Тренер юнацької збірної України U-15 (1993 р. н.) Олександр Лисенко (на фото) викликав трьох гравців «Карпат» на збори в російському Пскові.
«Ігри у Пскові − перший справжній іспит для цієї збірної, − розповідає український наставник. − Під час попередніх зустрічей ми фактично знайомилися з хлопцями, а тепер вони отримали шанс показати себе в ділі. В Росії маємо донести до підопічних загальні вимоги, запроваджені у національній команді, навчити азам тактики, що притаманна їй».

Турнір у Пскові проходитиме за коловою системою. У понеділок, 18 серпня, українська збірна зіграє з молдованами, 20-го − з литовцями, 22-го − з росіянами. Нагадаємо, що дебют команди Лисенка в офіційних змаганнях відбудеться восени наступного року, коли стартуватиме відбірна кампанія Євро-2010 (U-17).

Склад збірної України

Воротарі: Павло Костюк («Карпати» Львів), Микита Шевченко («Шахтар» Донецьк);

Захисники: Антон Братков, Рудольф Сухомлинов (обидва − «Динамо» Київ), Артур Лалієв («Ворскла» Полтава), Ярослав Мажаєв («Шахтар» Донецьк), Іван Семененко («BRW-BIK» Володимир-Волинський), Ярослав Трусь («Карпати» Львів);

Півзахисники: Дмитро Волков, Микита Полулях (обидва − «Дніпро» Дніпропетровськ), Андрій Єфремов, Владислав Калитвинцев (обидва − «Динамо» Київ), Олександр Марковець («Волинь» Луцьк), Юрій Покладок («Карпати» Львів), Борис Тащі (ДЮСШ-11 Одеса);

Нападаючі: Ростислав Багдасаров, Іван Луканюк (обидва − «Шахтар» Донецьк), Віталій Квашук («Динамо» Київ).

Інформаційний центр ФК «Карпати», за матеріалами ФФУ