Кінарейкін: “Мені допомагала вся команда”

0
TYS_2131_karp_obolon_261024.max-1920x1080

Післяматчевий коментар воротаря “левів”.

Як воно – грати проти чинного чемпіона?

– Це завжди такі матчі, на які не треба налаштовуватися. Дуже приємно грати перш за все при своїх уболівальниках, які так палко підтримують. Ну і, звісно команда – сьогодні просто всі кидалися під м’яч, всі робили все, що повинні були, тому такий результат.

Здавалося, що ти зловив кураж, і було абсолютно без шансів для «Шахтаря».

– Ну як вам сказати? Кураж справді був, але не можу сказати, що не було ніяких шансів. Багато разів захисники так само, і не тільки захисники, а й інші футболісти допомагали мені, блокували дуже багато ударів, тому так сталося. Дуже дякую своїй команді просто, і все.

Владислав Лупашко стримано відповів на запитання, чи можна вважати цей результат перемогою для «Карпат». Ви, футболісти, задоволені? Адже по вашому настрою, по оплескам у роздягальні думаю, що ви все-таки задоволені результатом.

– Задоволені, але не можу сказати, що на всі 100 відсотків, тому що ми в кожному матчі виходимо перемагати. Сьогодні перемоги не було, тому не на всі 100 відсотків задоволені. Але хоч нічия є проти чинного чемпіона України, як ви сказали.

Чи відповідає результат грі, чи все закономірно?

– Ну, і у нас були моменти в 2-му таймі, дуже багато, і у «Шахтаря», тому думаю, що нічия – закономірний результат. Але все ж таки хотілося б виграти, – сказав Кінарейкін.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Залиште всій коментар, нам це важливо і цікава ваша думкаx