У неділю в Сімферополі «Карпати» зіграють проти «Таврії», яку очолив Сергій Пучков

Новий головний тренер сімферопольської «Таврії» Сергій Пучков пообіцяв, що у матчі проти «Карпат» місцеві уболівальники побачать зовсім іншу команду, аніж була до цього. Екс-коуч «Севастополя» гарантує видовищну і атакувальну гру. Цікаво, що схожі обіцянки давав і тренер «зелено-білих» Олег Кононов. Як видно, для того, щоб слова перетворилися в діло, потрібен час.

«Я три роки працював з «Севастополем» і весь цей час команда грала винятково в атакувальний футбол. І «Таврія» тепер гратиме так само. Можливо, спочатку, ми будемо багато пропускати, але і забивати будемо більше за суперника – це я обіцяю» – чи не занадто голосно? Новий тренер не варився в вищоліговій кухні, а за матчами «Таврії» спостерігав лише з трибун та з екрана телевізора. Втілити в життя атакувальну схему мрія кожного тренера, а скільки з них насправді цього добивається? Все ж, швидше Сергій Пучков виголосив такі заяви з метою повернути уболівальників на трибуни і підбадьорити гравців, які помітно занепали духом, враховуючи своє турнірне становище. Власне, ці слова Сергій Пучков говорив вже після свого першого матчу проти «Зорі», який «Таврія» традиційно звела до нічиї. З десяти матчів сімферопольці чотири рази грали внічию, ще 5 ігор програвали.

Не зважаючи на такі слабкі результати, двох гравців «Таврії» постійно викликають до збірної України. Правда, Гоменюку щастить рідше, на відміну від Голайдо. Але навіть двоє у полі не воїни. Насамперед, сімферопольцям бракує взаєморозуміння між ланками. Навіть попри доволі пристойний склад.

«Карпатам» варто остерігатися групи гравців, які вийдуть на поле з більшою мотивацією. Лакі Ідахор вже мстився «зелено-білим» – саме його голи принесли кримчанам перемогу у минулому сезоні. А ще, якщо Сергій Пучков буде не проти, на полі з’являться захисник Андрій Донець та хавбек Євген Шмаков. Футбольний пілігрим вкотре змінив команду і зараз намагається закріпитися саме в «Таврії». Проти «Карпат» гратиме і статистика – за усі часи виступів у вищій лізі, «зелено-білі» спромоглися лише раз перемогти «Таврію» на виїзді. Було це у першому чемпіонаті, після повернення з першолігового заслання. Ігор Худоб’як, який вийшов на заміну, продемонстрував дива техніки і вколотив єдиний гол у сімферопольські ворота. Був шанс у «Карпат» перемогти і в минулому чемпіонаті, але чистий гол Ковєля не зарахував суддя. Буде шанс і в неділю. Головне – його використати.