Історія принципового протистояння «Динамо» і «Карпат» в рамках чемпіонату України нараховує 28 матчів. З них в 17-ти матчах «Динамо» святкувало перемогу, сім матчів закінчувалися внічию, а чотири – перемогою «Карпат». При цьому різниця м’ячів досить велика – 50:23 на користь «динамівців».

Найбільший рахунок, який фіксувався в матчах між командами, – 7:3. Уболівальників порадували результативністю в першому колі минулого чемпіонату України, коли «Карпати» приїхали в гості до Києва. А от найчастіше фіксувався рахунок 2:0 – таких випадків налічується шість.

Примітно, що «Карпати» є першим в історії чемпіонатів України клубом, який завдав поразки багаторазовому чемпіону України з різницею в два м’ячі. Це сталося на очах у львівських уболівальників 30 липня 2000 року, і тоді «Карпати» виграли з рахунком 2:0.

Найкращими бомбардирами в матчах проти «Карпат» є Максим Шацьких (7 м’ячів). Серед «Карпат» відразу п’ять найвлучніших – Іван Гецко, Андрій Покладок, Сергій Мизін, Леонід Ковель і Батіста (по 2 м’ячі).