Олег Кононов: “Ми зробили ставку на швидкі випади”

0

Loading

Головний тренер “Карпат” після перемоги над “Таврією”

– Звичайно, у мене зараз дуже приємні емоції, адже команда давно не вигравала. Тому я і гравці дуже щасливі. Зупинятися ми не будемо, попереду серйозні матчі. Сьогодні ж нам вдалася гарна гра із забитими м’ячами. Всі гарно попрацювали: і тренери, і гравці.

– Чому на полі не було Тараса Петрівського?

– У нього травма. Він її отримав на останньому тренуванні. Щодо інших гравців, то сьогодні на поле вийшли ті, хто був кращим. Це логічно.

– Ви очікували на такий перебіг подій?

– Нам у перші хвилини, до голу, було дуже важко. Були певні проблеми у захисті, провали, але виручив Романенко. Забитий гол допоміг команді. Потім гравці знайшли свою гру і нам вдавалися красиві атаки, а ще наприкінці матчу ми мали ініціативу. Звісно, розуміли, що суперник буде намагатися відігратися – тож зробили ставку на швидкі випади.

– Оцініть дебют Андрія Гурського…

– Як для першого матчу він відіграв нормально, але інколи помилявся – захисник має вигравати боротьбу.

– Як ви вважаєте, перерва у чемпіонаті пішла команді на користь?

– Якщо виходити з результату, то так, а якщо з календаря – то однозначної відповіді тут не буде. Попереду багато важких матчів.

– Як вам живеться у Львові?

– Коли мені надійшла пропозиція очолити команду з Західної України, я трохи хвилювався, але зараз адаптувався і все складається нормально. У Львові живуть прекрасні люди. Немає жодних проблем.

Залишити відповідь