Футбольний експерт поділився думками про перспективи львівського клубу в УПЛ.

“Цим складом Карпатам важко буде на щось претендувати в Прем’єр-лізі. Думаю, що вони будуть боротись за виживання. Не вистачає якості в атаці, гостроти, багато стерильного футболу. Проти Лівого берега команда вперше підійшла до штрафного суперника лише наприкінці першого тайму.

В УПЛ вони не зможуть грати в той домінуючий футбол як в Першій лізі. Я точно знаю, що Карпати хочуть підсилити кожну лінію. Продовжуються пошуки центрального форварда. Цікаво, що їм пропонували підписати Луїфера Ернандеса за 1 млн. доларів, але вони відмовились і він зараз в Поліссі. Маркевич хоче таку типову дев’ятку, який веде боротьбу, грає головою, якісно підігрує і забиває голи. Їм потрібна швидкість та варіативність в атаці, особливо на флангах.

Команда, яка є зараз феєрії в УПЛ не зробить і проблема буде у тому, що влітку вони будуть заручниками часу. Львів’яни планувати взяти гравців минулого зимового вікна, щоб дати їм час на адаптацію і вже готовою командою залітати в УПЛ, можливо потім ще точково підсилитись, але не склалось. Тому влітку доведеться працювати швидко та якісно і від цього буде залежити якими будуть Карпати в УПЛ. Будуть вони конкурентними чи просядуть”.