Півзахисник “левів” поділився своїми враженнями від матчу проти “Інгульця” та розповів, з яким настроєм їде у рідну Полтаву.

Про матч проти “Інгульця”

“Звичайно, ми з хлопцями обговорили матч проти “Інгульця”. Пізніше разом з тренерським штабом ми проаналізували поєдинок, розібрали свої помилки та зробили висновки. Тепер треба врахувати це у майбутньому. Увесь колектив налаштований на те, щоб реабілітуватися за таку невдалу гру”.

Про тренувальний процес

“Цього тижня ми трішки змінили тренувальний процес. Вчора у нас було два тренування, а зараз продовжуємо працювати над тактикою. До Полтави їду з позитивним настроєм, адже там я провів майже все життя. Мені завжди приємно туди повертатися. У Полтаві я побачу свою сім’ю, це буде радісна зустріч. Але насамперед я налаштований на перемогу, як і вся команда”.

Про матч першого кола

“Після поєдинку першого кола я спілкувався з гравцями “Полтави”. У мене залишилися знайомі у клубі, за який я раніше виступав. Ми побажали успіхів одне одному. Там хороший колектив, мої друзі. Після гри хлопці казали, що чекатимуть нас у Полтаві і дадуть нам бій. Думаю, у суботу буде цікавий матч”.

Про шість голів у чемпіонаті

“У кожному матчі я налаштовуюсь лише на хорошу гру. Забивати голи – завжди приємно. Також хочу відзначити, що ще три м’ячі я забив з офсайду. Якби їх зарахували, то, можливо, я склав би конкуренцію Іґору Невесу у бомбардирських перегонах (усміхається). Крім того, хочу попросити пробачення у вболівальників та Аріельсона, оскільки фактично я забрав гол у партнера. Я не хотів, щоб так сталося. Ми – одна команда і єдиний колектив. Ми поспілкувалися і жодних непорозумінь немає”.

Джерело: fckarpaty.org.ua