25.06.2015 Висновки і Очікування
2189
0
Минулий сезон пройшов для Карпат під знаком кадрових реформ і певного омолодження складу. Думаю, у наступному сезоні цей процес продовжиться. Як продовжиться і процес пошуку оптимального варіанту побудови гри команди в атаці.
Йовічевич змушений експериментувати, оскільки і близько не має такї якісної з точки зору досвіду і класу групи атаки, як була в його попередника Севидова, у якого грали Бартулович, Льопа, Зеньов і Гладкий.
Тому, звичайно, кадрове підсилення атаки зараз життєво важливе для Карпат. Без нього команда не зможе поборотися за високі місця. На мій погляд, враховуючи економічну складову, львів'яни даремно відмовилися від практики орендувати футболістів. 1-2 орендованих - це не 10-15, а відтак - це аж ніяка не проблема.
Чи зможуть Карпати посилити склад, мені сказати важко. Насамперед тому, що не знаю, чи скасовує підписаний нещодавно меморандум із зобов'язанням погасити заборгованості, заборону на трансфери.
Якщо не скасовує, тоді у мене виникне запитання, чому немає заборони на трансфери для інших клубів-боржників? Чому вітчизняні органи правосуддя минулого сезону активно "утюжили" тільки "Карпати", знімаючи під час змагань 9 очок, та ще й заборонивши реєструвати нових гравців, але інші клуби зі схожими гріхами покарали легенько і постфактум?

Чи збережуть Карпати усіх лідерів, зараз не скаже на 100% ніхто. Наскільки мені відомо, один із постулатів керівництва нинішніх Карпат: "клуб готовий продати кожного із гравців, але за адекватну ціну". До ряду футболістів є інтерес, але грошей платити за них ніхто особливо не хоче, а от вільними агентами запросили б. Відкрите питання і стосовно Павла Ксьонза. Хоча, наскільки мені відомо, Дніпро зацікавлений у повному викуповуванні його контракту.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

спортивные онлайн трансляции
СмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн
Онлайн чат
Останні коментарі
darknet коментує:
Ніхто не каже що це львівське дербі. Хіба що західно-українське.
Tipa_Kuzmich коментує:
Певен, що кузьмічів у фан-секторі і не чекають, тому куплю квитки у будь-який . Не думаю, що багато вболівальників у фкЛ...
darknet коментує:
А що заважає фанатам, простим вболівальникам прийти перед матчем, зайняти чергу в будь який інший сектор. Наприклад з 3 ...
TommyBoy коментує:
я все ж надам перевагу своїй зелено-білій атрибутиці і на гостьовий не піду. Буду як і 9 років тому підтримувати десь се...
Sharp коментує:
Треба побити на футбольному полі тих хлопців-самозванців будь-якою ціною. Будь-якою!
Sharp коментує:
Слова не головне, головне те, що побачимо на полі
Sharp коментує:
Трохи на Кльоца схожий на тому фото
jackjo коментує:
як на тренуванні, то штрафні летять під штангу, а як матч то по горобцях
tineager коментує:
звідки інфа?
ДЗЕНЯ коментує:
появилась інформація - що матч о 17.00-=-
така лажа спеціально ? чи то просто "смаління"
Gastonram коментує:
Ти дурне? Фекали з 2 ліи в упл ...і тим все сказано.
Stasdesign коментує:
От в суботу і буде видно яка команда краща у Львові, і заслуговує на вболівальників. Тому що це ставлення від керівництв...
SAVAR коментує:
та, везе Карпатам на керівників... ой, "везе" і "керівників" треба в лапки взяти...
ДЗЕНЯ коментує:
нефартовий--=-але чудакуватий-=-
Hatsik коментує:
я про фанатські, а інші куплять де попало і будуть свої серед чужих
Зараз на сайті
Онлайн всього: 40
Гостей: 34
Користувачів: 6
Відвідувачі:22, 13Mark, RoN, Marko_Polo, TommyBoy, Bero