Юрій Дячук-Ставицький: “Максимально серйозно підійдемо до кубкового матчу”

0

Loading

15 серпня відбулось жеребкування першого раунду (1/16 фіналу) Кубка України з футболу сезону 2008/2009 років. Львівським «Карпатам» у суперники випав клуб із Кіровоградської області ПФК «Олександрія». Цей етап кубка складається із одного матчу, який відбудеться 13 вересня.
Як прокоментував результати жеребкування спортивний директор ФК “Карпати” Юрій Дячук-Ставицький, у Кубку всі команди рівні. І “Карпати” були готові зустрічатись із будь-якою командою. Лише вони хотіли, щоб у суперники потрапив клуб із західної України, щоб не треба було далеко летіти.

“Із 2 по 10 вересня ми будемо проводити тренувальні збори в Угорщині, де заплановані 2 спаринги. І після цих зборів ми хотіли б відіграти матч на кубок десь поближче, щоб не треба було далеко летіти. Але на Кубок суперників не вибирають”, – сказав він.

За його словами, клуб максимально серйозно підійде до цього матчу. “Пам’ятаєте, що у кубкових поєдинках «Карпати» програвали і друголіговим командам і перемагали вищолігові, так що треба грати із будь-яким суперником», – наголосив спортивний директор ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький.

Залишити відповідь