Розмова з нападником ФК «Карпати» Денисом Кожановим

Гольова рокіровка. Минулого туру за головну команду зіграв Юрій Фурта й одразу забив. Його голеадорські функції у молодіжному складі «зелено-білих» на себе перебрав Кожанов, який уже цього сезону не раз виходив у основі «Карпат». Втім, два голи Дениса у двох таймах дозволили «Карпатам» у виїзному матчі з ФК «Харків» здобути лише нічию.

– Гра, в принципі, була рівною, – ділиться враженнями з тижневиком «Карпати» Кожанов. – Як вони, так і ми могли забити ще.

– А своєю грою задоволений?

– Мабуть, однозначної відповіді не маю. Швидше, зіграв на середньому рівні. Хоча, звісно, приємно, що вдалося двічі забити. У першому епізоді Мартинюк подав, а я з 15-16 метрів пробив у нижній кут. Воротар не встиг скластися й відбити м’яча. Коли забивав вдруге, також була подача з флангу (її, здається, виконував Сагайдак), а я пробив на точність.

– Цього разу на тренерському містку не було старшого наставника «молодіжки» Романа Толочка, який на тренерських навчаннях…

– Гадаю, великого дискомфорту для гравців це не спричинило. Нас готував до поєдинку Олександр Войтюк, який постійно працює з Толочком.

– Денисе, не прикро, що тобі доводиться грати лише за молодіжний склад?

– Звісно ж, прагну виступати у вищій лізі. Але якщо тренерський штаб вважає, що наразі я маю виступати за молодь, – то це нормально. Якщо буде треба, готовий виступати й у другій лізі. Чому не вдається пробитися до основи? В моїй грі є певні недоліки. Можливо, ще просто недостатньо готовий. Та я стараюся, хочу довести, що можу виступати в основі.

– У перших матчах чемпіонату тебе часто під час гри хапали судоми…

– Зараз, ніби, все вже позаду. Попрацювали з лікарями, масажистами.

– В Угорщину на тренувальний збір з «Карпатами» їдеш?

– Так.

– Взагалі, як сприйняв те, що доведеться відправились на збори під час сезону?

– Позитивно. Думаю, команді корисно два тижні присвятити себе суто тренуванням, зіграти товариські матчі.

– Спортивний директор «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький каже, що футболістам корисно буде навіть просто відпочити від Львова.

– Можливо і так. Хоча особисто мені складно сказати, що у Львові є щось, що мені встигло набриднути. Нормально погуляти бракує часу. Я от, наприклад, полюбляю боулінг, але ще жодного разу у Львові пограти у нього не ходив. Навіть не знаю, де це можна зробити. Між іншим, я вже відпочиваю від Львова. Одразу після гри з ФК «Харків» попрямував до рідного Донецька, до батьків. Сьогодні (розмова з Кожановим відбулася в неділю. – Авт.) тут справляють День шахтаря. Велике свято для цього регіону.

– І як збираєшся його відзначати?

– Та жодних планів особливо немає. Завтра потрібно рано вже вилітати до Львова.

Інформаційний центр ФК “Карпати”