Головний тренер «Карпат» розповів про підготовку команди до матчу проти харківського «Металіста»

– З нетерпінням чекаємо цієї гри. Оскільки попередній матч в Олександрії ми провалили, цей поєдинок дуже важливий в плані результату, щоб гравці почули впевненість в собі. Це найголовніші завдання і цілі.

– Сьогодні «Металіст» гратиме проти «Бешикташа». Чи будете ви цей матч переглядати і чи стане саме цей матч базовим для розбору? Чи, можливо, базовими стануть матчі в чемпіонаті та Кубку?

– Ми дивимося усі матчі суперників. Зокрема, й матч Кубку УЄФА буде серйозно проаналізовано.

– Чи будете ви грати за старою схемою 4-3-3, чи візьмете на озброєння кубкову тактику 4-4-2?

– Ми готуємося до матчу з огляду на наш склад і враховуючи модель гри суперника. Яку схему ми запропонуємо у неділю, я говорити наразі не хочу.

– Як ви будете протидіяти швидкому лідеру «Металіста» Коельо?

– Персонально ми ні з ким не граємо. Потрібна максимальна концентрація усієї команди, коли певний гравець суперника буде з м’ячем. Але ж один він результат не робить. Так, Жажа один з таких гравців, часто забиває потрібні голи. Але в першу чергу «Металіст» сильний командною грою.

– Чи буде грати новачок команди Сергій Кузнецов?

– Все буде залежати від нього і від того, як він себе проявить на тренуваннях. Був період, коли він не грав, тож треба дивитися. Найкраще, що його характеризує – це результативність, де б він не грав. Він може забити і віддати гольовий пас. Я цього гравця пам’ятаю за виступами у чемпіонаті Білорусі, він був дуже корисним. Знав, як він грає в «Шерифі» і в Литві, коли він став найкращим бомбардиром чемпіонату. Він був з нами на зборах в Угорщині, ми подивилися, на що Сергій здатен. Зробимо все, щоб він швидше адаптувався до команди і чемпіонату.

– Чи готується до матчу Сергій Пшеничних?

– Так, він працює в загальній групі, будемо вірити, що проти «Металіста» зіграє.

– Чи враховуєте ви той факт, що «Металіст» зараз перебуває у дуже щільному ігровому графіку?

– Це проблема головного тренера «Металіста» – підготувати команду у короткі проміжки часу. Ми ж це маємо на увазі, але не більше.

– Як ви думаєте, проти «Карпат» «Металіст» вийде грати тим же складом, що й проти «Бешикташа», чи на полі з’являться резервісти?

– «Металіст» може собі дозволити двох-трьох гравців безболісно замінити і грати на звичному для себе рівні. У них доволі рівний склад, не думаю, що тут будуть проблеми.

– Чи є у команді травмовані?

– Ні, на сьогодні усі здорові.

Інформаційний центр ФК “Карпати”