Львів. Стадион “Україна”
Арбітр: Ігор Покідько (Полтава)
Аситенти: Давидов (Кременчук); Корнійко (Миргород)

“Карпати” – “Дніпро” 0:0

“Карпати”: Романенко, Федорів, Петрівський, Мілошевіч, Пшеничних (Голодюк 70), Кобін, Годвін, Ощипко, Ткачук, Худоб’як (Кополовець 79), Фещук (Кожанов 71)

“Дніпро”: Старцев, Шершун, Шелаєв, Воробей (Бєлік 59), Єщенко, Русол, Калиниченко, Назаренко, Ротань, М.Пашаєв (Денисов 46), Лисицький (Льопа 67)

Попередження: Мілошевіч 23, Ткачук 51 – Лисицький 21, Бєлік 90, Шелаєв 90

Львівський матч ще перед початком вважався найрівнішим у турі – передбачити переможця було практично неможливо. Власне, його не змогли визначити і самі футболісти. На жаль, «Карпатам» не вдалося скористатися проблемами суперника – дніпропетровці напередодні делегували кількох гравців до збірної України, а вже наступного тижня гратимуть матч відповідь Кубку УЄФА проти швейцарської «Белінцонни».

Якщо «Дніпро» вирішував проблеми радше ігрового характеру, то «Карпати» – психологічні. Сьогодні минало 9 днів з дня трагічної загибелі фаната Павла Бородинського. Футболісти його пам’ять вшанували хвилиною мовчання, а уболівальники – символічними проводами. Майже увесь перший тайм фани «Карпат» мовчки спостерігали за грою, у 16-у секторі не було нікого. 15 хвилин мовчали і фани «Дніпра», які теж приготували банер зі скорботним написом.

Сама ж гра була важкою для обох команд. Обидва тренери у першу чергу потурбувалися про захист. Карпатівська пара центрбеків Мілошевіч – Петрівський відпрацювала практично бездоганно. Активно допомагали захисникам і Пшеничних з Годвіном. А от з атакою було гірше. Максим Фещук грав практично без м’яча, хоча старання Кобіна і Худоб’яка було важко не помітити. «Дніпро» ж свою гру будував через Калиниченка та Назаренка, хоча обидвоє були, м’яко кажучи, не в найкращій формі. Чи не найбільше проблем для «Карпат» зробив Олексій Бєлік, який замінив травмованого Воробея. Один з його ударів в дотик міг стати фатальним, якби не фантастична реакція та правильно обрана позиція Всеволода Романенка.

У другому таймі усі чекали на вихід Сергія Зеньова, але замість нього Олег Кононов випустив Кожанова. Команди обмінювалися моментами, але жоден з ударів мети так і не досяг.

Інформаційний центр ФК “Карпати”