернопільську Ниву http://www.youtube.com/watch?v=5U_EjxA50k4 Відповісти
Yizhak
12.01.2012, 17:03 Спам
0
Рано ще говорити на цю тему. До березня місяця її можна переписувати ще не раз. Відповісти
vitalycos
12.01.2012, 17:13 Спам
0
Ерік може зіграти і нападника,але нам вснодно потрібно сильного напа... Відповісти
Halychanyn
12.01.2012, 17:51 Спам
0
Yizhak, це такі-соби оглядини господарки перед трансферним періодом.. Відповісти
ЗЕЛЕНЬ
12.01.2012, 18:41 Спам
0
Дякую за блог, за роздуми. Скільки людей, стільки й думок. Найперше хочеться, аби любителі гострого словця все-таки спочатку жували, а потім придумували футболістам Карпат (байдуже, кому саме) востровумні клички чи ярлички, бо відома істина: физдіти - не мішки носити.

По складу...
1. Тлумак як не вселяв у мене надій, так і не вселяє. Занадто багато провалів як для його віку та досвіду. Я б дотримав Богатінова бодай до літа, а з літа можна і молодих підтягувати. Зараз не час для практичних занять. Позаду - реально Перша ліга.
2. Центрбеків - обмаль. 2 на 2 позиції - це несерйозно для клубу, який вважає себе серйозним. А латати діри Петрівським, Ощипком - так можна і Федецького центрнапом прописати назавжди.
3. Півзахисників вдосталь (а пригадую, були часи, це була найпроблемніша ланка Карпат...). Гурулі даремно займає місце якогось перспективного молодика - шансів мав аж забагато. Дякую. Успіхів. Місце Годвіна так само пустувати не буде: Ткачук чи не єдиний, хто цього сезону суттєво додав у майстерності. Готова заміна поруч - Мартинюк. Плюс Даушвілі. Маємо опорників достатньо для різних схем: і з 1 і з 2 опорниками.
4. Всіх Пачеків, Крістобалів та інших літніх новобранців однозначно везти на збори і за результатами весни влітку робити висновки. В стані, в якому перебувала команда восени, навіть Хаві би загубився, тому з висновками не варто поспішати.
5. Петрівський, Кополовець, Зеньов, нажаль не гравці основи, АЛЕ в команді мусять бути в ролі пожежників. Адже в суто захисних діях той же Петрівський нічим не гірший того ж Ощипка і в матчах "на оборону" не раз це доводив.
6. Найбідніша позиція - забивний центрнап. Мали такого. Вже не маємо. Це факт. Треба шукати новго. Ефективного.
7. НАЙГОЛОВНІШЕ. Не поспішаймо із Кучеровим. Він став до керма команди, в якій не лише гра розклеїлась, а й мікроклімат був знищений. Сім матчів чемпіонату і один кубковий (чому про цю перемогу не згадуєте?) - як на мене закороткий період, аби підраховувати статистику перемог. І як мінімум один позитив в останніх матчах я побачив - ДИСЦИПЛІНУ. І в Полтаві, і у Львові з ДК - витримування дистанції між лініями, переміщення гравців при переході в оборону - все це вселило в мене якусь надію.

Замість P.S.:
Після перших 7 турів Карпати Кононова мали такий результат: +1=4-2
Після перших 7 матчів Карпати Кучерова мають: +1=3-3

Ось вам і суха сатистика...
Відповісти
Amik17
12.01.2012, 20:15 Спам
0
Погоджуюсь з ЗЕЛЕНЮ. Головною проблемою новачків вважаю те, що вони пізно прийшли, а Кононов без обкатки та акліматизації почав ставити їх в основу. Не списував би з рахунків Пачеко та Крістобаля. Гурулі, Зеньов, Кополовець- дякуєм, ви вільні. Нападаючий, забивний нападаючий, не подаючий надії, а вже сформований забивний форвард, байдуже з яким паспортом. І найважливіше - мікроклімат. Надія - Авелар після травми, Ерік після виплаченої зарплати, Лукас після забитого гола і відвідин психолога, Кучеров після... а хрін знає що від москаля чекати)) Відповісти
Halychanyn
13.01.2012, 23:03 Спам
0
ЗЕЛЕНЬ, Власне, Тарасе я і написав цей блог щоб показати що не так все погану у нашому домі, що з придюанням 2-х (ВСЬОГО ТО ДВОХ !!!!!!!!!!) гравців ми знову перетворимось на команду ТОП-5... ВИЩЕ НІС ЙОБ ВАШУ... Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
ДЗЕНЯ коментує:
в кротовнік він перейшов і там травми його"опоясали"-в основу він не проходить\ свій п
ДЗЕНЯ коментує:
нема бажання в него копати за "Карпати"
ДЗЕНЯ коментує:
краще нехай в европі грає
Mar6197 коментує:
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб заб
ДЗЕНЯ коментує:
запалу хватило десь до 25-27 хвилини. потім чекали перерви-\після "вливань" - в другом
ДЗЕНЯ коментує:
Сьогодні мають уже зіграти з натхненням , потрібно сформувати основу і тактичну гру домашню , визнач
Mar6197 коментує:
Згоден, не хватає когось високого та таранного, такого як Бланко-Лещук))
MaRiO коментує:
Маємо двох різнопланових нападників і це добре
Mar6197 коментує:
Але Ігор гарно тримає м'яч та не боїться йти у корпус
MaRiO коментує:
Видно, що в Крістіана є швидкість, на відміну від Ігора.
Hatsik коментує:
Перший тайм ні про що, переживав щоб не пропустили, а от другий тайм завдяки замінам виграли цей поє
MaRiO коментує:
Цей перехід з ініціативи малого Маркевича з самого початку був якимсь мутним
ДЗЕНЯ коментує:
молдаванин досвідчений - все таки раз підсилюють захист, значить не всі вибрані весною гравці будуть
ДЗЕНЯ коментує:
Всі на стадіон !
Mar6197 коментує:
Це вже гірше рівня пляжників...
Зараз на сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0