23.08.2011 Золото Карпат, Золото пісень
2567
3
Доля золотої молодіжки Карпат сезону 2009/2010Мені стала цікава доля футболістів молодіжного складу Карпат, що здобули золото молодіжної першості сезону 2009/2010. Ось що з цього вийшло:

Воротарі:

Юрій Мартищук – 13 матчів загалом (13 матчів в старотовому складі), в першому колі був основним воротарем молодіжки та другим за рангом у клубі, вважався заміною Тлумака, але щось не поділив із керівництвом і в другому колі був засланий в Карпати-2, а по закінченню сезону перейшов в луганську Зорю (9 матчів) , де також є запасним воротарем. На даний момент підміняє Шуховцева, і в разі завершення кар’єри першого? претендуватиме на пост №1.

Іван Піцан – 14 (6). Більше почав грати в другому колі цієї першості. Зараз цей футболіст перебуває заявці Карпат на цей сезон, але ще ні разу ніде не був задіяний.

Роман Мисак – 9 (7). В кінці цієї золотої першості став основним воротарем дублю. В минулому сезоні був третім воротарем клубу. Зараз є основним воротарем Кримтеплиці.

Андрій Новак – 10 (4), коли він прийшов в Карпати, деякі експерти заявляли, що він з часом стане основним воротарем клубу. Але не все так сталося? як гадалося. В основі він провів лише один матч. Після золотого сезону молодіжки перебував в оренді, спершу в Прикарпатті, де провів 8 матчів, а пізніше в молдавському Тирасполі, де жодного разу не відзначився появою на полі. В цьому сезоні він грає за бурштинський Енергетик. За нього зіграв декілька матчів.

Захисники:

Степан Гірський – 27 (18), основний правий захисник команди протягом золотого сезону. На даний момент проводить усі збори із головною командою, але може похвалитися лише 1 матчем в кубку України за основу клубу та 3 хвилинами в прем’єр-лізі. Зараз і далі продовжує грати за молодіжку клубу, при цьому час від часу з’являться в списку 18 футболістів заявлених на матч першості.

Андрій Сагайдак – 28 (28), 1 гол, основний лівий захисник команди. Зіграв три матчі за основу клубу. Минулого року в другому колі його орендував Чорноморець В цьому клубі нічим не відзначився зігравши лише 6 матчів, виходячи на заміну. На даний момент є гравцем івано-франківського Прикарпаття, виступає в основі.

Андрій Гурський – 22 (22), 1 гол, капітан цієї молодіжки, провів ще й наступний сезон за дубль Карпат, загалом за основу зіграв всього на всього два матчі. Зараз є основним захисником івано-франківського Прикарпаття. В цьому сезоні зіграв 4 матчі.

Олег Тарасенко – 30 (28), 2 голи, основний центральний захисник золотого молодіжного складу. Грав і минулого сезону за дубль Карпат, але так і не отримав шансу зіграти хоча б матч за першу команду. В цьому сезоні повернувся до рідних Черкас, де виступає за місцевий Славутич.

Володимир Підвірний – 15(5). Загалом нічим таким не відзначився, в основному підміняв когось із основних захисників. В минулому сезоні перейшов в Енергетик, де зараз є основним захисником.

Півзахисники:

Ярослав Мартинюк - 24(24), 5 голів, один із основний хавбеків золотого складу. За основу клубу провів 14 матчів. Гравцем основного складу став лише цього сезону, часто виходячи в стартовому складі. Потенціал для розвитку у цього хлопця є, головне, щоб він сам цього хотів, якщо це станеться клуб отримає непоганого опорного півзахисника.

Ігор Тістик – 21(13), по справжньому незамінним в дублі Карпат став лише минулого сезону, але він також як і його інші партнери долучився до золота першості. На даний момент Кононов часто бере цього хлопця на збори основної команди, час від часу помітний в протоколі на матч.

Ярослав Сворак – 27(20), 7 голів, один з кращих півзахисників цієї молодіжки. На жаль шансу проявити себе в основі клубу так і не отримав. Зіграв за основу всього лиш 5 матчів. Минулого року перебував в оренді в білоруському Дніпрі із Могильова, де дуже непогано себе проявив, зігравши 15 матчів і 3 рази відзначившись забитим м’ячем. На даний момент перебуває в Карпатах, але не є заявлений за клуб у цьому сезоні, взимку має закінчитися контракт і тоді він спокійно кудись зможе перейти.

Ярослав Куцяба – 29 (29), 12 голів. Штатний пенальтист та надійний опорний півзахисник. Минулого сезону провів другу половину чемпіонату в МФК «Миколаїв», в основному виходив на заміну, одного разу навіть відзначився забитим голом. На даний момент його доля мені невідома, бо він не заявлений ні в одному професійному клубі України. Можливо зараз він знаходиться в пошуку клубу.

Антон Луцик – 25 (17), 1 гол, був найстаршим серед гравців цього періоду. В минулому сезоні пограв трішки за Прикарпаття, а зараз є одним із «ветеранів» ФК Львова. Часто грає в основі.

Володимир Бідловський – 19 (9), 1 гол, частіше був запасним гравцем дублю, але коли виходив в основі, то каші не псував, а навпаки відзначався вдалими діями на полі. Загалом за першу команду зіграв 8 матчів. В минулому сезоні першу частину відіграв в оренді в Олександрії, де був запасним гравцем, потім повернувся в Карпати, де непогано проявив себе в дублі. Влітку полетів з основою на збір в Австрію, але через велику кількість нових футболістів сенсу залишати його в дублі не було і тому зараз він належить Кримтеплиці, де вже встиг 4 рази зіграти у першій лізі.

Ігор Озарків – 10 (7) 2 голи. Доволі перспективний атакувальний півзахисник з’явився в дублі Карпат на початку 2000 року. Зараз є основним гравцем дублю, а також підпускається до першої команди, тренується з нею, літає на збори.

Нападники:

Юрій Фурта – 29 (29), 15 голів, найрезультативніший футболіст золотого покоління. За основу зіграв 6 матчів, одного разу відзначився. Шансу заграти за основу в нього майже не було. Можливо це пояснюється його фізичними даними або ж не було довіри тренера. Хоча і в клубах першої ліги Арсеналі та ПФК Олександрії він теж нічим не запам’ятався, виходив в основному на заміну. Тому можна сказати, що він вже не є таким перспективним як вважалося в минулому. Зараз Юрко виступає за Енергетик із Бурштину, де має стабільну ігрову практику.

Юрій Ґабовда – 24(23), 10 голів, улюбленець львівських фанів, один з кращих гравців цього періоду. В минулому сезоні часто перебував в протоколі основної команди під час матчів прем’єр-ліги, і час від часу виходячв на заміну в чемпіонаті та єврокубках. Здавалось б, ще трішки і він закріпиться в основному складі головної команди, але через певні проблеми з дисципліною ним був втрачений шанс закріпитися в основі клубу. І через це в цьому сезоні він опинився в команді Юрія Максимова – Кривбасі.

Володимир Гудима – 25 (8), 5 голів. В переможному для дублю Карпат сезоні, Володя частіше виходив на заміну, але все таки залишив свій вклад в загальній перемозі дублю, відзначившись 5 разів. В наступному сезоні зумів проявити себе і в першій команді, зігравши в загальній кількості 13 матчів та забивши 1 гол. На початку цього сезону Олег Кононов продовжував випускати цього хлопця на заміни, але, на жаль він травмувався. Загалом слід сказати, що Кононов вірить в нього і тепер все залежить від нього.

Павло Гордійчук – 25 (7), 4 голи. Теж як і Гудима в основному виходив на заміну. На даний момент проходить усі збори із першою командою. Поки що за основу не зіграв жодного матчу. Але якщо чесно шансів в нього на це є доволі мало.

Олексій Омельченко – 13(2), 1 гол. Першу частину сезон пропустив через травму, в другому колі більше виходив на заміну. За основу зіграв всього лиш один матч. Влітку як і Бідловський був узятий з першою командою на збір в Австрію. Але зараз перебуває в складі Прикарпаття.

Олексій Родевич – 20 (0). Загалом нічим особливим в цій молодіжці не відзначився, лише тим, що часто міняв когось із партнерів. На даний момент хлопака перебуває в МФК «Миколаїв», де доволі непогано грає. Наприклад в минулому сезоні першої ліги 8 разів відзначився за муніципалів.

Підсумовуючи, хочеться відзначити, що на даний момент в клубі з даного списку гравців залишилися п’ятеро (Гірський, Мартинюк, Тістик, Озарків, Гудима), в командах прем’єр-ліги перебуває тільки двоє (Мартищук та Габовда). Решта футболістів перебувають в складах команд першої та другої ліги. Також кидається в очі, що в складі Прикарпаття є троє футболістів з цього складу (Сагайдак, Гурський, Омельченко), Енергетика теж троє (Новак, Підвірний, Фурта).

На завершення, хочеться сказати, що офіційний сайт часто не подає інформацію куди переходять гравці клубу. Також слід відзначити, що часто є невідомим, чи певні гравці ще належать клубові, бо в заявці на офсайті ПФЛ, на відмінно від заявки клубів на офсайті прем’єр-ліги, не пише чи перебуває той чи інший гравець в оренді.

P.S. Цікаво буде взнати, що сталось із золотою молоддю Карпат через три роки. Чи хтось з них заграє на серйозному рівні? Чи продовжувати кар’єру в українському болоті? Чи дехто навіть завершить кар’єру через непотрібність жодному клубові? Час розставить крапки над «і».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 3
KlementijRoze
23.08.2011, 13:09 Спам
1
Гарний матеріал!!! Дуже дякую! clap clap clap Відповісти
karpaty91
25.08.2011, 09:17 Спам
0
Непоганий матеріаль - є що почитати! Дякую! Відповісти
Andres
25.08.2011, 16:40 Спам
0
Доречно! Відповісти
Онлайн чат
Останні коментарі
ДЗЕНЯ коментує:
в кротовнік він перейшов і там травми його"опоясали"-в основу він не проходить\ свій п
ДЗЕНЯ коментує:
нема бажання в него копати за "Карпати"
ДЗЕНЯ коментує:
краще нехай в европі грає
Mar6197 коментує:
Якщо не буде травм, то схоже Маркевич не помилився, говорячи що підписав його саме для того, щоб заб
ДЗЕНЯ коментує:
запалу хватило десь до 25-27 хвилини. потім чекали перерви-\після "вливань" - в другом
ДЗЕНЯ коментує:
Сьогодні мають уже зіграти з натхненням , потрібно сформувати основу і тактичну гру домашню , визнач
Mar6197 коментує:
Згоден, не хватає когось високого та таранного, такого як Бланко-Лещук))
MaRiO коментує:
Маємо двох різнопланових нападників і це добре
Mar6197 коментує:
Але Ігор гарно тримає м'яч та не боїться йти у корпус
MaRiO коментує:
Видно, що в Крістіана є швидкість, на відміну від Ігора.
Hatsik коментує:
Перший тайм ні про що, переживав щоб не пропустили, а от другий тайм завдяки замінам виграли цей поє
MaRiO коментує:
Цей перехід з ініціативи малого Маркевича з самого початку був якимсь мутним
ДЗЕНЯ коментує:
молдаванин досвідчений - все таки раз підсилюють захист, значить не всі вибрані весною гравці будуть
ДЗЕНЯ коментує:
Всі на стадіон !
Mar6197 коментує:
Це вже гірше рівня пляжників...
Зараз на сайті
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0