Головний тренер “левів” прокоментував інформацію про те, що у нього є розбіжності з шеф-скаутом команди.

– Як Ви можете прокоментувати цю інформацію?
– Я не знаю, звідки це з’являється. Якісь незрозумілі вкидання.

– Тобто, Ви заперечуєте, що є певні розбіжності в підході до формування команди?
– Та ніяких розбіжностей немає. Просто шукаємо футболістів, працюємо. Він мені пропонує – я дивлюся. Підходить? Я йому кажу, що підходить. Далі він працює. Ось і все. Зрозуміло, що не всі мені підходять. Але це робота, від цього нікуди не втечеш.

– Існує така думка, що Корнієнко пропонує молодих талантів, зокрема з латиноамериканського ринку. А Ви більше хочете бачити в команді вже готових і сформованих футболістів?
– Взагалі перший раз чую про це. Я хочу талановитих гравців. Яка різниця скільки їм років… Ось і все. Не всі їдуть – в Україну зараз важко затягнути футболістів.

– А щодо конкретних позицій. Ви в пріоритеті хотіли б ще нападника в команді?
– Та нам у кожну лінію потрібні футболісти. Однак, тут теж потрібно розуміти, що пріоритет віддається українським гравцям. Це теж не так просто. Тому що, ті футболісти, які нас цікавлять – коштують дуже дорого. Зарплати у них високі. Тут багато нюансів. Зарубіжні футболісти не всі хочуть їхати – через відомі обставини. Йде такий процес пошуків.

– Щодо Аріельсона. Ви задоволені цим підписанням? Це була Ваша креатура?
– Я не підписував. Ми взяли його в оренду на три місяці. Подивимося, як він себе покаже.

– Тобто не Ви виступали ініціатором цієї орендної угоди?
– Та нам просто потрібно було. Ми взагалі взяли всіх футболістів в останній момент. Крім бразильця, йдеться про орендованих гравців із «Шахтаря». Ми нікого в принципі не купували. Просто взяли в оренду. І зараз дивимося, підходять чи не підходять вони нам. Булеза нам підійшов, але, на жаль, він травмувався. Процес пошуку йде далі, побачимо, як усе складеться.

– Ви згадали Андрія Булезу. А що щодо Едуарда Козика можете сказати?
– Ну, поки що він у нас. Ми дивимося не тільки за ним, а й за всіма іншими. Такий процес, що тут зробиш. Потрібно до кінця всіх переглянути, і вже тоді приймати рішення.

– За ким у «Карпатах» остаточне рішення про підписання потенційних новачків?
– За головним тренером.

Джерело: ua-football.com