20.11.2011 Ах адєсса...!
1516
18
П'ятниця, день виїзду в Одесу. На 22:20 я з Б.І. домовились зустрітися біля матінки Божої і піти компанією посидіти в "Час поїсти", але як потім виявилось, то цей заклад вже був закритий... Дочекалися всіх, з якими була домовленість про зустріч, а по дорозі ще кількох зустріли і пішли разом в "Зеник", хто пивка для ривка а хто квасу випив)

В 23:20 пішли на пл. Петрушевича чекати бас і всіх хто в ньому їде. Поки зібралися всі, поки приїхав бас, то це вже було напевно дальше першої години ночі і ми відправилися в "Південну пальміру". Хочу сказати що нас було більше чим місць в автобусі, тому прийшлося трішки поступитися місцем...., як то кажуть "В тесноте, да не в обиде"

Хоча і їхали в тісноті, але я швидко заснув і пробудився остаточно тоді, коли заїхали перед Уманем в їдальню, це приблизно було 9 година ранку. До речі все було смачно і ціни доступні.

Після їдальні поїхали дальше, де доїхали до Уманя і вийшли на автобан "Одеса-Київ"....., ну не така вже і гарна ця дорога, як колись була, але все таки приємно було по їхати цією дорогою

При в'їзді в одеську область, нас (як завжди) стримує міліція і під їхнім супроводом ми подалися в місто. Покатали нам по окружній дорозі по Одесі, завезли нас туди де закінчується асфальтована дорога і починається ґрунтова і поле, де немає нічого живого, тільки десь там далеко корови пасуться ;) ......... В тому полі нас беркут тримав до 17:30 і повезли до стадіону.

Прибули під стадіон за пів-години до матчу, вийшли з басу, купили квитки (ціна 30 грн), до речі якість ну дуже класна.

Ще можна зазначити те що міліція лояльно до нас ставилася, коли показували банера, то сказали можете не розгортати їх, тільки витягніть і все, особливого шмону не було. Можна було заносити все що хочеш)

Перші враження від стадіону приємні, але нічим не кращий за нашу "Арену-Львів". До матчу 5 хвилин, а жиди вже розтягнули своє модульне шоу......, для кого воно в той час було показане не відомо, бо мені здається, це має привернути увагу для гравців, ІМХО. Але думаю перформенс туру вони візьмуть. після чого пішов наш перший заряд, на який стадіон почав свистіти і таким чином глушити наші заряди.

За кілька хвилин на стадіоні включили гімн чорноморця, наша реакція була миттєва, всі ми стали спиною і жестами супроводжували їх гімн)

Почався матч і Брілок лишає цноти, запалюючи свій фаєр на стадіоні.

Проходить декілька хвилин і на поле вибігає "ярий фанат" чорноморця і з червоною розою в руках забиває Тлумаку гол :) Ми стоїмо шоковані і думаємо: Як так? Чому його ніхто не затримає? Невже в одесі це допустимо, щоб по полі під час матчу спокійно бігали фанати і їх ніхто навіть не думав затримати? цікаво як не як.....

Про сам матч розписувати не буду, а тільки про ті моменти коли забивали голи: 1:0 наші гравці заробили собі пенальті, яке Тлумак майже витягнув, але на жаль це не допомогло і жидівське бидло почало радіти і в нашу сторону почали показувати жести які тільки можна придумати.

До речі, під час перерви до нашого сектору підходив Сергій Кузнєцов, поговорив з одним з наших лідерів і пішов до жінки своєї.

1:1 Після виходу на поле Батісти команда почала діяти активніше і Баті-ГОЛ забиває. Вже між нами і кузьмою чуть не війна починається, вже кличуть до себе і хочуть нам тягла дати))). 2:1 здавалося матч вже йде до нічиєї, і тут на тобі провал під час стандарту. Радості 31 тисячі не було меж, їх можна було зрозуміти. Але по бажанні, то наші гравці не здавалися і вірили до кінця, що ми дотиснемо їх. 2:2 йде 84 хвилина матчу і тут на тобі Федя в амплуа нападник забиває ювелірний гол, одеса мовчить, ми радуємось)))

Після рахунку 2:2 стадіон замовк і ми вирішили зробити перекличку Слава Україні - Героям Слава. Перший заряд почули свистом одиночним, другий 2-3 людини відповіли Героям Слава, ну а третій вже так чітко і голосно було чути "адєссє слава". Наша реакція миттєва і заряд "А в одесі живуть одні жиди, живуть одні жиди"

За традицією ми на 88 хвилині матчу заспівали державний гімн України, ну очікувати чогось доброго від одеситів вже ніхто і не очікував і того разу....., вони гімн України зустріли свистом...., сумно, ганьба, ніколи не міг подумати що у Україні так на державний гімн відреагують.

Після закінчення матчу, до нас прийшла команда і подякувала за підтримку, і варто зауважити те, що нас було чути до поля, бо коли ми заряджали "Артем Федецький", то він подякував нам.

А там почалися феєрверки, салюти вогні і т. д. Ну не дали ми до кінця створити свято жидам ;)
На секторі ми ще стояли понад 30 хвилин, за той час заряджали що тільки можна від звичних зарядів до таких пісень як "Ой хто хто Миколаю любить")))

Провели нас адекватні міліціонери до автобуса і вивезли з одеської області. Дальше дорога до дому, ніч, сон. Прокинувся я в тернопільській області і вже не спалось до самого Львова.

Виїзд був цікавий, хоч і трохи важкий.
P.S. якщо когось образив в блозі, або ще щось не то, то перепрошую, мене перехоплюють емоції з виїзду) Всім дякую за виїзд і готуємось до полтави)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Коментарів: 18
swyatik
20.11.2011, 23:52 Спам
6
молодці, уважха! І шо Кузнєц казав? Як до нього ставлення?

Може, варто з боку фанів натякнути, що так не поводяться з гравцями, як ваша думка?
Відповісти
ЗЕЛЕНЬ
20.11.2011, 23:56 Спам
16
вони гімн України зустріли свистом...., сумно, ганьба
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Горад-гєрой.... шо взяти з нащадків "визволителів"....?

За блог ПЛЮС. Поведінка ментів приємно здивувала. Публіка Адєцци - типова...
Відповісти
karpaty91
21.11.2011, 00:01 Спам
7
5 за блог! Відповісти
Dmytro
21.11.2011, 00:02 Спам
7
Цікаво,що Кузя казав...??? Відповісти
Hatsik
21.11.2011, 11:53 Спам
2
все що я чув, це була розмова про його контракт з Карпатами, і як з ним поступили. До кінця не слухав, бо почався 2 тайм і почали заряджати Відповісти
vvtt09
21.11.2011, 00:35 Спам
8
хотілось би такі звіти читати після кожного виїзду....хто катає - пишіть...однозначно +++ Відповісти
bogdan_fckl
21.11.2011, 00:38 Спам
8
За традицією ми на 88 хвилині матчу заспівали державний гімн України, ну очікувати чого доброго від одеситів вже ніхто і не очікував і того разу....., вони гімн України зустріли свистом...., сумно, ганьба, ніколи не міг подумати що у Україні так на державний гімн відреагують.

Від того пейсатого обрізаного бидла іншого не чекав.
Відповісти
karpaty91
21.11.2011, 01:10 Спам
4
Що ж ти чекав, там дньом і ночю на москалів моляться.... Відповісти
bogdan_fckl
21.11.2011, 01:20 Спам
5
Перша за все ягве!А тоді вже москалі!) Відповісти
PatrickUA
21.11.2011, 00:45 Спам
18
сподіваюсь на цьому стадіоні матчів збірної ніколи не буде Відповісти
Hatsik
21.11.2011, 13:47 Спам
5
підтримую двома руками Відповісти
kryminalist
21.11.2011, 00:55 Спам
6
Ну що взяти з Одеси. Там і за совка який був зброд, такий і залишився. За блог 100 балів. І я також підтримую думку про те, щоб збірна ніколи не зіграла в цьому помийному смердючомі місті Відповісти
Buss
21.11.2011, 10:27 Спам
4
Hatsik, ++++++! Виїзд супер, все на уравнє!

Ну а на рахунок гімну, то "Ще не вмерла України..." мабуть за кордоном і то цивілізованіше прийняли б, ніж ті дикуни адєські. Гул, свист, факи тикають, ще з якоїсь жопи дістали шмату рос.імперії...
йо#### стид одним словом...
Відповісти
MaRiO
21.11.2011, 13:05 Спам
4
класний блог,цікаво було почитати,а те як вони реагували на гімн України,а по-іншому не може бути бо ЦЕ Ж ЖИДИ ПЕРХАТІ,що з них візьмеш Відповісти
yurets
21.11.2011, 13:18 Спам
7
В них зовсім інший менталітет. Проросійський. Їм з нами не подорозі! Та що там говорити... Команда в них "чєрноморєц", і місто їхнє - "адєсса", твою мать. Відповісти
M@Ly@V@
23.11.2011, 01:19 Спам
0
Хай,ти трохи рахунки в цьому абзаці перепутав)

"1:1 Після виходу на поле Батісти команда почала діяти активніше і Баті-ГОЛ забиває. Вже між нами і кузьмою чуть не війна починається, вже кличуть до себе і хочуть нам тягла дати))). 2:1 здавалося матч вже йде до нічиєї, і тут на тобі провал під час стандарту. Радості 31 тисячі не було меж, їх можна було зрозуміти. Але по бажанні, то наші гравці не здавалися і вірили до кінця, що ми дотиснемо їх. 2:2 йде 84 хвилина матчу і тут на тобі Федя в амплуа нападник забиває ювелірний гол, одеса мовчить, ми радуємось))) "
Відповісти
ДЗЕНЯ
23.11.2011, 13:57 Спам
0
нехватило пару днів відпуска - так би поїхав-=- прийдеться чекати іншого сезону ВідповістиСмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн
Онлайн чат
Останні коментарі
yurets коментує:
Правий, стопудово...
yurets коментує:
Гарний шол, красавчик, побільше б таких. Точніше сказати почастіше б так,
RA11 коментує:
Бо всіх найобують!
RA11 коментує:
Ящишин, не зайобуй складати інтервю вигідні клубу!!!!!!!
Sharp коментує:
"Наші воротарі стабільно залишаються після тренувань і ми відпрацьовуємо дальні удари. Це заслу...
Bero коментує:
Ось основне питання цього сезону, а може й останніх декілткох:
Склад у нас хороший. Можуть ко...
Sharp коментує:
За гру та самовідданість команді велика подяка! Якби грали так з першого календарного матчу, сьогодн...
Fan3367 коментує:
Чистка була, напиши адміну
sanych169 коментує:
А чому онлайн чат доступ заборонений ?
RA11 коментує:
Може з Люксембургом втпустять на заміну на 15 хв...
RA11 коментує:
Краще не треба!)
Tipa_Kuzmich коментує:
Федецький, якщо не в старті , то на заміну точно вийде !
Litvin коментує:
Гуцула та Йоду геть
Tipa_Kuzmich коментує:
Причин, чому не заграв Караскаль може бути декілька... Але от чи захоче він продовжити грати у Карпа...
наливайко коментує:
а якби ми вийшли в фінал кубка він теж би поїхав перед фіналом?
Зараз на сайті
Онлайн всього: 29
Гостей: 26
Користувачів: 3
Відвідувачі:vitalycos, MaRiO, yuretsСмотриСпорт - спортивные трансляции онлайн
Онлайн чат
Останні коментарі
yurets коментує:
Правий, стопудово...
yurets коментує:
Гарний шол, красавчик, побільше б таких. Точніше сказати почастіше б так,
RA11 коментує:
Бо всіх найобують!
RA11 коментує:
Ящишин, не зайобуй складати інтервю вигідні клубу!!!!!!!
Sharp коментує:
"Наші воротарі стабільно залишаються після тренувань і ми відпрацьовуємо дальні удари. Це заслу...
Bero коментує:
Ось основне питання цього сезону, а може й останніх декілткох:
Склад у нас хороший. Можуть ко...
Sharp коментує:
За гру та самовідданість команді велика подяка! Якби грали так з першого календарного матчу, сьогодн...
Fan3367 коментує:
Чистка була, напиши адміну
sanych169 коментує:
А чому онлайн чат доступ заборонений ?
RA11 коментує:
Може з Люксембургом втпустять на заміну на 15 хв...
RA11 коментує:
Краще не треба!)
Tipa_Kuzmich коментує:
Федецький, якщо не в старті , то на заміну точно вийде !
Litvin коментує:
Гуцула та Йоду геть
Tipa_Kuzmich коментує:
Причин, чому не заграв Караскаль може бути декілька... Але от чи захоче він продовжити грати у Карпа...
наливайко коментує:
а якби ми вийшли в фінал кубка він теж би поїхав перед фіналом?
Зараз на сайті
Онлайн всього: 29
Гостей: 26
Користувачів: 3
Відвідувачі:vitalycos, MaRiO, yurets