Найкращий гравець третього туру весняної частини сезону у Першій лізі в ексклюзивному інтерв’ю Sport Arena поділився враженнями від перемоги над Маріуполем – 3:1, а також відзначив прогрес львівського клубу.

– Наскільки для вас приємним та важливим є визнанням найкращим гравцем туру у Першій лізі?

– Безумовно, мене переповнюють позитивні емоції, – розповів Sport Arena Євген. – Щиро вдячний партнерам по команді, а також вболівальникам. Намагатимуся у кожній грі приносити якомога більше користі Карпатам.

– Ваша команда розпочала сезон з перемог, але до гри залишалося чимало питань. На чому насамперед працювали, щоб досягнути прогресу? Що вам говорив Мирон Маркевич?

– Щасливі, що навесні очок ще не втрачали. Поки що ми ще у пошуках свого найкращого футболу. Сподіваємося, що прогресуватимемо від матчу до матчу. Відповідальність звичайно тисне, адже боротьба за чемпіонство це завжди випробування. Налаштовуємося завжди на перемогу. Розуміємо, що маємо тримати свій високий рівень і це непросто. Тренер від нас вимагає більш якісної гри в атаці.

Карпати додають від матчу до матчу. До надважливих ігор з Лівим берегом та Інгульцем підійдемо в своїй оптимальній формі. Нам треба грати більше агресивно у відборі, але над цим працюємо.

– Можливо, відповідальність за результат занадто тисне на команду і не дає змогу демонструвати свою найкращу гру?

– Сподобалася гра нашого суперника. У Маріуполі грають індивідуально сильні футболісти. Приємно, коли суперники грають, а не відбиваються. Олег Краснопьоров сповідує сучасний футбол і це заслуговує на повагу. Бажаю їм успіхів.

– Гол та два асисти це дійсно вражаючі показники. Напевно, ваш найкращий матч у сезоні?

– Насамперед дуже якісно зіграла вся команда. Безумовно, щасливий що відіграв на високому рівні, віддавав та забивав. Проте, мій найкращий матч ще попереду.

– У минулому турі дебютував за Карпати 19-річний Олександр Фетько. Привітали молодого партнера по команді з дебютом? Він може вже незабаром стати лідером команди?

– Мені дуже симпатизує гра цього молодого хлопця. Він не боїться брати ініціативу на себе, постійно намагається йти в обіграш. Це неординарний футболісти, який у майбутньому може стати зіркою. Думаю, що він допоможе Карпатам.

– У наступному турі гратимете на виїзді проти Лівого берега. Напевно, це головне випробовування для команди у цьому сезоні?

– Очікуємо на цікаву та водночас складну гру. Найбільші випробування у нашої команди ще попереду. Якщо гратимемо у свій найкращий футбол, то досягнемо результату. Налаштовані тільки на перемогу.

Джерело: sportarena.com